شایعه عرضه بازی Bioshock اینبار برای PS3 در ماه سپتامبر ؟!

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
سلام .

خبر ها حاکی از این هست که بازی بسیار زیبای Bioshock در سپتامبر امسال برای کنسول PS3 منتشر خواهد شد .
در اخرین شماره از مجله ( Electronic Gaming Monthly ( EGM به همراه چندین Source خبری دیگر ذکر شده که نسخه PS3 بازی Bioshock که مدتی پیش برای دو پلتفرم PC و Xbox360 منتشر شده بود در ماه سپتامبر امسال برای این کنسول عرضه خواهد شد .
نسخه PS3 بازی Bioshock شامل تمامی downloadable content هایی که برای این بازی عرضه شده بودند نیز خواهد شد . همچنین ذکر شده است که در این نسخه کیفیت بصری بازی نیز بهبود یافته است .

Bioshock_PS3_release.jpg

منبع

موفق باشید .
مهدی ...

MetalGearSolid4

کاربر سایت
May 11, 2008
266
نام
بهاره
بسیار خوشحال شدم از این خبر
شماره 2 این بازی هم باید واسه ps3 که دیگه خیلی خوب میشه
من این شماره رو تو کامپیوتر بازی کردم ولی گرافیکش توی سیستم من بالا نبود
این دفعه با ps3 می خورمش !!!!!!!!!!!!!!

fixer

کاربر سایت
Aug 26, 2007
919
نام
حامد
البته هنوز به صورت رسمی اعلام نشده ولی خوب دور از انتظار هم نیست چون ناشر بازی 2K Games هست نه Microsoft Game Studios و برای سود بیشتر احتمال عرضه این بازی برای PS3 بود . مثل MGS4 که احتمالا در آینده نه چندان دور برای X360 عرضه خواهد شد . ;)

Saren Arterius

کاربر سایت
Oct 27, 2007
804
نام
BiG MaMMaD
البته تا اونجايي كه من ميدونم MGS يه مذاكراتي با 2K داشته ، و ظاهرا به توافق رسيدن كه انحصاري بمونه !

ولي IP بازي دست 2K ـه و حق هر كاري رو داره.

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
هيچ چيز فعلا معلوم نيست از يك سمت ميگن مياد از سمتي ديگر خير.
امروز هم دوباره شايعه شده كه نسخه دوم اين بازي هم براي ps3 خواهد آمد هنوز خوده 2k چيزي در اين مورد نگفته.

bigam

کاربر سایت
Jul 26, 2007
695
نام
مجتبی
اولا که جفت بازی ها هیچ کدومشون ناشرهاشون sony یا microsoft نیستند که حالا بخواند بگند که انحصاری بمونه یا نه ! بزارید یک چیز رو براتون روشن کنم شما ها فکر میکنید برا چی سری mgs های قبلی انحصاری بود بر روی کنسول های سونی ؟ برای اینکه رقیب انچنانی سونی نداشت که konami بخواد این بازی رو روی اون کنسول عرضه کنه ! شاید خیلی هاتون بگید xbox پس چی بود ؟ اما! اینجا یک چیز هست اونم فروش کم xbox بود نسبت به ps2 دوما مایکروسافت اولین تجربه کنسول سازیش بود و زیاد دنبال انحصاری این چیزا نبود! اما این نسل خیلی چیزا فرق کرده ! الان مایکروسافت دیگه بلده چه جوری شرکت ها رو با خودش دوست و رفیق کنه ! مثل namco که بازی ace combat 6 رو برای 360 انحصاری زد ! در صورتی که سری های قبلیش انحصاری ماله سونی بود! در این نسل تعداد 360 فروخته شده نسبت به ps3 خیلی بیشتر هم اینکه مایکروسافت هم یکم سر کیسرو شل میکنه همتون میبینید که این بازی به جز انحصار زمانی چیز دیگری نیست ! دوما : میدونی چرا کسی جوش نمیزنه که geow روی ps3 بیاد ؟چون ناشرش میکروسافت پس هیچ کس امیدی نداره اما mgs 4 هیچ چیزش دست سونی نیست که بخواد تصمیمی بگیره تازه خیلی شانس اورده که انحصاری 360 نشده !;)

arman_gordi

کاربر سایت
Dec 18, 2007
147
نام
آرمان
به نظر من اگه روی ps3 عرضه بشه نمی تونه به فروش قابل توجهی دست پیدا کنه چون خیلی وقته روی 360 و pc اومده و بازار این بازی هم خیلی وقته تموم شده:p
میشه یکی بگه lost planet روی ps3 چقدر فروش کرده:confused:

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
البته بازي به احتمال 95 درصد عرضه ميشود و به احتمال زياد در همون ماه سپتامبر اما هنوز خود Take -Two تاييد نكرده . مجله PSM3 يك preview زياد از نسخه PS3 بازي Bio Shock نوشته . فعلا 100 درصد تاييد نشده هر چند بايد منتظر نسخه PS3 باشيم !

screenshot_198076.jpg

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
به نظر من اگه روی ps3 عرضه بشه نمی تونه به فروش قابل توجهی دست پیدا کنه چون خیلی وقته روی 360 و pc اومده و بازار این بازی هم خیلی وقته تموم شده:p
میشه یکی بگه lost planet روی ps3 چقدر فروش کرده:confused:
يعني شما واقعآ LP رو با BS يكي ميدونيد؟؟؟
اين كجا و اون كجا.... LP روي PS3 اصلآ عنوان جالبي نبود كه بخواد فروشي داشته باشه ولي اگر BS روي PS3 بياد و خوب هم ساخته باشنش چرا فروش نكنه؟

arman_gordi

کاربر سایت
Dec 18, 2007
147
نام
آرمان
يعني شما واقعآ LP رو با BS يكي ميدونيد؟؟؟
اين كجا و اون كجا.... LP روي PS3 اصلآ عنوان جالبي نبود كه بخواد فروشي داشته باشه ولي اگر BS روي PS3 بياد و خوب هم ساخته باشنش چرا فروش نكنه؟

دوست عزیز من کجا LP رو با BIOSHOCK یکی کردم:confused::confused::confused:
LP هم بازی کوچکی نبوده شاید از نظر شما بازی جالبی نبوده اما از نظر من در زمان عرضش یکی از بهترین عنوانهای 360 بوده و به فروش خوبی هم دست پیدا کرده:cheesygri:cheesygri:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر