مشکلات کاربران در خرید اکانت از کانال ها و سایت ها اینترنتی

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
Rating - 100%
76   0   0
با سلام
خیلی گشتم توی تاپیک خاصی اینو اعلام کنم ولی پیدا نکردم
دوستان من چند روز پیش یک اکانت ظرفیت 2 پلی استیشن از این سایت:
خرید اکانت بازی های کنسول (PS4 و PS5) با گارانتی مادالعمر
کانال تلگرامش:
Golden Games | گلدن گیمز
خرید کردم، بعد از واریز مبلغ متاسفانه اکانت رو تحویل نداد پشتیبانی سایت و کلاهبرداره
و اونطور که فهمیدم سر خیلیای دیگه هم کلاه گذاشته..
با توجه به اینکه سایتش همچنان فعاله و توی گوگل هم جزء سایت های اولی هست که با عنوان فروش اکانت های ظرفیتی بالا میاد
گفتم اینجا اعلام کنم تا جای ممکن کسی فریب نخوره و کلاه سرش نره
امیدوارم همیشه ضرر (از هر نوعش) از زندگی هامون به دور باشه.
شاد باشین.
آپدیت:
طی صحبتی که با زرین پال داشتم تونستم اطلاعات صاحب سایت گلدن گیمز (شخص کلاهبردار) رو ازشون بگیرم
با توجه به اینکه طرف همچنان کلاه افراد زیادی رو داره برمیداره.

قانون مهم تاپیک: ویرایش مدیریت:
از قراردادن عمومی هر گونه مشخصات فردی بشدت خودداری کنید.
اگه قصد قرار دادن عکس دارید لطفاً به صورت بندانگشتی قرار بدید.
از ایجاد تاپیک های مشابه در دیگر جاهای فروم خودداری کنید.
اسم تاپیک رو تغییر دادم و مهم کردم که راحت پیدا بشه و بتونید مشکلات پیش اومده رو با هم به اشتراک بگذارید‌.

بازم لازمه متذکر بشم سایت و ادمین های فروم بازیسنتر هیچ مسئولیتی در قبال تایید یا تکذیب مطالب ذکر شده توسط افراد رو ندارند و صرفا تاپیک جهت ثبت تجربه افراد و مشکلات احتمالی دایر شده و حق پاسخگویی برای سایتها و کانال های مورد بحث در تاپیک محفوظه.

Last edited by a moderator:

Xx_amin97_xX

کاربر سایت
Jun 6, 2017
4
Rating - 0%
0   0   0
اصلا هم همچین چیزی نیست ، تو همه ی دنیا فقط ما ایرانی ها هستیم که گاهی حتی بی دلیل به دیگران افترا می‌زنیم بدون اینکه بدونیم چه تاثیراتی می‌تونه تو زندگی طرف داشته باشه .
من خودم یک ماه پیش از همین گلدن گیمز تیکن ۸ ظرفیت دو رو خریداری کردم . به محضی که پول رو واریز کردم این سایت رو دیدم و با خودم گفتم : دیدی پولم از بین رفت و کاشکی قبلش این پیام رو می‌دیدم .
اما به والله ۳۰۰ تومن زیر قیمت بازار و بعد از یک ساعت مشخصات اکانت رو برام فرستادن ، حتی دو بار کد ورفیکیش موبایل رو اشتباه زدم . ادمینشون شش تا کد فرستاد . باورتون میشه ؟ یعنی من می‌توانستم بازی رو روی شش کنسول مختلف نصب کنم .
نکن حسین آقا نکن ، خیر نمی‌بینی تو زندگی با این کارا .
اتفاقا بهشون جریان این پیج رو گفتم . و فقط اظهار ناراحتی کردن و گفتم خیلی بهشون بابت همین کامنت بی‌پایه و اساس لطمه خورده .
بنده بازی رو برای دخترم خریدم و خودم تو سیستم قضایی کار میکنم ، با کمال میلم حاضرم به مدیر گلدن گیمز آقای رمضانی که بسیار بسیار پسر خوبی هست کمک کنم تا از ناشر افترا و هر کس معاونت و مشارکت در این افترا رو نصبت به گلدن گیمز داشته شکایت کنه و تا تهش هم باهاش هستم . خدا رو خوش نمیاد چهار تا جوون یه کسی کاری راه انداختن چ دارم چهار تا خانواده رو نون میدن باهاشون همچین کار کثیفی کرد. من حجتی هستم اینم شماره همراه منه
که نگید منم الکی دارم جانبداری میکنم . ۰۹۱۲۳۰۶۴۴۷۳
یه مشت دزد بیکار دور هم جمع شدند و از یه سیستم فاسد که هیچی واسش اهمیت نداره سو استفاده میکنند . طرف یا خیلی بچست یا خیلی پشتش گرمه.
ولی عیبی نداره چیزی که من زیاد دارم پول و وقت زیاد برای پیدا کردن پسر خوب رمضانی

• Like
Reactions: amir4829

MR.MARIO

کاربر سایت
Dec 13, 2019
257
Rating - 0%
0   0   0
دوستان شکایت های شما کار به جایی رسوند ؟! مثل اینکه تا ادرس طرفو پیدا نکنیم حضوری نریم سر وقتش فایده نداره
دوستان ابتدا باید برین خدمات قضایی شکایت ثبت کنین بعد شما رو ارجاع میدن فتا اونجا بگین وب سایت کلاه بردار هست خودشون بهتون میگن چکار کنین

amir4829

کاربر سایت
Sep 20, 2019
55
Rating - 0%
0   0   0
اصلا هم همچین چیزی نیست ، تو همه ی دنیا فقط ما ایرانی ها هستیم که گاهی حتی بی دلیل به دیگران افترا می‌زنیم بدون اینکه بدونیم چه تاثیراتی می‌تونه تو زندگی طرف داشته باشه .
من خودم یک ماه پیش از همین گلدن گیمز تیکن ۸ ظرفیت دو رو خریداری کردم . به محضی که پول رو واریز کردم این سایت رو دیدم و با خودم گفتم : دیدی پولم از بین رفت و کاشکی قبلش این پیام رو می‌دیدم .
اما به والله ۳۰۰ تومن زیر قیمت بازار و بعد از یک ساعت مشخصات اکانت رو برام فرستادن ، حتی دو بار کد ورفیکیش موبایل رو اشتباه زدم . ادمینشون شش تا کد فرستاد . باورتون میشه ؟ یعنی من می‌توانستم بازی رو روی شش کنسول مختلف نصب کنم .
نکن حسین آقا نکن ، خیر نمی‌بینی تو زندگی با این کارا .
اتفاقا بهشون جریان این پیج رو گفتم . و فقط اظهار ناراحتی کردن و گفتم خیلی بهشون بابت همین کامنت بی‌پایه و اساس لطمه خورده .
بنده بازی رو برای دخترم خریدم و خودم تو سیستم قضایی کار میکنم ، با کمال میلم حاضرم به مدیر گلدن گیمز آقای رمضانی که بسیار بسیار پسر خوبی هست کمک کنم تا از ناشر افترا و هر کس معاونت و مشارکت در این افترا رو نصبت به گلدن گیمز داشته شکایت کنه و تا تهش هم باهاش هستم . خدا رو خوش نمیاد چهار تا جوون یه کسی کاری راه انداختن چ دارم چهار تا خانواده رو نون میدن باهاشون همچین کار کثیفی کرد. من حجتی هستم اینم شماره همراه منه
که نگید منم الکی دارم جانبداری میکنم . ۰۹۱۲۳۰۶۴۴۷۳
آقای عزیز من چهار تا بازی خریدم نه پول رو پس داد نه برای فروش مجدد گذاشت همه شون هم همیشه قفل هستن معلوم نیست به چند نفر فروخته ، بعد هم شما چه حالی میشی وقتی داری با عصبانیت با هاش چت میکنی برات هی استیکر خنده بفرسته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر