مشکلی که فقط در ایکس باکس من مشاهده شده در جایی دیگه ندیدمش

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
سلام دوستان
برای من یه اتفاق عجیب افتاده قبلا یکجا خونده بودم که اگه دستور اعمل RB+LB+X+X+RB+LB رو بزنید تو قسمت ستینگ کنسول دستگاه روونتر میشه من اینکارو کردم بعد متوجه شدم که گرافیک بازیها به شدت افت کرده مثلا در GEARS OF WAR2 من تصویرها رو بصورت چهار خانه ای دارم یعنی سایه روی صورتها دیگه اون طبیعی بودن رونداره و خیلی ضایع شده مثلا موقعی که مونیتور جک روشن میشه و تصویر آنیا میاد قبلا مثل یک فیلم از تو اون مونیتور پخش میشد ولی الان فقط یه عکس نمایش داده میشه.ضمنا لود شدن تکستچر ها هم به شدت افت کرده مثل اینکه gta رو از روی dvd اجرا میکنی در حالیکه کپی شده روی هارد . لطفا اگه راهی برای برگردوندنش به حالت قبلی هست به من بگید . ممنون میشم.

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
دوباره همین رمز رو بزن!
شاید روباره برگرده؟؟؟ خیلی عجیب هست

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
اینطوری شو دیگه ندیده بودم!!!!!!!!!!:confused:از افراد متخصص سوال کنید.انشالله درست بشه.

MaysaM

کاربر سایت
Oct 4, 2007
494
نام
ميثم قرباني
سلام دوستان
برای من یه اتفاق عجیب افتاده قبلا یکجا خونده بودم که اگه دستور اعمل RB+LB+X+X+RB+LB رو بزنید تو قسمت ستینگ کنسول دستگاه روونتر میشه من اینکارو کردم بعد متوجه شدم که گرافیک بازیها به شدت افت کرده مثلا در GEARS OF WAR2 من تصویرها رو بصورت چهار خانه ای دارم یعنی سایه روی صورتها دیگه اون طبیعی بودن رونداره و خیلی ضایع شده مثلا موقعی که مونیتور جک روشن میشه و تصویر آنیا میاد قبلا مثل یک فیلم از تو اون مونیتور پخش میشد ولی الان فقط یه عکس نمایش داده میشه.ضمنا لود شدن تکستچر ها هم به شدت افت کرده مثل اینکه gta رو از روی dvd اجرا میکنی در حالیکه کپی شده روی هارد . لطفا اگه راهی برای برگردوندنش به حالت قبلی هست به من بگید . ممنون میشم.

سلام

هارد دستگاه رو دربيار و اون كدي كه زدي رو دوباره بزن.دستگاهت كه كارش تموم شد خاموشش كن و دكمه sync رو نگه دار و همونجور كه نگه داشتي روشن كن.و كاملا وايسا تا سيستم بياد توي داشبورد بعد دكمه سينك رو ول كن.
يه بازي بزار و چك كن ببين باز هم مشكل داري يا نه؟
اين كارها رو بدون هارد انجام بده.

يا حق

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر