معرفی game boy orginal

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
wii

من یه بار رفتم از پشت شهرداری پاساژ لباف مغازه حیدری یه گیم بوی ادونس میکرو خریدم اولا کارتجشو میخریدم یه بار رفتم فتحی گیم بوی دستم دید گفت سوپر کارتشو داره میده 40 هزار منم خریدم میرفتم خونه پسر عموم ای دی اس ال داشت بازی دانلود میکردم میریختم رو رم بازی میکردم داریور . 4 تا کراش . گاست ریدر . ماریو کارت و ........... داشتم همش بازی میکردم یادش بخیر شاید بگم یه دست دوم گیم بوی ادونس میکرو برام از کانادا بفرستن مشکل اینجاست تو ebay دیدم اونجام قیمتا خیلی بالا بود

cr7gr8

کاربر سایت
Oct 1, 2012
137
سلام دوستان
کسی چیزی درباره PSP JXD 1000 میدونه راسته که قابلیت اجرای بازی با فرمت های GBA و SFC و PS1 و اجرای بازی های سه بعدی و اجرای فرمت های موبایل و فلش رو داره و کیفیت صفحه و باطری و...

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نینتندو

سلام دوستانکسی چیزی درباره PSP JXD 1000 میدونه راسته که قابلیت اجرای بازی با فرمت های GBA و SFC و PS1 و اجرای بازی های سه بعدی و اجرای فرمت های موبایل و فلش رو داره و کیفیت صفحه و باطری و...
سلام دوست عزیز . این شرکت چینی اجناس درجه سومی از قدیم تولید میکنه مثل ام پی فور پلیر و دستگاه ها تقلبی پی اس پی و ............ دستگاه مورد نظر شما در گذشته 55 هزار تومن بود در حاظر از 130 هزار به بالا قیمت داره . این دستگاه به هیچ وجه کنسول بازی معتبری نیست این دستگاه ها دارا ضعف های مثل باتری و صفحه نمایش هستن اگه کنسول بازی میخوای بگو چه سبک بازی و چه کنسولی میخوااای تا جایی معرفی کنم بری بگیری

Pouriahm

کاربر سایت
Aug 6, 2014
128
فلش کارت ادونس و یا گیم بوی کالر و گیم بوی کلاسیک برای اجرای بازیها استفاده میشه. درسته؟
من چند هفته پیش یه گیم بوی ادونس سری اولی (بنفش - باطری خور) از پرشین تولز خریدم. نور صفحه اش خیلی ضعیفه.
مدل میکروی گیم بوی ادونس هم تو همین بازارچه هست که آقای اسماعیلی برای فروش داره. که البته شاید بعدا ازشون بخرم.
در کل نظرتون چیه؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
فلش کارت ادونس و یا گیم بوی کالر و گیم بوی کلاسیک برای اجرای بازیها استفاده میشه. درسته؟
من چند هفته پیش یه گیم بوی ادونس سری اولی (بنفش - باطری خور) از پرشین تولز خریدم. نور صفحه اش خیلی ضعیفه.
مدل میکروی گیم بوی ادونس هم تو همین بازارچه هست که آقای اسماعیلی برای فروش داره. که البته شاید بعدا ازشون بخرم.
در کل نظرتون چیه؟

از خود کارتج ها برای بازی استفاده میشه فقط و فقط گیم بوی ادونس فلش کارت کپی خور داره که دست دومش تو ایران زیر 150 هزار تومن نیست

گیم بوی ادونس 3 مدل داره مدل اورجینال مدل sp مدل میکرو ( مدل میکرو از همه جهات از مدل ها قبلیش سرتر و بهتره )

خوب چه کاریه راحت بازیا gba با شبیه ساز روی ps2 بازی کنید با کیفیت عالی هم نشون میده

Pouriahm

کاربر سایت
Aug 6, 2014
128
به نظر من بهترین کار اینه که بازیهای گیم بوی ادونس رو با شبیه ساز، روی PSP اجرا کنی. هم از نظر کیفیت خوبه هم مثل DS نیاز به کارتریج گیم بوی ادونس نداره.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
630x.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر