مشکل در آواتار ایکس باکس

mohsen1365

کاربر سایت
Nov 19, 2009
58
نام
م.ا.ح.س.و.ن
سلام لطفا کمک کنید من اشتباهی هارد داخلی دستگاهمو فرمت کردم هم بازیای آرکید تبلیغش پاک شد هم آواتارم شده یه مرد بدون صورت و بدن و سفید :-sآخه اولین بار که تنظیم کرد خودم انتخابش کردم چی کار کنم دوباره بتونم آواتار انتخاب کنم من آماتورم کمکم کنید ضمنا این بازی آرکیدا کلا پاک شده دیگه ؟ میتونم دوباره بخرم بریزم ؟:((

---------- نوشته در 06:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:33 PM ارسال شده بود ----------

کمک لطفا :-s

rewabian

کاربر سایت
Nov 22, 2010
170
نام
مهرداد
تا جایی که به مخ من میرسه یا آپدیت داشبوردت پاک شده یا پرو فایلت
حالا برای اینکه بفهمیم کدومه یه پروفایل جدید بساز ببین درست میشه
اگه نشد باید داشبورد جدید نصب کنی
بازم دوستان اگه اطلاعات بیشتری دارند راهنمائی کنند.

mohsen1365

کاربر سایت
Nov 19, 2009
58
نام
م.ا.ح.س.و.ن
تا جایی که به مخ من میرسه یا آپدیت داشبوردت پاک شده یا پرو فایلتحالا برای اینکه بفهمیم کدومه یه پروفایل جدید بساز ببین درست میشهاگه نشد باید داشبورد جدید نصب کنیبازم دوستان اگه اطلاعات بیشتری دارند راهنمائی کنند.
سلام داشبورد پاک بشه چی میشه اخه هنوز ابدیتش درسته بازیهارم کامل میخونه مشکلی نداره فقط آواتارم رفته فکر کنم پروفایلم پاک شده دوباره بسازم درست میشه ؟ راستی این بازی تبلیغاش برای همیشه پاک شدن البته 3 تا بیشتر نبود میتونم دوباره بخرم بریزم ؟

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
سلام داشبورد پاک بشه چی میشه اخه هنوز ابدیتش درسته بازیهارم کامل میخونه مشکلی نداره فقط آواتارم رفته فکر کنم پروفایلم پاک شده دوباره بسازم درست میشه ؟ راستی این بازی تبلیغاش برای همیشه پاک شدن البته 3 تا بیشتر نبود میتونم دوباره بخرم بریزم ؟
برای من یه بار این مشکل پیش اومده بود فک کنم بخاطر آپدیت xbox live

اگه میتونی‌ به اینترنت وصلش کن بذار آپدیت کنه به xbox live یا اینکه میتونی‌ از این لینک دانلود کنی‌ و بعدش بریزی تو یه کول دیسک یا سی‌دی و بذاری خودش آپدیت کنه

http://www.xbox.com/system-update-usb
بعده دانلود فایل رو آنزیپ(unzip) کن و بریز تو یه کول یا سی‌دی خالی‌

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
آواتارت خراب شده برو از قسمت کاسدیمایز آواتار یه آواتار جدید انتخاب کن و هرجور میخای عوضش کن:thumbsup:انشا الله درست میشه:d

amiraliiiiii

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1
سلام اقا من روزی رفتم مغازه گفتم من میخوام هاردمو عوض کنم اوانم مغزه هاردمو عوض کردن و ۳۲۰گیگ انداختن و داخلش حدود ۵۰تا بازی ریختن فرداش رفتیم بگیریم اوردیم خونه اواتارم حذف شده بود و میخواستم پروفایل بسازم نمیشد ولی بازیارو باز میکرد اینم بگم مال من جیتگ هست ویکیم نمیدونم ولی چپن شاید برنامهxmenuنبوده نتونستم التماس میکنم کمکم کنید

• Like
Reactions: amirrezafb

amirrezafb

عضو جدید
Aug 16, 2019
2
با سلام من خودم ایکس باکس 360 اسلیم با هارد 250 گیگ دارم یه مشکلی دارم من اولش که ایکس باکسمو خریدم میتونستم برای اواتارم لباس بگیرم (البته ایکس باکسم jtag شده هست)
بعد یک بار ایکس باکس خاموش کردم بغذ از برق کشیدم یک فلش جابه جا کزدم بعد که دوباره ایکس باکسمو به برق وصل کردم و رفتم تو ایکس باکس کارکترام لباس نداشتم و سفید بودن اما هر کاری میتونستم بکنم بازی هارو :((:((:((:((:((:(( بعد دیگه وقتی میرفتم انتخاب کنم و درست کنم نمی اورد ممنون میشم جواب بدید
دوستانی که این مشکلو داشتن لایک کنن

amirrezafb

عضو جدید
Aug 16, 2019
2
دوستان من یک مشکل دیگه هم دارم برای ایکس باکس 360 من وقتی بازی کینکت میگیرم و کینکتو وصل میکنم اپدیت میخواد و از اونجا که jtag هست به اینترنت وصل بشم بن میشم لطفا راهنمایی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر