شایعه عرضه‌ی بازی‌های انحصاری بیشتری از XBOX برای پلی استیشن

• Thread starter Thread starter Adam
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Adam

عضو تحریریه
xbox&ps.jpg

آقای Jez Corden از Windows Central ادعا کرده است که در حال حاضر عناوین فرست پارتی بیشتری از ایکس باکس برای پلی استیشن در حال توسعه هستند.

بر اساس گزارش جدید Jez Corden، بازی‌های بعدی متعلق به مایکروسافت، بازی‌های انحصاری ایکس باکس، به نام Latitude برای پلی‌استیشن در حال توسعه هستند. در حالی که Corden به جزئیات در مورد این بازی‌ها نمی‌پردازد، گفته است که اینها بازی‌هایی هستند که به احتمال زیاد انتظار دارید. این گزارش بیان می‌کند که این تغییر جدید در استراتژی آقای ساتیا نادلا و مدیر مالی، Amy Hood، برای افزایش حاشیه‌ی سود هر بخش است و این شرکت در حال اتخاذ رویکرد (بدون خط قرمز) برای بازی‌هایی است که می‌توانند این تغییر را ایجاد کنند.

یکی از بازی هایی که Corden به عنوان یک احتمال ذکر می کند Halo است. در حالی که این یک گزارش رسمی در مورد عرضه‌ی این سری برای پلی استیشن نیست، او اشاره می کند که پس از موفقیت Sea of Thieves بر روی پلتفرم پلی استیشن، عرضه‌ی هیلو منطقی خواهد بود.

در فوریه 2024، ایکس‌باکس یک به‌روزرسانی تجاری منتشر کرد تا تغییر استراتژی خود را اعلام کند، که شامل انتشار چهار بازی خود بر روی پلتفرم‌های رقیب بود. این نسخه‌ها موفقیت فوق‌العاده‌ای داشته‌اند و با توجه به اینکه فروش نسل فعلی سخت‌افزار ایکس‌باکس از رقبا عقب‌تر است، سخت نیست که بفهمیم چرا ایکس‌باکس می‌خواهد از این مخاطبان استفاده کند.

latitude غیر از معنی اصلیش (عرض های جغرافیایی از شمال تا جنوب)، معنی دومش میشه آزادی در عمل و انتخاب (جدا معنی فرعیشه)
که استعاره از انعطاف پذیری مایکرو در رویکرد و استراتژیه. بعدا سر فرصت بیشتر توضیح میدم

حقیقتا بدون ترول
الان به جز فورزا هورایزن واقعا عنوان دیگه ایی ندارن که بخوان عرضه کنن که پلیرها براش له له بزنن.

فقط میمونه گیرز کالکشن که جدا اگه عرضه بشه میترکونه رو PS.

latitude غیر از معنی اصلیش (عرض های جغرافیایی از شمال تا جنوب)، معنی دومش میشه آزادی در عمل و انتخاب (جدا معنی فرعیشه)
که استعاره از انعطاف پذیری مایکرو در رویکرد و استراتژیه. بعدا سر فرصت بیشتر توضیح میدم
یعنی آدم باید خیلی ساده باشه این چرندیات رو باور کنه که ماکرو و فیل اسپنسر دارن برای آزادی عمل و دوستی جامعه گیم این انعطاف رو نشون میدن و از اول حضرت فیل و دوستانش دنبال این دوستی بودن. شاید ماکرو فن ها مشکل حافظه داشته باشند ولی بقیه یادشون هست اوایل خرید بتسدا فیل اسپنسر دنبال انحصاری عناوین بتسدا بود. غیر از دث لوپ که قرارداد با سونی داشت تقریبا هم بازی ها انحصاری عرضه شدند ردفال٬ های فای راش٬ استارفیلد. خود اسپنسر گفته بود با انحصاری بازی ها هزینه خرید بتسدا درمیاد که هیچ کاربرای گیم پس رو یک میلیارد میکنیم. حالا که دیدن گوشت خر داشتن کباب میکردن حرف از عرض و طول جغرافیایی و دوستی و ماچ و بوس اینا میزنن. من به شما قول میدم برند ایکس باکس تا حداکثر پایان نسل بعد تموم میشه و ویندوز گیمینگ به جاش میاد

• Smile
Reactions: HIGH VOLTAGE
حقیقتا بدون ترول
الان به جز فورزا هورایزن واقعا عنوان دیگه ایی ندارن که بخوان عرضه کنن که پلیرها براش له له بزنن.

نه بابا بازی خوب زیاد داره. یکیش نسخه بهبود یافته Starfield هست. با DLC هاش بدن یجا. اما بازی های بعدیش خوبن. هم Gears که منفجر میکنه. هم IJ و هم Doom و ... کلا عناوین بتزدا رو مالتی پلتفرم بدن عین قبل خوب میشه.

نه بابا بازی خوب زیاد داره. یکیش نسخه بهبود یافته Starfield هست. با DLC هاش بدن یجا. اما بازی های بعدیش خوبن. هم Gears که منفجر میکنه. هم IJ و هم Doom و ... کلا عناوین بتزدا رو مالتی پلتفرم بدن عین قبل خوب میشه.
IJ منظورت ایندیانا جونزه؟ :DP
والا با اون نمایش که من دیدم بعید میدونم بالای ۷۵ بشه. مخصوصا با اون نوع مشت زدن :D

فقط گیرز کالکشن. خوبیش اینه گیم پلیش هنوزم به روزه و نیاز به تغییر نداره. فقط گرافیک به روز میخواد.

حقیقتا بدون ترول

علاوه بر اینا Halo عنوان خیلی خفنیه. همینطور fable ها رو هم من دوست دارم تجربه کنم.
بازیای بتسدا هم که جای خود دارن و اونا به احتمال خیلی زیاد از همون اول مولتی عرضه می شن.

• Like
Reactions: u.s.a
IJ منظورت ایندیانا جونزه؟ :DP
والا با اون نمایش که من دیدم بعید میدونم بالای ۷۵ بشه. مخصوصا با اون نوع مشت زدن :D

فقط گیرز کالکشن. خوبیش اینه گیم پلیش هنوزم به روزه و نیاز به تغییر نداره. فقط گرافیک به روز میخواد.
سری گیرز ژانر شوتر سوم شخص رو نابود کرد، به روز بودنش واسه اینه که نهایت نوآوری تو ژانر از زمان ریلیز گیرز ۱ اضافه شدن سیستم کاور دینامیک هست

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or