مسابقات FIFA 11 تهران===>> XBOX360

ar93

کاربر سایت
Feb 8, 2010
435
نام
Alireza MB
itech004.JPG

محل برگزاری: تهران-انتهای اتوبان ارتش-برجهای آتی ساز 2- برج زنبق-گیم نت ITECH

شروع مسابقات: 1/4/1390
مبلغ ثبت نام :8000
تلفن تماس:021-22441260

itech001.JPG

itech002.JPG

itech003.JPG

itech005.JPG

itech006.JPG

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: baris manco

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,652
آقایون من این گیم نتو رفتم .......فوق العاده است.....یکی از بزرگترین گیم نت های تهرانه
دوست عزیز لطفا اطلاعاته تکمیلی ترو بگذارید.......من که هستم....چند نفر گنجایش داره؟؟؟

ar93

کاربر سایت
Feb 8, 2010
435
نام
Alireza MB
Lcd هاش چطوریه ؟

ببخشید PS3 نداره ؟!!

جایزه هاش چی هست
لطفا بیشتر توضیح بدید

آقایون من این گیم نتو رفتم .......فوق العاده است.....یکی از بزرگترین گیم نت های تهرانه
دوست عزیز لطفا اطلاعاته تکمیلی ترو بگذارید.......من که هستم....چند نفر گنجایش داره؟؟؟

ما ها که با PS3 بازی میکنیم چه کنیم؟!!!

سلام
نه فعلا ps3 نداره من خودم به همین دلیل شرکت نکردم...
در مورد جایزه ها فعلا نفر اول 50 تومن اگر تعداد شرکت کننده ها زیادتر شدن ممکنه به 100 تومن هم برسه ولی فعلا 50 تومنه
سیاوش جان من فکر میکنم شما گیم نت xiiplanet رو میگین... متاسفانه اون گیم نت بسته شد و واحد بقلیش (که یه کم کوچکتر هست ) رو دوباره گیم نت کردن

گنجایش که 2 تا دستگاهه احتمالا یه چند روزی طول میکشه

اگر کسی میخواد ثبت نام کنه (100%) به من پی ام بده تا من اسمشو بنویسم که همون روزی که میاین سریع بازی رو شروع کنید دیگه معطل نشید///

---------------------------------

پست اول آپدیت شد(عکس)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: MN Prince

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,652
سیاوش جان من فکر میکنم شما گیم نت xiiplanet رو میگین... متاسفانه اون گیم نت بسته شد و واحد بقلیش (که یه کم کوچکتر هست ) رو دوباره گیم نت کردن

گنجایش که 2 تا دستگاهه احتمالا یه چند روزی طول میکشه
حیف شد....اون گیم نت خیلی ردیف بود.......اینم تعداد pc هاش زیاده بنظرم و لی x360 دو تا کمه ....استقبال نمیکنن بنظرم بازی های اکشن رو pc بذارید بیشتر استقبال کنن دوست عزیز...( این فقط نظر من بود)
اگر کسی میخواد ثبت نام کنه (100%) به من پی ام بده تا من اسمشو بنویسم که همون روزی که میاین سریع بازی رو شروع کنید دیگه معطل نشید///
چند نفر ثبت نام کردن؟؟؟

ar93

کاربر سایت
Feb 8, 2010
435
نام
Alireza MB
حیف شد....اون گیم نت خیلی ردیف بود.......اینم تعداد pc هاش زیاده بنظرم و لی x360 دو تا کمه ....استقبال نمیکنن بنظرم بازی های اکشن رو pc بذارید بیشتر استقبال کنن دوست عزیز...( این فقط نظر من بود)

چند نفر ثبت نام کردن؟؟؟

حدود 20 نفر تا الان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر