مشکل در دسته ی xbox360 ، تو رو خدا کمک کنید ... !!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

godfather2142

کاربر سایت
Dec 12, 2007
51
نام
امیرحسین
سلام به همگی :
دیروز داشتم با کنسول بازی میکردم یهو دیدم 4 تا چراغ وسط دسته به صورت ضربدری (دو به دو) روشن شد بعد از چند دقیقه ارور داد که دسته رو دوباره وصل کنید وقتی هم وصل میکنم دوباره بعد از چند دقیقه دوباره قطع شد . امروز رفتم دو تا باتری شارژی توپ خریدم ولی دوباره این جوری شد ، تا وصل کردم بلافاصله قطع شد . ولی وقتی باتری قبلیه رو دوباره گذاشتم چند دقیقه کار کرد بعد دوباره قطع شد .
خواهشا کمک کنین اعصابم خفن خورد شده . :crying::crying::crying:

مدیران محترم خواهشا تاپیک رو قفل نکنید . :praying::praying::praying:

:confused::confused::confused::confused:

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
این چندبار جواب داده شده، مشکل از باطری های شماست، باطریهای شارژی رو هم همیشه بصورت خالی میفروشن و باید اول شارژ بشن. دسته بازیتون هیچ مشکلی نداره، دوتا باطری معمولی بندازین و ببینید که قشنگ کار میکنه.

.:Snape:.

عضو جدید
Apr 20, 2008
226
نام
صادق
البته وقتی باتریا دستت کم بشن این شکلی میشه;)
چیزه مهمی نیست باتریا رو عوض کن درست میشه

armin_xbox360

کاربر سایت
Oct 22, 2007
251
نام
امير
احتمال اينم هست اگه از باطري نباشه مشگل از در باطري دسستت باشه باطريارو بذار فشار بيار به در باطري اگه درست شد ايراد از در باطريته.

godfather2142

کاربر سایت
Dec 12, 2007
51
نام
امیرحسین
سلام ب همگی:
دست همتون درد نکنه مشکل از باتری شارژی ها بود امروز رفتم 2 تا باتری خریدم گذاشتم درست شد .:biggrin1:
خیلی خیلی ممنون

death_shadow2

کاربر سایت
Oct 8, 2008
154
نام
امیر
ببخشید که این سوالو اینجا میکنم ولی میخواستم بپرسم که هدسته 360 مگه نباید تو بازیا کار کنه؟من به دسته وصل میکنم فقط وقتی صداشو تا ته زیاد مینم یه وزوزه کوچیکی میکنه اگه کسی دلیله شو میدونه بگه plz در ضمن من اصلا از هدست استفاده نکردم.

mother_of_game

کاربر سایت
Nov 19, 2009
18
ببخشید که این سوالو اینجا میکنم ولی میخواستم بپرسم که هدسته 360 مگه نباید تو بازیا کار کنه؟من به دسته وصل میکنم فقط وقتی صداشو تا ته زیاد مینم یه وزوزه کوچیکی میکنه اگه کسی دلیله شو میدونه بگه plz در ضمن من اصلا از هدست استفاده نکردم.
همون طور که دوستمون گفت برای xbl هستش ولی تو بعضی بازی ها مثل guitar hero:metallicaهم کار میکنه:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر