فروش سینمای خانگی ( آمپلی فایر حرفه ای ) کنوود DTS - 5.1 (مخصوص بازی)

s l a s h

کاربر سایت
نام
saul hudson
Rating - 100%
1   0   0
[FONT=&amp]سلام دوستان من یه آمپلی فایر کنود دارم مدل[/FONT][FONT=&amp]krf-v7050d[/FONT][FONT=&amp](ورودی اپتیک داره [/FONT][FONT=&amp]([/FONT][FONT=&amp]برای کنسول بازی خط و خش داره ولی از لحاظ داخلی سالم سالم هست خیالتون جم به هوراه یک جفت باند سایز بزرگ دو ورودی ( سورند و فرونت[/FONT][FONT=&amp] ( [/FONT][FONT=&amp]کنود وهمین طور یک سابوفر سونی برای فروش دارم همه به قیمت 200 هزار تومان راستی آمپ کنترول و جعبه نداره ولی من یه کنترول روش گذاشتم که یه سری از کلیداش بش می خوره ( ولوم و خاموش روشن ضمنآ تمام تنظیمات صدلرو با خود آمپ می شه عوض کرد ) . نیازی به تعریف نیست اونای که این کاره باشن ;-) می شناسند اینو [/FONT][FONT=&amp])[/FONT][FONT=&amp]برای بازی و فیلم خداست ) من سالمی شو تظمین می کنم ولی بازم می گم چون قابش فلزی هست خط زیاد داره.مشخصات کاملترش تو اینترنت هست[/FONT][FONT=&amp]
[/FONT][FONT=&amp]اگر جدا خواستین[/FONT][FONT=&amp] :
[/FONT][FONT=&amp]آمپ: 230[/FONT][FONT=&amp]
[/FONT][FONT=&amp]باندها[/FONT][FONT=&amp] ( یک جفت , یعنی دوتا ) [/FONT][FONT=&amp]70[/FONT][FONT=&amp]
[/FONT][FONT=&amp]سابوفر:70[/FONT][FONT=&amp]
[/FONT][FONT=&amp]مشخصات کامل[/FONT]
http://manuals.kenwood.novenaweb.info/languages/EN/support/manuals/KRF-V7050D (EN).pdf[FONT=&amp]
[/FONT][FONT=&amp]مشخصات[/FONT][FONT=&amp] :
Surround Sound Dolby Digital® • DTS®
Number of Channels 5.1 Channels
Type Receiver
DSP Modes Arena • Disco • Jazz • Stadium • Theater
Inputs / Outputs :
Analog Inputs 5.1 Channels x 1
Front A/V Connections: Composite x 1 • Couple RCA Jack x 1 • Headphones x 1 • S-Video x 1
Rear Input Connectors :Digital Coaxial x 2 • Digital Optical x 2 • Composite (Video) x 4 • S-Video x 4
Rear Output Connectors: Composite (Video) x 2 • S-Video x 2
Tuner Presets 40 Channels
Remote Control Type Universal
Illuminated Remote Non-Illuminated
Design Keypad
Depth 39.9 cm
Weight 10.99 kg
Height 14.4 cm
Width 44 cm
[/FONT][FONT=&amp]عکسها[/FONT][FONT=&amp]:[/FONT]

attachment.php

attachment.php

Attachments

• DSC00001.jpg
    DSC00001.jpg
    92.4 KB · مشاهده: 788
  • DSC00004.jpg
    DSC00004.jpg
    59 KB · مشاهده: 783
آخرین ویرایش:
هوممممم :-?
رضا این به ps3 هم میخوره ؟
صداش از سینمای خانگی 7 تیکه بهتره ؟

آره صداش از سینما خانگی های که تو بازار هست خیلی بهتره ولی ورودی hdmi نداره ( ورودی اپتیکال داره انم 2 تا که صدای 5.1 و dts ساپرت میکنه )
تعداد خروجی صداشم 8 تاست 6 تا برای صدای 5.1 و تا برای صدای استریو . یعنی دو تا آمپ مجزا توش هست

hi

سلام.
من مدتی بود واسه xbox م دنبال هدفون surround با ورودی optical بودم. ولی وقتی دیدم قیمت ها فضاییه (بالای 400 تومن) بیخیال شدم.
و در کل هنوز هم پایه ام و اگه اسپیکر optical 5.1 هم پیدا کنم میخوام.
تنها مشکل اینه که با اسپیکر نمیشه تو خونه زیاد صدا رو بلند کرد و جزییات صدا از دست میره.

Back