مشکل در L2 دسته پلی ۴

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
سلام من چندبار در تاپیک اصلی سوال کردم اما کسی نگاه نمیکنه جواب بده ?
من دو تا دسته فت دارم جفتشون مشکل L2 دارن یکیش با ریبون دسته سبز رنگ اصلی درست شده اما اون یکی هرکار میکنم درست نمیشه یعنی ریبون دسته ای که تو بازار هست رنگ زرد هستش غیر ارجینال و هرکدام یه حرف انگلیسی دارن
حتی من مدل دسته ام که JDM011 هست به مغازه دار نشون دادم ریبون زرد داده گفته همینه وقتی میندازم تمام دکمه ها اوکی هستن جز L2 و وقتی برد اصلی دسته یکم فشار میدم اوکی میشه اما وقتی می‌بندم باز خودش عمل می‌کنه کلافه ام کرده
کسی می‌دونه مشکل از چی می‌تونه باشه؟ بردش سالمه تست کردم
اسپری خشک ناهید هم زدم فرق نکرد
اصلا از کجا میتونم ریبون اصلی پیدا کنم؟

Attachments

• IMG_20200918_195817.jpg
    IMG_20200918_195817.jpg
    493.1 KB · مشاهده: 36
  • IMG_20200918_195826.jpg
    IMG_20200918_195826.jpg
    554.2 KB · مشاهده: 37

alibax25

کاربر سایت
Jul 18, 2020
121
سلام من چندبار در تاپیک اصلی سوال کردم اما کسی نگاه نمیکنه جواب بده ?
من دو تا دسته فت دارم جفتشون مشکل L2 دارن یکیش با ریبون دسته سبز رنگ اصلی درست شده اما اون یکی هرکار میکنم درست نمیشه یعنی ریبون دسته ای که تو بازار هست رنگ زرد هستش غیر ارجینال و هرکدام یه حرف انگلیسی دارن
حتی من مدل دسته ام که JDM011 هست به مغازه دار نشون دادم ریبون زرد داده گفته همینه وقتی میندازم تمام دکمه ها اوکی هستن جز L2 و وقتی برد اصلی دسته یکم فشار میدم اوکی میشه اما وقتی می‌بندم باز خودش عمل می‌کنه کلافه ام کرده
کسی می‌دونه مشکل از چی می‌تونه باشه؟ بردش سالمه تست کردم
اسپری خشک ناهید هم زدم فرق نکرد
اصلا از کجا میتونم ریبون اصلی پیدا کنم؟
پیدا کردن مشکل دسته‌ت از طریق چندتا عکس کار سختیه چون باید از نزدیک بررسی بشه تا مشکلش مشخص بشه. به نظر من دسته‌تو بده تعمیرات واسه سرویس. اگه جایی رو سراغ نداری برو از گیم نتی‌ها آدرس بگیر، اونا میدونن چون معمولا دسته زیاد خراب میکنن.

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
پیدا کردن مشکل دسته‌ت از طریق چندتا عکس کار سختیه چون باید از نزدیک بررسی بشه تا مشکلش مشخص بشه. به نظر من دسته‌تو بده تعمیرات واسه سرویس. اگه جایی رو سراغ نداری برو از گیم نتی‌ها آدرس بگیر، اونا میدونن چون معمولا دسته زیاد خراب میکنن.
نه مشکل که می‌دونم از ریبون هست
متاسفانه تو بازار برای دسته فت ریبون بی کیفیت زرد رنگ موجوده واسه همین هر مدلی میگیرم مشکل R2 داره
حالا یه روز میرم توپ خونه ببینم چی میشه ممنون

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
من هم مشکل شما رو با L2 داشتم مدل فت هست
ظاهرا مشکل از اتصال برد هست که کامل با صحفه زیرش تماس برقرار نمیکنه
دادم دوستم برد بازار نمیدونم صحفه زیرش رو عوض کرد یا تمیز کرد ولی دسته درست شد

mamalia

کاربر سایت
Jan 29, 2007
11
مشکل از عدم اتصال ریبون با برد هست.
خیلی مشکله خنده داریه ولی درست کردنش هم کار آسونیه.
برد رو کامل به همراه ریبون در بیارید از جاشون. اگه دقت کنید یه لاستیک نرم مشکل دو طرف دسته و دقیقا جایی که ریبون با برد میخان اتصال برقرار کنن قرار داده شده. این لاستیکا به مرور زمان خاصیت ارتجاعیشون رو از دست میدن و اتصال درست برقرار نمیشه.
اون دوستی هم که میگه دسته رو فشار که میده درست میشه به همین دلیله که با فشار دادن ریبون و برد به هم اتصال برقرار میکنن.

برای درست کردنش هم من خودم اون لاستیک فابریک رو برداشتم و دقیقا اندازه اون و یکمی هم ضخیم تر چسب دو طرفه بریدم و بجای اون گذاشتم و دسته از روز اولش هم بهتر شد.

امتحان کنید.

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
برد رو کامل به همراه ریبون در بیارید از جاشون. اگه دقت کنید یه لاستیک نرم مشکل دو طرف دسته و دقیقا جایی که ریبون با برد میخان اتصال برقرار کنن قرار داده شده. این لاستیکا به مرور زمان خاصیت ارتجاعیشون رو از دست میدن و اتصال درست برقرار نمیشه.
اون دوستی هم که میگه دسته رو فشار که میده درست میشه به همین دلیله که با فشار دادن ریبون و برد به هم اتصال برقرار میکنن.

برای درست کردنش هم من خودم اون لاستیک فابریک رو برداشتم و دقیقا اندازه اون و یکمی هم ضخیم تر چسب دو طرفه بریدم و بجای اون گذاشتم و دسته از روز اولش هم بهتر شد.

امتحان کنید.
دقیقا
برای منم همین جوری شده بود و اون پلاستیک مشکی رو با نوارچسب دو طرفه جایگزین کردم و درست شد.

• Like
Reactions: mamalia and yar_66

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی

امتحان کنید.
مرسی من اصلا پیام شمارو ندیده بودم و همچنان مشکل دارم سر این داستان
متاسفانه جای پیچ دسته هرز شده و سفت نمیشه با کش بستم اوکی شد ولی خوب بازم اذیت میکنه فردا تست میکنم امیدوارم اوکی بشه دمت گرم

امتحان کنید.
من الان دسترو باز کردم پلاستیک مشکی ندیدم منظور شما این قسمت هست که تو عکس دورش قرمز کردم؟ میشه یه عکس بدی ببینم شما چجوری درست کردی دمت گرم
ولی مطمئن هستم بخاطر هرز شدن پیچ ها درست نمیشه چون یه دسته دیگه هم داشتم همین مشکل پیش اومد قاب براش پیدا کردم مشکل حل شد

من هم مشکل شما رو با L2 داشتم مدل فت هست
ظاهرا مشکل از اتصال برد هست که کامل با صحفه زیرش تماس برقرار نمیکنه
دادم دوستم برد بازار نمیدونم صحفه زیرش رو عوض کرد یا تمیز کرد ولی دسته درست شد
چقدر هزینه گرفت؟

Attachments

• 515.jpg
    515.jpg
    160.8 KB · مشاهده: 31
  • Like
Reactions: siaman99

mamalia

کاربر سایت
Jan 29, 2007
11
من الان دسترو باز کردم پلاستیک مشکی ندیدم منظور شما این قسمت هست که تو عکس دورش قرمز کردم؟ میشه یه عکس بدی ببینم شما چجوری درست کردی دمت گرم
ولی مطمئن هستم بخاطر هرز شدن پیچ ها درست نمیشه چون یه دسته دیگه هم داشتم همین مشکل پیش اومد قاب براش پیدا کردم مشکل حل شد
ببخشید دیر دیدم پیامتو.
نه، ببین اگه دقت کنی دوتا ریبون فرمانهایی که از فشار دکمه ها دریافت میکنه رو میاره میده به برد اصلی دسته. یکی واسه دکمه های سمت راست دسته و یکی هم واسه دکمه های سمت چپ. تا اینجا اوکی؟
بعد ته این ریبونا که با برد اصلی در ارتباطه، هیچ پیچی چیزی نداره و فقط برد میاد روش و با بستن پیچ های دسته، بین برد و این ریبون فشار وارد میشه و به هم اتصال برقرار میکنن.

حالا اگه دقت کنی زیر این جایی که ریبونا میرن یه چسب خیلی نرم هست مثله لاستیک خیلی نرم و خیلی هم کوچیکه، ولی این لاستیکه بعد یه مدت خاصیت ارتجاعیشو از دست میده و دیگه نمیتونن ریبون هارو به سمت بالا نگه دارن که با بستن دسته اتصال ریبون با برد اصلی برقرار بشه..

شما این لاستیک رو با یه تیکه کوچیک چسب دو طرفه جایگزین کن. سعی کن یکم هم بالاتر بیاد تا اتصال بهتر بشه.

سوالی بود در خدمتم.

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
ببخشید دیر دیدم پیامتو.
نه، ببین اگه دقت کنی دوتا ریبون فرمانهایی که از فشار دکمه ها دریافت میکنه رو میاره میده به برد اصلی دسته. یکی واسه دکمه های سمت راست دسته و یکی هم واسه دکمه های سمت چپ. تا اینجا اوکی؟
بعد ته این ریبونا که با برد اصلی در ارتباطه، هیچ پیچی چیزی نداره و فقط برد میاد روش و با بستن پیچ های دسته، بین برد و این ریبون فشار وارد میشه و به هم اتصال برقرار میکنن.

حالا اگه دقت کنی زیر این جایی که ریبونا میرن یه چسب خیلی نرم هست مثله لاستیک خیلی نرم و خیلی هم کوچیکه، ولی این لاستیکه بعد یه مدت خاصیت ارتجاعیشو از دست میده و دیگه نمیتونن ریبون هارو به سمت بالا نگه دارن که با بستن دسته اتصال ریبون با برد اصلی برقرار بشه..

شما این لاستیک رو با یه تیکه کوچیک چسب دو طرفه جایگزین کن. سعی کن یکم هم بالاتر بیاد تا اتصال بهتر بشه.

سوالی بود در خدمتم.
آقا دمت گرم فهمیدم کجاست عوضش کردم درست شد
حالا من چندساله سر این موضوع درگیرم چقدر هزینه دادم سر ریبون و سرویس کار هی میگفتن ریبونه عوض میکردن بعد یک ماه دوباره اینجوری میشد
شاید بالای ده تا فیلم تعمیر دیدم که هیچکدوم به این نکته اشاره نکردن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mamalia

hala madrid

کاربر سایت
May 30, 2018
75
آقا دمت گرم فهمیدم کجاست عوضش کردم درست شد
حالا من چندساله سر این موضوع درگیرم چقدر هزینه دادم سر ریبون و سرویس کار هی میگفتن ریبونه عوض میکردن بعد یک ماه دوباره اینجوری میشد
شاید بالای ده تا فیلم تعمیر دیدم که هیچکدوم به این نکته اشاره نکردن
سلام . دوستان من برای دستم یه مشکلی پیش اومده. تو بازی فیفا ، R2 خود به خود عمل میکنه. انگار که وسط بازی دکمه رو یه دفعه بزنی.یه دفعه توپو ول میکنه. کسی میدونه مشکل از چیه ؟
شما هم همین مشکلو داشتید؟ یعنی R2 خود به خود عمل میکرد؟

ببخشید دیر دیدم پیامتو.

سوالی بود در خدمتم.
سلام . من این کارو انجام دادم. ولی الان یه مشکل دیگه درست شد. الان دکمه های L1 و جهت های بالا پایین چپ راست همه داره به عنوان L2 عمل میکنه.

• Like
Reactions: richard92
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر