فارسی ساز بازی The Walking Dead

dante h3

کاربر سایت
Jul 19, 2013
35
با سلام خدمت شما دوستای عزیز.

فروشگاه اینترنتی شدوشاپ برای اولین بار در ایران اقدام به ترجمه بازی های کامپیوتری و عرضه برنامه های فارسی ساز نموده است.

در حال حاضر ترجمه دو قسمت اول از فصل دوم این بازی به اتمام رسیده.

کسایی که میخوان این بازی زیبا رو با زیرنویس فارسی تجربه کنن میتونن فارسی ساز قسمت اول کامپیوتر رو از اینجا و نسخه پلی 3 رو هم از اینجا دانلود کنن.

راهنمای نصب نسخه کامپیوتر:

فارسی ساز را دانلود کرده و در محل نصب بازی، نصب کنید.

بازی را اجرا کرده و به تنظیمات آن بروید.

از بخش Audio/VideoگزینهSubtitle را فعال کنید.

از بازی لذت ببرید.

راهنمای نصب نسخه پلی 3:

فارسی ساز را دانلود کرده و در پوشه default نصب کنید.

بازی را اجرا کرده و به تنظیمات آن بروید.

از بخش Audio/VideoگزینهSubtitle را فعال کنید.

از بازی لذت ببرید.

آپدیت: به دلیل فروش امتیاز این محصول به سایت آوا دانلود از این پس به صورت رایگان در دسترس نمیباشد.

آموزش زیرنویس کردن اسکایریم
آموزش زیرنویس کردن ویتچر 2
فروشگاه اینترنتی شدوشاپ برای اولین اقدام به ترجمه بازی ها نموده است.
در حال حاضر امکان ترجمه بازی های گرگی در میان ما، بازی تاج و تخت و فصل اول مردگان متحرک برای ما وجود دارد.
از کسانی که از سطح زبان خوبی برخوردارند دعوت میشود که به تیم ترجمه ی ما ملحق شوند.
جهت عضویت در تیم ترجمه با ایمیل ShadowShop3@yahoo.com تماس بگیرید.

آخرین ویرایش:

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
یعنی قسمت اول بازی زیرنویس نداره؟من اینو تا حالا بازی نکردم اگه قسمت اولش هم زیرنویس باشه حتما استفاده میکنم
قصد ندارین بازی های RPG مثه اسکایریم رو زیرنویس کنید؟یا حداقلش ویچر ۲؟

dante h3

کاربر سایت
Jul 19, 2013
35
سلام
کارتون واقعا ارزشمنده و جای تقدیر داره
چرا از فصل اول شروع به فارسی سازی نکردید؟؟
بسیار ممنون. فصل اول تقریبا دو برابر فصل دوم بازی متن داره.
از جایی که کار ما یه حرکت تازه ای بود و مترجم های زیادی نداشتیم تصمیم بر این شد که اول فصل دوم رو منتشر کنیم و اگه واکنش ها مثبت بود فصل اول و بقیه بازی هایی که امکان زیرنویس شدن دارن رو هم ترجمه کنیم.
یعنی قسمت اول بازی زیرنویس نداره؟من اینو تا حالا بازی نکردم اگه قسمت اولش هم زیرنویس باشه حتما استفاده میکنم
قصد ندارین بازی های RPG مثه اسکایریم رو زیرنویس کنید؟یا حداقلش ویچر ۲؟
درست متوجه نشدم. اگه منظور شما فصل اوله، نه هنوز زیرنویس نشده. ولی در آینده نزدیک احتمالا ترجمه میشه.
بازی های آر پی جی متن های خیلی زیادی دارن و به تیم های ترجمه ده پونزده نفر به بالا نیاز دارن و در حال حاضر ما امکان ترجمه این بازی هارو نداریم.
البته اگه روشی برای ترجمه چنین بازی هایی پیدا کردیم حتما توی تاپیک های مختلف آموزش میدیم تا افرادی که میخوان بتونن این بازی هارو ترجمه کنند.
در حال حاضر تاپیک آموزش زیرنویس کردن اسکایریم و ویتچر دو هم نوشته شده و در فروم موجوده.

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
خدایی کارتون خیلی خیلی با ارزشه هیچ وقت دل سرد نشید از این کار خدایی یکم تبلیغ کنید مترجم گیر بیارید کار خیلی بزرگیه من همیشه یکی از ارزوهام هم همین بوده بازی ها زیرنویس بشن آخه چی میشه خدا!! ها خدا چی میشه؟؟ آخه چرا ادامه نمیدین ؟؟؟ این کار خیلی عالیه حداقل سعی کنید بازی های بزرگ رو زیرنویس کنید مطمئا باشید ضرر نمیکنید فقط یکم زمان میخواد خودما شخصا حمایت میکنم. اگه جا بیفتین همه حمایت میکنند به خدا. در ضمن هر چقدر بیشتر رو یه بازی زحمت میکشن پول بیشتر بزاریید روش اخه دو تومن چیه حداقل میکردینش 5 تومن تا هم شما سود میکرین هم ما خدایی سودش بیشتر به نفع ما گیمراست.

- - -ویرایش - - -

بیشتر بازی های داستانی و معمولا بازی های که متای خوبی دارن و جدیدترن رو زیرنویس کنید مثل Bioshock[FONT=arial, sans-serif] [/FONT]infinite -the wolf among us-alan wake-Dark Souls II و هزار عنوان خوب دیگه.

- - -ویرایش - - -

میگم برنامه ای واسه ترجمه کردن بازی ها داریید؟؟؟

- - -ویرایش - - -

اقا بازی های ار پی جی رو ول کنید برید دنبال بازی های محبوب و اونایی که درد سر کم دارند بعدا که حرفه ای تر شدید و تعدادتون زیاد شد برید دنبال اینجور بازی ها.

dante h3

کاربر سایت
Jul 19, 2013
35
خدایی کارتون خیلی خیلی با ارزشه هیچ وقت دل سرد نشید از این کار خدایی یکم تبلیغ کنید مترجم گیر بیارید کار خیلی بزرگیه من همیشه یکی از ارزوهام هم همین بوده بازی ها زیرنویس بشن آخه چی میشه خدا!! ها خدا چی میشه؟؟ آخه چرا ادامه نمیدین ؟؟؟ این کار خیلی عالیه حداقل سعی کنید بازی های بزرگ رو زیرنویس کنید مطمئا باشید ضرر نمیکنید فقط یکم زمان میخواد خودما شخصا حمایت میکنم. اگه جا بیفتین همه حمایت میکنند به خدا. در ضمن هر چقدر بیشتر رو یه بازی زحمت میکشن پول بیشتر بزاریید روش اخه دو تومن چیه حداقل میکردینش 5 تومن تا هم شما سود میکرین هم ما خدایی سودش بیشتر به نفع ما گیمراست.

- - -ویرایش - - -

بیشتر بازی های داستانی و معمولا بازی های که متای خوبی دارن و جدیدترن رو زیرنویس کنید مثل Bioshockinfinite -the wolf among us-alan wake-Dark Souls II و هزار عنوان خوب دیگه.

- - -ویرایش - - -

میگم برنامه ای واسه ترجمه کردن بازی ها داریید؟؟؟

- - -ویرایش - - -

اقا بازی های ار پی جی رو ول کنید برید دنبال بازی های محبوب و اونایی که درد سر کم دارند بعدا که حرفه ای تر شدید و تعدادتون زیاد شد برید دنبال اینجور بازی ها.
واقعا از حماییتون ممنونم! تمام سعی ما اینه که بازی های پرطرفدار و جدید رو ترجمه کنیم و در اختیار گیمر ها قرار بدیم. و هنوز هم دلسرد نشدیم و در حال حاضر داریم رو قسمت سوم مردگان متحرک کار میکنیم. متاسفانه به دلیل کمبود مترجم سرعت کارمون از اون چیزی که میخوایم کمتره ولی با افزایش فروشمون در آینده مترجم ها و مشتری های بیشتری رو جذب میکنیم تا بتونیم به کارمون سرعت بیشتری بدیم. قیمت هم سعی کردیم تا جای ممکن پایین بزاریم تا با تعداد فروش جبران کنیم. در حال حاضر داریم روی زیرنویس کردن بازی های جدیدتر هم کار میکنیم و امکان ترجمه ی بازی گرگی در میان مارو هم داریم و احتمالا در آینده نزدیک این بازی رو ترجمه میکنیم.
بازی های ار پی جی به خاطر میزان متنشون فعلا تو برنامه های ما نیستند و مردگان متحرک هم جز انتخاب حرف ها خیلی به بازی های آر پی جی شبیه نیست.
این بازی رو هم به خاطر داستان خوبش و اینکه قابل زیرنویس شدن بود انتخاب کردیم.
امیدوارم چه در حال حاضر چه در آینده از کار ما راضی باشید.

آخرین ویرایش:

gtaonline692

عضو جدید
Oct 30, 2020
1
سلام .. ببخشید لینک دانلود کار نمیکنه میره توی ی صفحه ایی که میگه allow رو بزن برای دانلود .. منم میزنم ولی چیزی دانلود نمیشه ..اگه ممکنه ....بفرستیدش به جیمیلم . متشکرم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر