مشکل با گوشی galaxy fit s5670

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
دوستان عزیز سلام
من گوشیم galaxy fit هست ورژن 2.3.4 که میشناسین اسمه ورژن هم gingerbread.xxkpgهست :)مشکلم اینه که زبان فارسی ندارم .هر سایتی که میرم هر اس ام اسی که دارم رو که فارسی هستن حرف حرف میندازه مثلا اینطوری س ل ا م .کیبورد فارسی دارم با smart keyboard pro ولی زبان فارسی ندارم کلافه شدم .
یه جیزی بگین دانلود کنم نصب کنم و خلاصه این مشکل بنده حل بشه:-/

hsaknig

کاربر سایت
Dec 18, 2012
111
لطفا به منم کمک کنید. گلگسی نت 2 گرفتم ولی دست دوم صاحب قبلی برنامه ریخته بعد پاک کرده وبعد گوشی رو فلش کرده حالا وقتی روشن میشه صفحه گوشی برفکه مثل تلویزیون.از دوستمون mage عذر خواهی میکنم نمیدونستم سوالم رو کجا مطرح کنم .

shantia_73

کاربر سایت
Jul 27, 2012
154
نام
ElSHEN
دوستان عزیز سلام
من گوشیم galaxy fit هست ورژن 2.3.4 که میشناسین اسمه ورژن هم gingerbread.xxkpgهست :)مشکلم اینه که زبان فارسی ندارم .هر سایتی که میرم هر اس ام اسی که دارم رو که فارسی هستن حرف حرف میندازه مثلا اینطوری س ل ا م .کیبورد فارسی دارم با smart keyboard pro ولی زبان فارسی ندارم کلافه شدم .
یه جیزی بگین دانلود کنم نصب کنم و خلاصه این مشکل بنده حل بشه:-/

شما فلش بزن به یه فریمور فارسی.چرا خودتو اذیت میکنی؟!

---------- نوشته در 05:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:10 PM ارسال شده بود ----------

لطفا به منم کمک کنید. گلگسی نت 2 گرفتم ولی دست دوم صاحب قبلی برنامه ریخته بعد پاک کرده وبعد گوشی رو فلش کرده حالا وقتی روشن میشه صفحه گوشی برفکه مثل تلویزیون.از دوستمون mage عذر خواهی میکنم نمیدونستم سوالم رو کجا مطرح کنم .
باید به یه فریمور رسمی فلش کنید.
چون ممکنه فریمور کاستوم باشه و به همین دلیل این مشکل پیش میاد.

hsaknig

کاربر سایت
Dec 18, 2012
111
[

---------- نوشته در 05:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:10 PM ارسال شده بود ----------

[/QUOTE]
خودم میتونم اینکارو بکنم یا باید بدم تعمیرات موبایل .

win4win6

کاربر سایت
Sep 14, 2012
514
نام
مهدی
کار سختی نیست دوست عزیز ولی شما که تازه کاری بهتره بدید بیرون که حداکثر هزینش می شه 15 هزار تومان و مقرون به صرفه و مطمین هست .

win4win6

کاربر سایت
Sep 14, 2012
514
نام
مهدی
مشگلش به نظر شما حل میشه که صفحه یا منو رو بالا بیاره .
بله این که اصلاً مشکل خاصی نیست ،باید گوشی رو بدید براتون رام (فریمور) جدید بریزن .تازه گوشیتون رو به آندروید بالاتر هم ارتقا داده اید هر چند برای این گوشی آندروید 2.3 به بالا منتشر نشده است.

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
شما فلش بزن به یه فریمور فارسی.چرا خودتو اذیت میکنی؟!

عزیز میشه زیر دیپلم بگی ما هم بفهمیم :dنمیخوام کار به بیرون خونه و به مغازه ها بکشه:)سره اینترنتم

win4win6

کاربر سایت
Sep 14, 2012
514
نام
مهدی
عزیز میشه زیر دیپلم بگی ما هم بفهمیم :dنمیخوام کار به بیرون خونه و به مغازه ها بکشه:)سره اینترنتم
عزیز این دو تا سایت بهترینا هستن .
1- لینک اول
2- لینک دوم
همه ی آموزش هاش تو این دوتا سایت پیدا می شه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر