فروش ps3 فت مشکل دار.

RED-LINE

کاربر سایت
Sep 21, 2010
40
Rating - 0%
0   0   0
سلام.
یدونه پس ای تری فت هست که یک آدم بی نا...به من انداخت،80گیگه و من جائی دادمش برای تعمیر گفتند قابل تعمیر نیست.
قطعاتش مثل قاب درایو تغذیه قابل استفاده هستند روشن هم میشه :D جعبه هم داره.
قیمت پایه رو هم میذارم 150و صد البته با مشتری واقعی هم راه میام

Attachments

• IMAG0382.jpg
    IMAG0382.jpg
    31.6 KB · مشاهده: 83
آخرین ویرایش:

SinaK

کاربر سایت
Oct 8, 2011
13
نام
سینا
Rating - 100%
9   0   0
آقا بنده درک میکنم چون به سر منم اومده و فقط میگم لعنت بر هر چی نامرد روزگار که شرفشونو برای چند هزار میفروشن.

McSaturday

کاربر سایت
Feb 15, 2011
399
نام
مک‌ستردی
Rating - 100%
3   0   0
حالا مگه مشکل‌ــش چی هست...؟
آدم حروم... (خور :D) زیاد دیدم...! سرخودم هم خفن کلاه رفت یه بار... بوسیله ی یه آدم بی... (خانواده:D)

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
Rating - 100%
2   0   0
سلام.
یدونه پس ای تری فت هست که یک آدم بی نا...به من انداخت،80گیگه و من جائی دادمش برای تعمیر گفتند قابل تعمیر نیست.
قطعاتش مثل قاب درایو تغذیه و هارد قابل استفاده هستند روشن هم میشه :D جعبه هم داره.
قیمت پایه رو هم میذارم 130 و صد البته با مشتری واقعی هم راه میام

میشه نوع خرابی شو بگید

علائم و وضعیت چی هست؟

RED-LINE

کاربر سایت
Sep 21, 2010
40
Rating - 0%
0   0   0
به گفت خود فروشنده بی...موسش (البته بعد از اینکه به من انداخت مغور اومد حروم...(خور) چراغ زرد داده دادنش تعمیر طرف هم گند زده الان روشن میشه چراغش سبز میشه ولی تصویر نمیده بردم یجا گفت سی پی یو از رو هیت سینک کنده شده(!)
درست کردنش شاید کسی بتونه درستش کنه ولی من به عنوان غیر قابل تعمیر میفروشمش.

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
1,011
نام
محسن
Rating - 100%
23   0   0
آپ
داداش سره منم اومده ولی منتها طرف آشنا بود !!! نمیدونم چطور این پولارو میخورن ولی هر روز من میسپرمش به خدا . شک ندارم که جوابشو بد میده
برعکسه اون نامرد یه نفرم بود دستگاه داد بهم نمیدونت تعمیری بوده دستگاه 1 روز کار کردو خراب شد پس گرفت و پولشو کامل داد. پست کردم براش میتونیست نده چون ندیده بودمش مرد بود.
ولی اون ........ هر زیاد چش تو چشه ما شده بود. ولی خدا جوابشو میده.

RED-LINE

کاربر سایت
Sep 21, 2010
40
Rating - 0%
0   0   0
آدمای بدبختی مثل این و اونائی که سر بقیه رو کلاه میذارن هیچوقت به جائی نمیرسن و تا آخر عمرشون مشغول دله دزدی و جمع کردن این خورده پول ها هستن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر