مودم lte برای دانلود بازی

Abjam

کاربر سایت
Jan 28, 2015
9
سلام
به نظرتون ارزش داره یه مودم lte گرون بخرم حدود یک و سیصد چهارصد مستقیم با کابل لن وصل کنم به ps4 و سیمکارت همراه اول یا ایرانسل بندازم روش از بسته های نامحدودش استفاده کنم واسه دانلود بازی ؟
یا مودم td lte مبین نت یا ایرانسل بگیرم ؟ بسته شبانه داره ؟
ممنون

Saeedrz70

کاربر سایت
Oct 9, 2014
282
سلام
به نظرتون ارزش داره یه مودم lte گرون بخرم حدود یک و سیصد چهارصد مستقیم با کابل لن وصل کنم به ps4 و سیمکارت همراه اول یا ایرانسل بندازم روش از بسته های نامحدودش استفاده کنم واسه دانلود بازی ؟
ممنون
بصرفه ترین روش واسه دانلود حجیم همین بسته های شبانه ایرانسل و همراه اوله، همون روش اول بهتره براتون، قبلشم با گوشی موبایل چک کن تو منطقه تون شبا چه سرعتی میگرین(همراه اول چند مدته سرعت دانلود از سرورهای سونی رو بشدت کند کرده)

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
سلام
ممنون

چرا مودم بخری؟
همه گوشی ها حالت هات اسپات داره ، فقط یه سیم بنداز توی گوشی هات اسپات کن و الکی پول مودم نده به نظرم

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
سلام
ممنون
مودم ايرانسل كه قبلا هوواي بود الان يه برند چيني گم نامه يعني كيفيت اونچنان نداره
مسلما يه مودم با برند بهتر بگيري به نفعته

Abjam

کاربر سایت
Jan 28, 2015
9
چرا مودم بخری؟
همه گوشی ها حالت هات اسپات داره ، فقط یه سیم بنداز توی گوشی هات اسپات کن و الکی پول مودم نده به نظرم
مدل گوشی چیه؟

به نظرم حتی اگه این پولو بزاری روی پول گوشی فعلیت یه گوشی بهتر بگیری هم بهتره تا مودم بخری
IPhone 7 Plus
نمیدونم والا گیج شدم حسابی
Sumsung note 10 plus خوبه ؟

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
IPhone 7 Plus
نمیدونم والا گیج شدم حسابی
Sumsung note 10 plus خوبه ؟

گوشی خودتون هم عالیه و بررسی کن ببین مشکل کجاست
تمام گوشی های موجود جواب میده و اگه قصد تعویض داشتی رو قابلیت های دیگه توجه کن چون هات اسپات یه چیز ابتدایی حساب میشه برای گوشی

• Like
Reactions: Bizhanl

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر