قیمت پلی استیشن 4 [پست اول حتما خوانده شود]

pouria.sh

کاربر سایت
Nov 13, 2020
287
دوستان یه سوال داشتم.میخواستم بدونم اگه کسی یک سفر بره مثلا به ترکیه یا ارمنستان یا عراق و از اونجا یک کنسول ps4 یا ps5 بگیره ازش گمرک میگیرن؟به صورت تکی منظورمه یعنی یکدونه مثلا ps4 بخوام بگیرم از اونجاها.کسی تجربه داره؟

سوال دومم اینکه الان ارزون ترین قیمت ps4 پایه چند هستش؟توی ترب خیلی قیمت ها انگار کمتر هستش نسبت به شیراز.اگه لازم بشه حاضرم حضوری بیام تهران و بگیرم

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
دوستان یه سوال داشتم.میخواستم بدونم اگه کسی یک سفر بره مثلا به ترکیه یا ارمنستان یا عراق و از اونجا یک کنسول ps4 یا ps5 بگیره ازش گمرک میگیرن؟به صورت تکی منظورمه یعنی یکدونه مثلا ps4 بخوام بگیرم از اونجاها.کسی تجربه داره؟

سوال دومم اینکه الان ارزون ترین قیمت ps4 پایه چند هستش؟توی ترب خیلی قیمت ها انگار کمتر هستش نسبت به شیراز.اگه لازم بشه حاضرم حضوری بیام تهران و بگیرم
ترکیه لوازم برقی از ایران گرونتره ارمنستان عراق رو نمیدونم معمولا دبی بهترین گزینس برای ایجور چیزا گمرک هم فکر نمیکنم بخوره اصولا شخصی بیارن اگه بار زیاد و مشکوک نباشه حتی چک هم نمیکنن نهایتش میتونن درشو باز کنن به عنوان دست دوم بیان اگه واسه خودتون میخواید
درمورد قیمت هم شیرازو نمیدونم ولی کلا شهرستان گرونتر از تهرانه همیشه سر ps5 یه مدت قیمتارو چک میکردم اینجا کارکرده رو بالاتر از قیمت اک تهران میفروختن اگه کارکرده میخواید بگیرید پرشین تولز و بازارچه اینجا مورد اعتماد تر از بقیه جاهاس دیوار تهران هم فروشنده هایی که مغازه دار هستن مشخص شدن میتونید اونارو چک کنید ازشون بگیرید

pouria.sh

کاربر سایت
Nov 13, 2020
287
ترکیه لوازم برقی از ایران گرونتره ارمنستان عراق رو نمیدونم معمولا دبی بهترین گزینس برای ایجور چیزا گمرک هم فکر نمیکنم بخوره اصولا شخصی بیارن اگه بار زیاد و مشکوک نباشه حتی چک هم نمیکنن نهایتش میتونن درشو باز کنن به عنوان دست دوم بیان اگه واسه خودتون میخواید
درمورد قیمت هم شیرازو نمیدونم ولی کلا شهرستان گرونتر از تهرانه همیشه سر ps5 یه مدت قیمتارو چک میکردم اینجا کارکرده رو بالاتر از قیمت اک تهران میفروختن اگه کارکرده میخواید بگیرید پرشین تولز و بازارچه اینجا مورد اعتماد تر از بقیه جاهاس دیوار تهران هم فروشنده هایی که مغازه دار هستن مشخص شدن میتونید اونارو چک کنید ازشون بگیرید
داداش اول ممنونم بابت پاسخت:Rose:
ببین هزینه دبی خیلی درمیاد برای رفتن و چند روز موندن اونجا.ببین الان بهترین گزینه برای من عراق و ارمنستان هستند که تور زمینی(با اتوبوس) دارند که هزینش خیلی کمه.(دبی یه چیزی حدود 4 الی 6 تومن فقط هزینه هتل هستش).بیشتر قصدم عراق یا کردستان عراق هستش.(مخصوصا خود اقلیم کردستان).من شنیده بودم که گوشی در ترکیه از ایران گرون تر هستش ولی کنسول رو نمیدونستم.ممنون که اشاره کردی.تهران نو رو میده 11 میلیون ولی تو شیراز میشه 18 تومن!:Wacko:(پشمام واقعا)
سوالم اینکه کسی تاحالا رفته چیزی بصورت فردی از خارج از ایران بیاره(مثلا یک گوشی یا کنسول منظورمه و اونم یه دونه)؟
میخوام بدونم گمرک چقدر میشه؟آیا برای یدونه اصلا گمرک میگیرن؟
چون نمیخوام جوری بشه که بگم فرقی نداره از داخل بگیری یا خارج!

• Like
Reactions: Sega_genesis

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
داداش اول ممنونم بابت پاسخت:Rose:
ببین هزینه دبی خیلی درمیاد برای رفتن و چند روز موندن اونجا.ببین الان بهترین گزینه برای من عراق و ارمنستان هستند که تور زمینی(با اتوبوس) دارند که هزینش خیلی کمه.(دبی یه چیزی حدود 4 الی 6 تومن فقط هزینه هتل هستش).بیشتر قصدم عراق یا کردستان عراق هستش.(مخصوصا خود اقلیم کردستان).من شنیده بودم که گوشی در ترکیه از ایران گرون تر هستش ولی کنسول رو نمیدونستم.ممنون که اشاره کردی.تهران نو رو میده 11 میلیون ولی تو شیراز میشه 18 تومن!:Wacko:(پشمام واقعا)
سوالم اینکه کسی تاحالا رفته چیزی بصورت فردی از خارج از ایران بیاره(مثلا یک گوشی یا کنسول منظورمه و اونم یه دونه)؟
میخوام بدونم گمرک چقدر میشه؟آیا برای یدونه اصلا گمرک میگیرن؟
چون نمیخوام جوری بشه که بگم فرقی نداره از داخل بگیری یا خارج!
عراق ارمنستان رو اطلاع ندارم اینترنتی میتونید حدودی چک کنید قیمتاشونو برای دبی هم میشه چک کرد ترکیه کلا تمام لوازم الکترونیکی قیمتش از ایران بالاتره
درمورد وارد کردن زمینی اطلاعی ندارم ولی اصولا اگه بار زیاد و مشکوک نباشه نمیگردن حداقل هوایی که اینطوره من چندین سال جنس قاچاق میاوردم (لباس) ظرفیت بارو کامل میاوردم بقیشو باربری میاورد فقط یکبار منو گرفتن اونم جریمه ای نکردن پاسپورتم مهر خورد
برای گوشی اطلاع ندارم فکر کنم باید گمرکش پرداختشه رجیستر بشه اختلاف قیمتی اونم اگر باشه نمیصرفه بخاطرش رفت اومد بدرد کسی میخوره که سفر کاری داره یا کسی تو مسیرشه بیاره معمولا لوازم الکتریکی تو تخفیفات خریداری میشن تعداد وارد میشن

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
درود برهمگی , اسلیم 1 ترا تک دسته کپیخور رفته بالا یا قیمت قبله ؟ با این مشخصات چند میفروشن مغازها ؟

همه کنسول ها قیمتشون رفته بالا.
تو دیوار بگردی قیمت دستت میاد.
مغازه دارا هم همونجا آگهی میکنن زنگ میزنی قیمت میگیری.
الان تو مشهد آکبند رو میدن 18500

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
دوستان الان قیمت ps4 slim آک واقعی و پلمپ چنده ؟
از کجا میشه ps4 آک واقعی خرید ؟
بعد بخرم کپی خور نرم افزاری میشه ؟
چیزی به اسم اک واقعی نداریم توقف تولید شده اگرم پیداشه ارزش نداره بخاطر قیمت بالایی که میزنن
کنسول چیزی نیست که خرید کارکردش مشکل ساز باشه
یه کارکرده تمیز پیدا کنید بخرید که رو ورژن کپی خوره اگر میخواید کپی خور باشه

shinsuke

کاربر سایت
Oct 28, 2022
144
سلام.
من یک کنسول آوردم از سفر هوایی ،داخل کابین نه تو بار.
توی فرودگاه ایران اصلا نگفتن باز کنم کری آنم رو که ببینن چیه توش چه برسه گمرک بخوان بگیرن

Khili Mobtadi

عضو جدید
Sep 15, 2023
2
سلام من یه ps4 fat 500GB خریدم برای نصب بازی به کمک نیاز دارم یعنی بازی overwatch نصب کردم با حجم ۴۰ گیگ ولی برای ورود به بازی میکه اکانت باتلنت می خواد

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,866
برای یکی از بچه های فامیل می خوایم PS4 بخریم.
قضیه این استوکها که تو ترب و ایمالز هستن چیه؟ ریپک مغازه نباشن؟
دست دو تمیز از کجا بخریم؟؟؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
برای یکی از بچه های فامیل می خوایم PS4 بخریم.
قضیه این استوکها که تو ترب و ایمالز هستن چیه؟ ریپک مغازه نباشن؟
دست دو تمیز از کجا بخریم؟؟؟
استوک اسمش روشه خودش دست دومه
دست دوم تمیز هم خود دیوار باید بگردید پیدا کنید یا بیشتر هزینه کنید از مغازه دار بخرید
و از نظر من همون مبلغ رو خرج خربد سری اس کنید بهتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر