مشکل بلو اسکرین با ورژن جدید کسپراسکی

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,224
3 ماهه که با اومدن نسخه جدید اینترنت سکوریتی کسپراسکی 21.3 بعد از چند دقیقه یا چند ساعت یا هر باری که کامیپوتر رو ری استارت می کنم با مشکل صفحه ابی یا همون بلو اسکرین بر می خورم با پیغام refrenced by pointer که معمولا به درایورهای ویندوز مربوط می شه

با برگشت به نسخه 21.2 یا حتی نسخه های 2020 یا 2019 مشکل به طور کامل حل می شه اما کسپرسکی در اغدامی احمقانه اپدیت نرم افزاریش برای همه ی نسخه ها اجباری کرده یعنی گزینه ای نداره که بشه جلوش رو گرفت یا غیر فعالش کرد و هر چند روز دوباره بدون اجازه ی شما به نسخه 21.3 بر می گرده حتی اگر نسخه قدیمی باشه تیکش فعال باشه با اپدیت دیتا بیس ابتدا اون گزینه حذف می شه و بعد چند روز باز مجددا اپدیت می شه و باز بلو اسکرین خلاصه

این مشکل برخی دیگه هم بخوردن و ممکنه شما هم جزوشون باشید
من خودم برنامه نویسی بلدم و درس می دم و خیلی دنبال راه کارهای مختلف گشتم اما نشد در نهایت با متخصص های کسپراسکی چند هفتس که صحبت می کنم اما اطلاعاتشون در حد چغندره رسما حتی با دامپ مموری فول نه مینی هنوز نتونستن مشکل رو پیدا کنن خسته شدم این مدت اینقدر که صفحه ابی دیدم می گن مار از پونه بدش میاد من از رنگ ابی بدم میاد و هی میاد سراغم:D

حالا هر کسی دیگه ای که این مشکل رو داره مطرح کنه یا مموری دامپ براش بفرستم تا براشون بفرستم و اونا بتونن بهتر روش کار کنن یا خودتون مستقیم برید باهاش ارتباط برقرار کنید اگر زبانتون خوبه

• Like
Reactions: CriRo7

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر