مشکل لود بازی

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
خب ببین من دو تا راه دارم برای تو یکی اینه که باید بری فرمت این بازیتو از پوشه به iso تبدیل کنی ولی این راه برای تو سخته نه این که سخت باشه ها ولی فک نکنم تو از پسش بر بیای شما اول باید بری یه نرم افزار خاص رو دانلود کنی و با اون نرم افزار بری بازیتو از پوشه به فرمت iso تبدیل کنی بعد که بازیت به iso تبدیل شد با یه مشکل دیگه رو به رو میشی از اون جا که فایل iso تک فایل هست و حجم بازی هم به احتمال خیلی زیاد بالای 4 گیگ هست شما نمیتونی بازی با فرمت iso رو بریزی رو فلش چون فلشی که به ps3 میخوره باید fat 32 باشه و فرمت fat 32 هم متاسفانه حجم بالای 4 گیگ رو برای تک فایل قبول نمیکنه و نمیشه ریخت روش بنابراین باید بازی با فرمت iso رو از طریق ftp به کنسول منتقل کنی که اونم تا حالا خودم انجام ندادم و دنگ و فنگ داره اگر حوصله این راهو داری برات با جزییات توضیح بدم ولی بعید میدونم بتونی از پسش بر بیای و اما راه دوم که بسیار راحته اینه که بازی رو بری دوباره دانلود کنی البته نه ریجن اروپا بلکه ریجن امریکا blus رو دانلود کنی ریجن اروپا بازی که شما دانلود کردی انگار مشکل داره کلا به غیر از نسخه ریجن امریکا نسخه دیجیتالیش هم میتونید دانلود کنید که با توجه به این که کنسولتون هک cfw هست نسخه دیجیتالی هم میتونید نصب کنید اگر سایت برای دانلود این دو نسخه سراغ ندارید بگید تا بهتون ادرس سایت بدم من متاسفانه به هیچ وجه نمیتونم به شما تضمین اجرا شدن بازی رو با دانلود نسخه دیگه بدم بنابراین اگر حوصله و امکانش از نظر حجم اینترنت رو دارید بریم برای این مرحله
پ.ن: راستی دیسک اورجینال داخل درایو بلوری کنسولتون هست دیگه؟

Nemat1372

کاربر سایت
Apr 17, 2022
10
Iso گرفتم با خود مولتی من جواب نداد. حالا با کامپیوتر هم امتحان میکنم اف تی پی هم میتونم انجام بدم ولی بیشتر ب راه حل دوم فکر میکنم اینکه ی نسخه دیگه دانلود کنم همون دیجیتال یا ورژن امریکا دمت گرم خودم لینکشو پیدا میکنم. ممنون
ببخشید این سوال آخر رو متوجه نمیشم. دستگاهم درایو دیسک رو داره ولی دیسک پلی 3 یا نرم افزار اجرا داخلش نیست.
سوال دیگه اگه بازی رو دانلود کردم و ایمیج گرفتم و رایت کردم چند درصد احتمال اجرا داره

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
Iso گرفتم با خود مولتی من جواب نداد. حالا با کامپیوتر هم امتحان میکنم اف تی پی هم میتونم انجام بدم ولی بیشتر ب راه حل دوم فکر میکنم اینکه ی نسخه دیگه دانلود کنم همون دیجیتال یا ورژن امریکا دمت گرم خودم لینکشو پیدا میکنم. ممنون
ببخشید این سوال آخر رو متوجه نمیشم. دستگاهم درایو دیسک رو داره ولی دیسک پلی 3 یا نرم افزار اجرا داخلش نیست.
سوال دیگه اگه بازی رو دانلود کردم و ایمیج گرفتم و رایت کردم چند درصد احتمال اجرا داره
یعنی دیسک بلوری داخل کنسولت نیست؟
والا نمیدونم اصلا بهت نمیتونم درصدی چیزی بگم کاری که البته باید بکنی اینه که بازیه دانلود شده رو تبدیل به iso بکنی بعدم با روش ftp به هارد داخلی کنسولت منتقلش کنی نیازی به رایت روی دیسک نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر