مشکل در دستگاه

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
منم یه 360 داشتم که اومدم با اتصال به لایو اپدیت کنم که نصفش که اپدیت شد تلفنمون زنگ خورد و اینترنتم قطع شد و دیگه اپدیت نشد و وقتی اومدم با بازی کراسیس 2 اپدیت کنم ارور داد و آپدیت نکرد و چند وقت هم صبر کردم داشبورد جدید بیاد که با اونم درست نشدمشکلش چیه؟ممنون

djblack

کاربر سایت
May 21, 2011
7
سلام منم مثل دوستمون یه بازی گفت آپدیت کنم زدم آپدیت حالا توی آپدیت گیر کردم هر کار میکنم آپدیت نمیشه و ارور system update stopped میده و کنسول بالا نمیاد با فلش سی دی امتحان کردم اما جواب نمیده و آپدیت نمیکنه جدید ترین آپدیتم گرفتم اصلا جواب نمیده کلید sync م گرفتم بازم آپدیت نمیشه فلشم فرمت 32 فت کردم بازم جواب نمیده اسمشم پاک کردم /عوض کردم/ انگار نه انگار! توی هزار تا سایت ایرانی و خارجی گشتم بازم به جواب نرسیدم در ضمن خواستم دوباره هک کنم کنسول و اما lt نصبه
در ضمن sync هم میگیرم بوت نمیشه
آیا راه حلی است داشبوردو با کامپیوتر آپدیت کرد؟
آیا راه حلی واسه پاک کردن آپدیت داشبورد هست ؟
نمیدونم آپدیت قبلی داشبورد چی بوده؟
status code:335a-BB00-0F00-C000-0013
همه چیزو سعی کردم کامل بگیم انشاالله اساتید راه حلی جلو پامون بذارن؟؟
مرسی

کسی نبود جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

javid1001

کاربر سایت
Apr 17, 2011
6
سلام ...بچه ها....من چند ماه پیش خود به خود سیستم بعضی از بازی ها رو نمی اورد ...البته این رو بگم دستگاهم رو یکسال پیش مهر یا ابان آپدیت کردم و بعد کال آف دیوتی ها رو بازی کردم و تموم شد بعد از یه هفته مشکل ایجاد شد ودیگه بازی های کال آفدیوتی ها رو نمی اورد .....حالا دیروز بازی dead island رو اومدم بازی کنم..... برای اولین بار..... که دستگاه گفت که برای این بازی باید آپدیت شی من آپدیت رو زدم و از روی سی دی آپدیت کرد و مشکل پیدا کرد و دیگه ایراد از یه سری کد میگیره ......اصلا" تو داشبورد هم نمیره چیکار کنم.؟
خواهشا" منو پاس ندید جایه دیگه!

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
دستگاه من جدیدا حالش خوب نیست چند وقت پیش 1 چراغ قرمز داد با ارور e67 کابل ها رو در آوردم دوباره زدم درست شد امروز دوباره همین طور شد هر کاری می کردم درست نمی شد تا این که هارد رو دوباره جا زدم درست شد چند بار هم پیش اومد که با تاخیر خاموش می شد چند دقیقه پیش وقتی با دسته خاموش کردم صفحه نیمه تاریک شد و گیر کرد و خاموش نشد تا این که از جلو خاموش کردم حالا بگید چی کار کنم این یار با وفا رفتنیه؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

javid1001

کاربر سایت
Apr 17, 2011
6
کسی نبود جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من دستگاهم رو که این مشکل رو داشت درست کردم.....35000تومن هزینه داشت که 25000دادم........به این مشکل میگن کد شدگی.....بعدش دوباره باید آپدیت هم کنی......10 دقیقه کار میبره......رفتم توپخونه تا از در مترو امام خمینی اومدم بالا یه دلال بدون این که بتونه دستگاه رو ببینه پرسید میخوای دستگاهت رو آپدیت کنی و من رو برد یه جا ده دقیقه ای درست شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر