طراحی اتاق بازی Gaming Room design

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
دوستان سره کنسول اون دوستمون که ps5 رو گذاشته بود تو کشو میز تلویزیون و از پشت بسته بود و شما گفتید کاره درستی نیست دلم به شور افتاده البته من کنسولم xbox one هست و معذرت میخوام که تو این تاپیک میپرسم سوالمو عکسشو قرار میدم البته کنسول من پشتش بازه ولی کلا بین میز تلویزیون و دیوار 7 الی 7.5 سانت فاصلست ار چپ و راست هم 10 سانت فاصله داره ممنون میشم نظرتونو بگید با تشکر

Attachments

• 20230115_161006.jpg
    20230115_161006.jpg
    626.6 KB · مشاهده: 58
  • Like
Reactions: shinsuke

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
دوستان سره کنسول اون دوستمون که ps5 رو گذاشته بود تو کشو میز تلویزیون و از پشت بسته بود و شما گفتید کاره درستی نیست دلم به شور افتاده البته من کنسولم xbox one هست و معذرت میخوام که تو این تاپیک میپرسم سوالمو عکسشو قرار میدم البته کنسول من پشتش بازه ولی کلا بین میز تلویزیون و دیوار 7 الی 7.5 سانت فاصلست ار چپ و راست هم 10 سانت فاصله داره ممنون میشم نظرتونو بگید با تشکر
کنسول ps5 من الان جایی تنگ‌تر از اینجاست و مثل ساعت کار میکنه
انقد حساس نشید روی این مسائل برای روان خودتون خوب نیست

arthur97

کاربر سایت
Oct 21, 2017
293
هیچیش نمیشه نگران نباش

• Like
Reactions: Aperture

arthur97

کاربر سایت
Oct 21, 2017
293
کنسول ps5 من الان جایی تنگ‌تر از اینجاست و مثل ساعت کار میکنه
انقد حساس نشید روی این مسائل برای روان خودتون خوب نیست
فلاکت همین ه. وضع اقتصادی خرابه. هرچی میخریم فقط نگرانیم خراب نشه. نمونه بارزش ماشین. یه تصادف میشه میخایم طرف مقابل رو بکشیم.
حق هم دارن مردم. اون پژو پارس نیست که طرف خریده. ۳۰ سال عمر معلمی ش رو داده تا تونسته همین ماشین آشغال که خارجی ها میندازن دور رو بخره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر