معرفی یه adventure خوب

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش
بازی بلک میرور معماهاش زیاد سخت نیست.
استیل لایف داستانش خیلی زیباس ولی معماهاش خیلی سخته.
کد داویننچی هم قسمت های اکشن داره معماهاشم تقریبا متوسط هست.

master_shinobido

کاربر سایت
Dec 6, 2007
22
با سلام بازیهایی که معرفی کردید همگی خوبن ولی از همه از Keepsak خوشم میاد
واگر میخواهید بیفتید یاد سایبریا 1و2 بازی pradise (بهشت ) رو بازی کنید

serialcenter

کاربر سایت
Jan 8, 2008
116
من به شخصه Adventure زیاد بازی کردم . از کارتونیش ( Monkey island و broken sword و runaway ) بگیر تا syberia و longest journey و Dracula . خلاصه هر چی بگی بازی کردم . ولی باور کن هیچ بازی قدرت farenheit رو نداره . ببین کی گفتم . این بازی خداسسسسست . حتما امتحانش کن

masterweb

کاربر سایت
Jun 2, 2006
119
من هیچ سبک دیگه ای رو جز ادونچر بازی نمیکنم ! از بچگی هر چی ادونچر اومده بازی کردم ( اگرم تموم نکردم اما بازی کردم ) اما الان دیگه دارم خل میشم ! اصلا بازی ادونچر خوب نمیاد دیگه ! من هر چی بازی ادونچر میاد سریع 1 روزه دانلود میکنم اما حالم بد میشه .
این آخری ها مثل Blief & Betrayal و Experiment هم که اومدن افتضاحن اولیه که باید رو یه آبجکت 5 باز کلیک کنی تا مثلا یه چیزی توش ببینه و برش داره و مخصوصا دومیه که اصلا مسخره کرده سبک رو یه مپ بهت میده خودت دوربین رو باید جابجا کنی مثلا شخصیت میره اتاق بقلی باید رو مپ دوربینی که نزدیکشه انتخاب کنی و بچرخونیش تا ببینی !
Reprobates یا Next Life هم اصلا جالب نیست زیاد سر و ته نداره و بی خوده
یه بازی 2 روزه دانلود کردم به اسم : Penumbra Black Plague که به نظرم جالب و هیجانی اومد اما سیستم من ضعیفه Slowmotion تا یه جاهایش رو رفتم بد نبود تیم سازنده ش زیاد حرفه ای نیستن اما جالب به نظر میاد .
تمام این مزخرفات رو Adventure Company داره میده بیرون که واقعا باید گل بگیرن درشو . یه Engine برای این مدل بازی های Click & Point ساخته صبح تا شب داره بازی های مزخرف تحت این engine میده بیرون . فقط یه سری میشنن داستان مینویسن و طراحی میکنن که همه چیز هم مزخرفه . مثل این سری Nancy Drew که واقعا این سری آخرشو دیدم انگار احمق فرض میکنن بازیکن رو تو یه مسیر صاف باید برسی به قطار هر تیکه یکی جلو راحت وایساده باید برای یکی چترشو بیاری یکی باید یه ظرف بیاری برای یکی باید لیوان بیاری تا همرو رد کنی برسی به قطار !!!!!!!! آخه کدوم ابلهی اینو میتونه بازی کنه !؟؟!!؟؟! اصلا بازی از Adventure Company دیدین نخرید !
Lucas Arts اگه ادامه میداد بازی ساختنشو وضع بهتر بود اما یه خبر خوب بدم Vampyre Story پروزه ی نا تمام این شرکت رو دوباره راه انداختن امثال میاد سبکش کارتونیه به نظرم شاهکاره اینم یه سری عکساش : http://www.vampyrestory-game.com/cms/screens.htm
باید منتظر Overlocked باشین که امثال میاد و فکر کنم بیشترین رنک و بگیره . یه محیط مثل GTA داره اما بازی ادونچره ...
Jack Keane هم میدونم سی دیش هست اما برای دانلود بازی رو پیدا نمیکنم برا همین بازی نکردم اما به نظرم جالب میاد خیلی .... کسی بازی کرده بگه چی جوریه ؟

بهترین بازیهای تاریخ ادونچر :

Monkey Island 3 ( شاهکاره واقعا ) *
Monkey Island 4
*Post Mortem
*Still Life
*Indigo Prophecy
Broken Sword 3
Longest Journy 1
*Alfred Hithkok : The Final Cut
Neverhood
Grim Fandango
Syberia 1

اون 5 تایی که * زدم رو حتما اگه بازی نکردید تهیه کنید و بازی کنید .( ادونچر بازا رو میگم نه ... )

اینایی که شما بهش میگین ادونچره شاهکار اصلا بازی نیستن . تمام این سبک بازیا به دیالوگ و معماهاشه بازی هایی مثل پارادایس اصلا ... ! برید اینایی که علامت زدم رو بازی کنید ببینید ادونچر چیه !

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر