عنوان Resident Evil Code: Veronica بیست سال شد

ARTHUR WESKER

“We can’t change what’s done, we can only move on.
کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste
128609

عنوان رزیدنت ایول کد : ورونیکا بیست سال شد.این عنوان در تاریخ 3 فبریه سال 2000 برای کنسول دریمکست منتشر شد.اما به دلیل فروش نه چندان بالا بر روی این کنسول ، در اواخر سال 2001 برای کنسول محبوب پلی استیشن دو منتشر شد.نسخه ی ریمستر بازی در سال 2011 نیز برای دو کنسول نسل هفتمی اکس باکس 360 و پلی استیشن سه منتشر شده است.

بسیاری از طرفداران سری رزیدنت ایول منتظر هستند تا بعد از ریمیک قسمت سوم کپکام ریمیک این عنوان را هم در دستور کار قرار دهد.بازی Resident Evil Code Veronica با کسب نمره 94 یکی از بهترین عناوین تاریخ است و دوستداران سری هیچ وقت ماجراجویی های کلیر ردفیلد و رابطه ی عاشقانه اش را با استیو فراموش نخواهند کرد!

آخرین ویرایش:

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
با اون اتاق 12 تابلو ماجراها داشتیم.نسخه ای که من روی دریمکست داشتم ژاپنی بود راهنما هم که پیدا نمی شد خلاصه جاتون خالی چند روز وقت گذاشتم زبان ژاپنی یاد بگیرم تا بتونم معمای تابلوها رو‌ حل کنم :D
دمت گرم بهزاد روحمون رو شاد کردی:>

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
یادش بخیر رو ps2 اون زمان نسخه دوبله شده Code Veronica اومد که فارسی بود واقعأ خوب کار شده بود..

من بازی دوبله ps2 ندیدم.کاش الان هم در دسترس بودند

Code Veronica را هم با شبیه ساز ps2 میتونی با کیفیت باور نکردنی بازی کنی

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
عنوان Code Veronica در اصل یک نسخه فرعی نبود و قرار بود به عنوان Resident Evil 3 عرضه بشه ولی کپکام با سونی مشکل قانونی خورد و به این اسم عرضه اش کرد.
در اصل عنوان رزیدنت اویل نمسیس یک اسپین اف بود که به عنوان 3 عرضه شد.
هر دو شاهکار هستند ولی من کد ورنیکا را بیشتر دوست دارم.شاید به دلیل این که اولین اویل نسل 6 بود و برای من اون زمان گرافیک خیره کننده ای داشت.
رزیدنت نمسیس اسپین آف نسخه دو هست ؟؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,347
نام
مــاکــان
رزیدنت نمسیس اسپین آف نسخه دو هست ؟؟
نمسیس با همین نیت ساخته شد ولی تو بازیهای بازاریابی کپکام-سونی و شاید سگا ، همینطور تغییر مسیر طراحی RE3 واقعی که کامیا داشت میساخت به DMC، نمسیس شماره سوم پشت خودش دید.
بطور خلاصه پول دلیل اصلی بود.

این مسئله با اینکه ورونیکا نسخه سوم واقعی بوده نباید اشتباه گرفته بشه، ورونیکا یک نسخه کامل RE با داستان مرتبط و جذاب و تایم گیم پلی بالا بود، ولی قرار نبود شماره دار باشه.
اینکه میتونست شماره سوم باشه منم قبول دارم، کاملا هم میتونست شماره 3 باشه.
ولی شماره 3 کامیا وتیمش مشغول طراحی و توسعش بود که آخرش اون شکلی شد.

• Like
Reactions: K I 1 1 E R

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,408
نام
Ali
من چندین بار بردمش و یادمه اولین بار با ps2 بازی کردم اون زمان توی چند دیسک معمولی اولین بار اومد یکی از دیسکها مشکل داشت هر چی هم میگرفتم باز همون دیسک مشکل رایت داشت خراب بود تا نسخه dvd و تک دیسک اومد با خیال راحت بردم تا اخرش و روی xbox360 هم نسخه hd رو چندبار بردم و داستان عاشقانه این نسخه رو خیلی دوست داشتم:((

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
یادش بخیر ، رابطه استیو و کلر ، مبارزه با آلبرت ، صدای خنده های وحشتناک ، صحنه های هواپیما ، برف و خیلی چیزای دیگه که دوست ندارم به یاد بیارم مثل عکس آخری

خیلی عجیبه ولی از اون خاطرات بیست سال گذشت !

RECV1.jpg

RECV2.jpg

RECV3.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر