مشکلات شرکت حسابگر(کرمانشاه).یه سر بزنید

boy2

کاربر سایت
Aug 10, 2011
31
نام
سعید
سلام به دوستای عزیزم.
من خودم حدود 3 سال هستش که از شرکت حسابگر اینترنت میگیرم.و همیشه مشکل داشتم به دلیل های مختلف.بزرگترین مشکل قطعی های فراوان این شرکت هستش,شاید روزی نبوده که نتم قطع نشده باشه و هیچ وقت هم جوابگو نبودن,زنگ که میزنی یا اصلا جواب نمیدن یا یه جواب درست و حسابی در کار نیست.طرز برخورد هم که واقعا افتظاح هستش.خیلی وقت ها بالای 20 بار زنگ زدم که بالاخره جوابم رو دادن که اون هم فایده نداشته و نتم حدود 2 یا 3 ساعتی قطع بوده__این ها رو تمام کسانی که از شرکت حسابگر کرمانشاه خدمات اینترنت میگیرن میدونن و تازگی نداره.در ضمن این شرکت سرعت ها رو خیلی وقت ها کم میکنه و باید اینقدر بهشون تذکر بدی که درستش کنن.

بالاخره تصمیم گرفتم خطم رو جمع کنم.
این مطلب هم فرستادم تا همشهری های عزیزم بیان و نظرشون رو بگن و اگه همه موافق بودن یه روز تایین کنیم و همه بریم خط هامون رو جمه کنیم تا یاد بگیرن طرز برخود با مشتری و احساس مسئولیت نسبت به خدمات.

از تمامی دوستان(کرمانشاهی)خواهش میکنم این موضوع رو به همه بگن

با سپاس

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
تا جایی که من میدونم کرمانشاه بهترین اینترنت رو مخابراتش میده با بهترین کیفیت ! تا وقتی مخابرات به این خوبی هست این شرکت چرا باید هنوز اینطور مشتری داشته باشه ؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,809
نام
امین
اشتباه شنیدی:D از کی تا حالا مخابرات یه شهر بهترین کیفیت رو ارائه میده؟! :D
من خودم حسابگر استفاده میکنم ازشم راضیم! قطعی هم داره نه اینکه بلکل نداشته باشه ولی زیاد نه ! کلا بستگی به مخابرات محلتون داره...

boy2

کاربر سایت
Aug 10, 2011
31
نام
سعید
من خودم حسابگر استفاده میکنم ازشم راضیم! قطعی هم داره نه اینکه بلکل نداشته باشه ولی زیاد نه ! کلا بستگی به مخابرات محلتون داره...

قطعی داره ولی نه کم دوست عزیز.شما میتونی از کسانی که از پارس انلاین خدمات میگیرن بپرسی.اصلا قطعی نداره و افت سرعت هم خیلی کمه.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,809
نام
امین
گفتم که بستگی به مخابرات هم داره! دوست من طرف های جوانشیر همیشه مشکل داشت ولی من که کسری هستم اصلا مشکل نداشتم!
در مورد قیمت هاش اطلاعی داره ؟ پارس انلاین! 1 مگ نا محدود ! قیمت اینو میخوام...

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
تا چند ماه پیش که من در جریان بودم دوستام 2 3 نفر ی مخابرات میگرفتن پینگشون 140 بود 512 نامحدود ماهی 20 تومن ! سرعت هم زیر 70 نمیومد ! حالا شما میگی این خوبه /:) ؟ پینگ بنده هم از 120 رفت رو 300 ! مسیر تورک تلکام قطع شده بسته شده یه خبرایی شده . کلا افسردگی گرفتم نتونستم بازی کنم ! ISP شما پینگش چطوره ؟

boy2

کاربر سایت
Aug 10, 2011
31
نام
سعید
دوستان من هز هرکی پرسیدم مخابرات رو با تمام مشکلاتش بازم به حسابگر ترجیح دادن.میگن قطعی اش خیلی کمتره.
دوستان کرمانشاهی ممنون میشم بیان و نظر بدن تا بالاخره یه تصمیم کلی بگیریم

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,809
نام
امین
اتفاقا من از هر کسی شنیدم میگن مخابرات بدیش اینه قطعی زیاد داره و وقتیم قطع بشه نمیدونه بری خره کیو بگیری!!! :D جالبه...
در کل سرویس مخابرات ارزونه ولی شک دارم سرویس با کیفیتی بده !! یعنی کلا ندیدم جایی دولتی باشه و سرویس خوب بده :)

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
تنها و تنها اشکال مخابرات اینکه شما هر (یعنی هر) کاری بکنین برای متصدی (همونی که میشینه پشت میز نت ملت ـو میپاد:d) قابل رویت هست !
خودش متصدی محترم به من گفت :d

behexen

کاربر سایت
Dec 18, 2010
123
نام
کسری
من از حسابگر و پارس آنلاین سرویس داشتم
ولی الان 1 ساله مخابراتم
واقعا راشیم
هم پینگ بازی آنلاینش هم سرعت هم اینکه قطع نمیشه
مخابرات ولیصعرم
از من میشنوی مخابرات بگیر

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام
من هم شاتل 512 دارم شبا سر ساعت 1 که رایگان میشه سرعت از 250 به 2 نزول پیدا میکنه خلاصه اینا گفتم که از هر شرکتی میخایید سرویس بگیرید به غیر از شاتل لعنتی چون خودم تا 10 روز دیگه انصراف میدم
از دوستان یه سوال داشتم: شما پارس آنلاین را پیشنهاد میدید؟
ممنون

boy2

کاربر سایت
Aug 10, 2011
31
نام
سعید
سلام
من هم شاتل 512 دارم شبا سر ساعت 1 که رایگان میشه سرعت از 250 به 2 نزول پیدا میکنه خلاصه اینا گفتم که از هر شرکتی میخایید سرویس بگیرید به غیر از شاتل لعنتی چون خودم تا 10 روز دیگه انصراف میدم
از دوستان یه سوال داشتم: شما پارس آنلاین را پیشنهاد میدید؟
ممنون

دوست عزیز همه دوست های من از پارس انلاین راضی هستن.خودم تا به حال از شاتل خدمات نگرفتم ولی یه موقع از حسابگر نگیری که.....:-s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر