معرفی برنامه playvig

سلام به همگی

خیلی خلاصه میرم سر اصل مطلب :D

یه برنامه ای هست به نام playvig، تو این برنامه تبلیغات میبینید و توکن می گیرید، با تعدادی توکن ماموریت برای بازی مورد علاقتون فعال میکنید (مثلا 1 دست ببرید یا 3 دست پشت سر هم ببرید و ...)، با انجام ماموریت ها امتیاز دریافت میکنید، با امتیازهای دریافت شده میتونید جایزه هایی بخرید (مثل کارت 20 دلاری استیم و ...)

اما چرا این برنامه رو معرفی کردم؟
اول اینکه من refer friend ندیدم پس برای این نیست که refer کنید (حداقل من پیدا نکردم :D)
دو اینکه جاهای مختلفی مثل فروم های lol و reddit دیدم برنامه رو قانونی می دونن و میگن واقعا کار میکنه
سوم اینکه نیازی نیست بازیهای چرت و پرت دانلود کنید و بازی کنید و خلاصه کارهای عجیب کنید، اگه واقعیت داشته باشه عالی میشه چون همون بازیهایی که دوست داریم رو بازی میکنیم و باهاش میتونیم استیم والت بگیریم

بازیهای معروفی مثل dota - lol - r6 - overwatch - counter strike - fortnite و ... رو ساپورت میکنه

منطقی هم هست با توجه به اینکه باید تبلیغات ببینید تا توکن بگیرید

خلاصه کلام اینکه خواستم معرفی کنم که بقیه هم تست کنن و اگر کار کنه بتونیم استفاده کنیم ولی اول اینکه ریسکش پای خودتون اگه ویروس بود :D دو اینکه امیدوارم آخر کاری کریدیت کارد نخواد :D
فقط بدیش اینه که قندشکن لازم داره چون تحریم کرده :D قندشکن خوب لازم دارید که پینگتون رو نبره بالا

اینم سایتش
https://www.playvig.com/

من خودم هنوز در مرحله آزمایش هستم :D

• Like
Reactions: MMDMO

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
یکی تو Reddit جالب نوشته بود ، گفته بود باید بازیت در حد نینجا باشه تا بتونی از این پول در بیاری :smile:
زیاد ربطی به بازی نداره، حداقل برای lol
الان مثلا یه ماموریت داره که بازی رو ببری و 300 تا میده، فقط همین رو فعال کنی (10 تا توکن میخواد ماموریتاش، آگهی ها هم کوتاها که هیچ، طولانی هاشم میتونی skip کنی و بازم توکن بگیری) و روزی 2 دست ببری میشه 600 تا
در ماه میشه 18 هزار تا که با 22 هزار تا میتونی استیم والت 20 دلاری بگیری

من فقط دو بازی در روز حساب کردم با کم ریسک ترین ماموریتش

و به این نکته هم دقت کن که داری بازی مورد علاقت رو بازی میکنی و کار خاصی انجام نمیدی

در کل من فقط برای اطلاع رسانیش زدم والا کسی انجام بده یا نه، سود و ضرری برای من نداره :D

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
برنامه پوکید، نزاشتن ما به امتیاز کافی برسیم :D

گفتن موقتیه ولی مشخص نیست تا کی :-" فقط میخواستن کلی تبلیغ واسشون ببینیم :D

Attachments

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    69 KB · مشاهده: 9

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟