فریمور DSi

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
سلام
دستگاه من ورژنش 1.4.2U هست:
1- ورژن جدیدتری براش اومده؟
2- اگه مستقیم از خود دستگاه بزنم آپدیت شه کپی خورش از بین میره یا نه؟ اگه میره از کجا باید دانلود کنم؟
ممنون

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام
دستگاه من ورژنش 1.4.2U هست:
1- ورژن جدیدتری براش اومده؟
2- اگه مستقیم از خود دستگاه بزنم آپدیت شه کپی خورش از بین میره یا نه؟ اگه میره از کجا باید دانلود کنم؟
ممنون

مد dsi که شامل dsi ware و ...... هست اصلا هک نشده فلش کارت فقط از طریق مد ds هک اجرا میکنه یعنی نمیتونی از شاپ و dsiware نمیتونی استفاده کنی

اگه دستگاه آپدیت کنی دیگه از فلش کارت نمیتونی استفاده کنی و از کار میفته توانایی هک

chimige

کاربر سایت
Aug 14, 2010
120
نام
majid
البته فلش کارت های توی بازار ورژن 1.44 رو هم ساپورت میکنن و مشکلی از این بابت نیست فقط قبلش R4 خودتون رو آپدیت کنید

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
ممنون از جواباتون ولی از اونجایی که من تو زمینه DS هیچی نمیدونم اصلا نفهمیدم چی شد :d
اگه آپدیت کنم تغییر محسوسی داره؟ اگه آره یه لطفی کنید قدم به قدم توضیح بدید چی کار کنم

بعد این شاپ و اینایی که گفتید برای کنسول هک به چه درد میخوره آخه؟ اگه خرید بازیه که خُب دانلود میکنم دیگه :d

در مورد آنلاین بازی کردن چی؟ چه جوریه؟ اصلا میتونم با این کنسولم آنلاین بازی کنم؟ شناسایی نمیکنه؟ بن نمیکنه؟
راستی این کنسول اچیومنتی، تروفی ای، چیزی نداره؟ :-" :d

ممنون

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
ممنون از جواباتون ولی از اونجایی که من تو زمینه DS هیچی نمیدونم اصلا نفهمیدم چی شد :d
اگه آپدیت کنم تغییر محسوسی داره؟ اگه آره یه لطفی کنید قدم به قدم توضیح بدید چی کار کنم

بعد این شاپ و اینایی که گفتید برای کنسول هک به چه درد میخوره آخه؟ اگه خرید بازیه که خُب دانلود میکنم دیگه :d

در مورد آنلاین بازی کردن چی؟ چه جوریه؟ اصلا میتونم با این کنسولم آنلاین بازی کنم؟ شناسایی نمیکنه؟ بن نمیکنه؟

ممنون
کسی نیست راهنمایی کنه؟ :d

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743

ممنون

اگه خود dsi آپدیت کنی دیگه هیچ فلش کارتی روش کار نمیکنه

اگه فلش کارت فایل آپدیتشو بریزی برای بهتر اجرا شدن و ساپورت بهتر بازیاس

بعد از عرضه dsi این نوع ds دارای هوم برو شد یعنی شاپ و dsiware اضافه شد و بخاطر همین بعد از عرضه dsi خیلی از بازیا نسخه فیزیکیشون نیومد فقط روی شاپ و dsiware قرار گرفتن که چون این مد هک نشده نمیتونی استفاده کنی

از این سایت NDS ROMs | Emuparadise میتونی کلی بازی دانلود کنی بریزی رو رم و راحت بازیا رو ds بازی کنی

آنلاین نداره wifi داره میشه چنتا ds بقل هم هستن باهم بازی کنن و بعضی بازیا بین ds و wii ارتباط برقرار میشه و باهم میتونن بازی کنن

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
ممنون
اگه فلش کارت فایل آپدیتشو بریزی برای بهتر اجرا شدن و ساپورت بهتر بازیاس
چه جوری انجام بدم؟ از کجا و چی دانلود کنم؟ :d
بعد از عرضه dsi این نوع ds دارای هوم برو شد یعنی شاپ و dsiware اضافه شد و بخاطر همین بعد از عرضه dsi خیلی از بازیا نسخه فیزیکیشون نیومد فقط روی شاپ و dsiware قرار گرفتن که چون این مد هک نشده نمیتونی استفاده کنی
منظورتون اینه که از شاپ نمیتونم استفاده کنم دیگه؟ بازیهاشو که میشه اجرا کرد، درسته؟

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
ممنون

چه جوری انجام بدم؟ از کجا و چی دانلود کنم؟ :d

منظورتون اینه که از شاپ نمیتونم استفاده کنم دیگه؟ بازیهاشو که میشه اجرا کرد، درسته؟

بسته به مارک و مدل فلش کارت فایل آپدیت دانلود میکنی که بیشتر از 2 مگ نیست از حالت فشرده خارج میکنی میریزی صفحه اول رم

فقط بازیارو که از همون سایت و سایتا دیگه که دانلود بازی ds دارن میتونی دانلود کنی بریزی رم تو ds بازی کنی

نمیتونی از شاپ و بازیا dsiware استفاده کنی یعنی بیخیال شاپ و بازیا داخل شبکه اش باش

بخاطر همینه تو ایران اکثرا ds lite میخرن چون نمیشه از امکانات dsi استفاده کرد و ds lite قیمت آکش 100 هزار کمتر از dsi ه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر