مقایسه مدچیپDRIVE KEY با کپی خور نرم افزاری

Gears-Of-War

کاربر سایت
Aug 15, 2007
579
اگه منظورت ایناس

نه مال همون اپدیت هست
بازی ها هم همشون توشون اپدیت و ios های مخصوص شون هست که در هنگام بازی اجرا میشن
حالا یه سری ها میان گیم رو brick block میکنن و تمام اپدیت ه و ios ها پاک میشه اونوقت نیاز به نصب ios هست
حالا شما اگه همیشه به اخرین ورژن اپدیت باشی و دیسکاتو خودت دانلود کنی و بریک بلوکشون نکنی بدون دادن گزینه ی اپدیت بازی رو مثل هلو میاره
دلیل اصلی نصب ios هم همینه چون قدیما سیستم منو های جدید هک نشده بود و مردم نمیخواستن اپدیت کنن بریک بلوک میکردن
شما نکن

ببین یعنی‌ مثلا اگر من فیرمور‌ام ۴.۱ باشه که از طریق ـه اینترنت گرفتم , منظورم روش رسمی‌ نینتندو ـه اون وقت بازی ماریو کارت یا RedSteel رو بذارم و بریک بلاک هم نکرده باشم بازم ممکن ـه آپدیت کنه ؟
ببین PS3 همهٔ دردش اینه که وقتی‌ یه بازی‌ رو میذاری تو دستگاه حتما فیرمورت باید تا اون حدی که بازی ـه‌ می‌خواد باشه اگر بیشتر باشه دیگه هیچی‌ آپدیت نمی‌کنه یعنی‌ فقط فیرمور ـه که براش مهمه , Wii هم همین طور ـه ؟ یا نه مثلا من ۴.۱ هستم اما یه بازی‌ رو ممکن ـه بذارم یه آپدیت نیاز داشته باشه چمیدونم ماریو کارت , SMG , Redsteel , یا هر بازی دیگه یی‌ ؟؟؟؟

میدونی‌ از توضیح ـه بچه ها من حدس میزنم IOS از فیرمور جدأ این در حالی که توی PS3 همه چی‌ همون فیرمور ـه هر چی‌ که نیازه

بعدش من اگر Region بازی م‌ با دستگاهم بخونه موردی که از نظر Update ندارم با Disc Copy ؟؟؟؟؟

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
ببین یعنی‌ مثلا اگر من فیرمور‌ام ۴.۱ باشه که از طریق ـه اینترنت گرفتم , منظورم روش رسمی‌ نینتندو ـه اون وقت بازی ماریو کارت یا RedSteel رو بذارم و بریک بلاک هم نکرده باشم بازم ممکن ـه آپدیت کنه ؟
ببین PS3 همهٔ دردش اینه که وقتی‌ یه بازی‌ رو میذاری تو دستگاه حتما فیرمورت باید تا اون حدی که بازی ـه‌ می‌خواد باشه اگر بیشتر باشه دیگه هیچی‌ آپدیت نمی‌کنه یعنی‌ فقط فیرمور ـه که براش مهمه , Wii هم همین طور ـه ؟ یا نه مثلا من ۴.۱ هستم اما یه بازی‌ رو ممکن ـه بذارم یه آپدیت نیاز داشته باشه چمیدونم ماریو کارت , SMG , Redsteel , یا هر بازی دیگه یی‌ ؟؟؟؟

میدونی‌ از توضیح ـه بچه ها من حدس میزنم IOS از فیرمور جدأ این در حالی که توی PS3 همه چی‌ همون فیرمور ـه هر چی‌ که نیازه

بعدش من اگر Region بازی م‌ با دستگاهم بخونه موردی که از نظر Update ندارم با Disc Copy ؟؟؟؟؟
نه اپدیت مثلا اگه بار اول باشه و news , چنل اب و هوا رو نصب میکنه که من یه بار با یه دیسک ریجن مخالف کردم و هیچی نشد اما اپدیت نمیکنه و اگه با ریجن دستگاه یکی باشه اپدیتش هم هیچ اشکال و هیچ تاثیری بر 4.1 تو ندار
و یا شاید اپدیت کنه اما سیستم منو نصب نکنه مثلا ios رسمی نصب کنه جرفتی:biggrin1:
اما مثلا red steel رو امکان داره که از دیسک چنل نیاره
البته من redsteel رو ندارم تا با drive key اجرا کنم
بابا حالا چه اشکالی داره 2و3 تا بازی رو از روش های جنگولک بازی و این حرفا استفاده کنی تا اجرا شه بالا خره بازی دزدی یا کپی نباید هیچ وقت به پای اریجینال برسه(لطفا با کنسول های دیگه مقایسه نکن:smile:)
نه نداره اما بهتره باز از روش نصب wad استفاده کنی حتی به نظر من از انلاین هم بهتره و مطمعن تر و امن تره
بعدشم هیچ وقت نباید بگی چون drive key دارم دیگه حله.الان منی که جلوی مانیتور هستم هم drivekey هم d2d هم سیستم منو هک preloader هم geckoو softchip و neogama رو دارم

البته من یه کم به drivekey ام شک داشتم که با خاموش کردن سیستم منو هک preloader فهمیدم کارشو درست انجام میده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر