مشکل در تصویر ندادن کنسول

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

heavyrain1366

کاربر سایت
Oct 4, 2010
128
سلام من یه xbox دارم که موقع اپدیت دستگاه وسط آپدیت با بازی pes13 کنسل کردم حالا موقع روشن شدن،دستگاه روشن می شود ولی تصویر نداره و هیچ کاری نمی تونم بکنم.:(

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
سلام من یه xbox دارم که موقع اپدیت دستگاه وسط آپدیت با بازی pes13 کنسل کردم حالا موقع روشن شدن،دستگاه روشن می شود ولی تصویر نداره و هیچ کاری نمی تونم بکنم.:(

شما تنها کسی نیستین که این مشکل رو پیدا کرده الان 3 مورد برای ما اینجوری آوردن. راه حلی من هنوز پیدا نکردم
اما بنظرم با هک شدن 15774 می شه کنسول رو RGH کرد.

دستگاه شما یکجورایی بریک شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

heavyrain1366

کاربر سایت
Oct 4, 2010
128
یعنی هیچ راهی نداره دوباره برش گردوند چون خیلی مسخره است که دیگه نشه کاریش کرد چون نرم افزاری است.

mis2012

کاربر سایت
Sep 8, 2012
291
ببخشید من یک تلویزیون سونی دارم بعدش ایکس باکس رو میخوام با کابل HDبهش وصل کنم ولی فقط صداش میاد وتصویر نمیاد با کابل معمولی مشکلی نداره.با تلویزیون سامسونگ امتحان کردم مشکلی نداشت

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
ببخشید من یک تلویزیون سونی دارم بعدش ایکس باکس رو میخوام با کابل HDبهش وصل کنم ولی فقط صداش میاد وتصویر نمیاد با کابل معمولی مشکلی نداره.با تلویزیون سامسونگ امتحان کردم مشکلی نداشت

کابل HDMI درست حسابی بخر
منظورم بیشتر از 40 تومن پولش باشه

mis2012

کاربر سایت
Sep 8, 2012
291
یعنی کابل HDدرست حسابی بخرم مشکلش حل میشه .از یکی پرسیدم گفت مشکل از تلویزیون های سونی.کابل اچ دی چه مدل بخرم خوبه.باکابل HDخود ایکس باکس هم رو تلویزیون سونی نمیگیره ولی با سامسونگ میگیره.

DEFJAM

کاربر سایت
Nov 14, 2012
7
سلام تا چند وقت پیش دستگاه منم همین جور بود اول درایو ایکس باکسمو به ال تی سه تبدیل کردم بعد سه نمونه ی مختلف ابدیت داشبورد گرفتم و با فلشم ابدیت کردم خدارو شکر درست شد.حالا یه تستی بکن ضرر که ندارهo:-)

GEARS OF WAR4

کاربر سایت
Sep 23, 2011
111
نام
میترا

سلام اکس باکستو التی 3 کن بعد همون 2013 بزار روش درست میشه موفق باشی.

a-l-i0917

کاربر سایت
Aug 27, 2010
160
نام
علی
یعنی کابل HDدرست حسابی بخرم مشکلش حل میشه .از یکی پرسیدم گفت مشکل از تلویزیون های سونی.کابل اچ دی چه مدل بخرم خوبه.باکابل HDخود ایکس باکس هم رو تلویزیون سونی نمیگیره ولی با سامسونگ میگیره.
رو تلوزیون سونی برو سیستم سیتینگ و قسمت صداش , صداش رو روی کابل hd بزار

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر