مایکروسافت ban wave برای استفاده کنندگان غیر قانونی محتویات Xbox Live را تایید کرد

Boss Hunter

کاربر سایت
66029.jpg

دیروز در بین استفاده کنندگان 360 شایعه شده بود که موج جدیدی از بنها در راه است و امروز کمپانی بزرگ مایکروسافت این شایعه را تایید کرد.
این موج بن برای کاربران لایوی است که از محتویات لایو مثل DLC ها استفاده غیر قانونی میکنند.
این خبر در Xbox.com تایید شده است و این خبر از زبان سخنگوی این کمپانی است و طبق گفته این سخنگو آنان به این نوع نقض قانون عکس العملی شدید نشان خواهند داد.
منبع:

ما که برای Live هم اکانت میخریم هم پوینت تنها خلافمون بازی کپی هستش امیدوارم ما رو بیخیال بشه
ما DLC هم بخوایم پوینت میخریم شارژ میکنیم:>

اگه بخواد منو بن کنه پاپتی می رم آمریکا همونجا ......
تا حالا نزدیک 20000MP خریدم برای این کوفتی با یه بازی اوریجینال:d
خدا رو شکر فعلا نینی به لالامون هم گذاشته.

عصر بخیر همون موقه ای که همه پروفایلاشون بن شدن این خبر رو میزارید
فقط پروفایل رو بن می کنند

---------- نوشته در 03:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:46 PM ارسال شده بود ----------

این موج از یک هفته پیش شروع شده بود

عصر بخیر همون موقه ای که همه پروفایلاشون بن شدن این خبر رو میزارید
فقط پروفایل رو بن می کنند

---------- نوشته در 03:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:46 PM ارسال شده بود ----------

این موج از یک هفته پیش شروع شده بود

شما این هفته بن شدی ؟
عجیبه اولین باره که team-xecuter هنوز چیزی در مورد ban wave نگفته .

همه بحث هام در مورد تاپیک ها بوده.مشکل دار هم اونیه که بیکاره و میره میشینه همه پستها رو چک میکنه;)
شما احتمالا مشکلت اینه که قبلا اینجا بن شدی و حالا اومدی تلافی کنی ...
من تاپیکایی چک میکنم که به دردم میخوره . فن MW3ام پس تاپیکاشو چک میکنم , میخوام xbox بفروشم پس تاپیک مربوط به بازارچه رو میخونم , میخوام از ban wave با خبر بشم پس اینجا رو هم میخونم ! ولی شما 6 تا پست دادی تو همشم توهین به این و اون کردی !
به نظرم مسئولین سایت رسیدگی کنن بهتره تا اینکه من وقتمو برای شما تلف کنم . موفق باشی ...

راستی دوستان کسی نمیدونه 1.9 دارا هم بن میشن یا نه ؟! من 1.91 به دردم نمیخورد همون 1.9 رو نگه داشتم . مشکلی که نداره ؟!

اعلام کردن کسایی که از این روش استفاده کردن تا الان در امان بودن از این به بعد بن میشند! چه ربطی به بازی کپی داره؟ بازی کپی از سال 2007 به بعد اگر شناسائی میشد بن میشد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or