شماره سوم مجله الکترونیک بازی نگار به علاوه یک اطلاعیه مهم

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
با سلام خدمت دوستان بازی سنتری خودم و همینطور هم طرفداران و خوانندگان عزیز مجله الکترونیکی بازینگار
شماره سوم ملجه الکترونی بازینگار هم منتشر شد . من در این بخش یک معذرت خواهی بزرگ به شما بازی سنتری های عزیز بدهکارم چون مجله دو روز(تقریبا 3 روز) پیش طبق معمول همیشه منتشر شد ولی بنده اصلا حواسم نبود که تاپیک این شماره رو رو هنوز توی بازی سنتر راه ننداختم . به هر حال منو ببخشید.
و حالا توضیحات شماره سوم .
ما در این شماره به بی بازی مطلق برخورد کردیم ! و در ابتدا واقعا نمیدانستیم که چه کار کنیم به جز چند بازی سطح پایین و متوسط و 2 تا بازی شاخ چیزی برای نوشتن نبود ولی در ادامه با هم فکری همه دوستان بخشهای جدیدی رو که قبلا فرصت نداشتیم به چهارچوبش فکر کنیم را توانستیم با استفاده از این خلع بازی طراحی و معرفی کنیم .
بخشهای
  • تاریخ نگار
  • سینما نگار
  • از دل مرحله
بخشهای جدید این شماره و شماره های بعدی است .
و اما اطلاعیه
متاسفانه به دلیل بیماری سردبیر مجله آقای شاهین رستم خانی و عمل جراحی که در پیش دارند شماره چهارم یک ماه تا تاریخ 15ام آبان ماه عقب افتاده . امیدواریم ناراحت نشده باشید انشالله در شماره 4 به تعداد بسیار بالای مطالبمان جبران میکنیم .

سخن سردبیر مجله
سلام بچه‌ها! حالتون خوبه؟ با تابستون بی‌بازی در دیبازی چه می‌کنید؟! به هر حال تابستون هم دیگه گذشت و داره پاییز میاد با یه عالمه بازی دوست‌داشتنی.. ما دوباره اومدیم و براتون شماره‌ی سوم از مجله‌ی “بازی نگار” رو آوردیم. امیدوایم خوشتون بیاد و باز هم ما رو نگاه کنید. سعی کردیم بازی‌های منتشر شده در ماه مرداد رو کاملا پوشش بدیم برای نقد و به علت کمبود شمار بازی‌ها تعداد پیش نمایش ها رو افزایش دادیم. همچنین چهار بخش جدید هم براتون آماده کردیم که امیدواریم خوشتون بیاد. این شما این هم شماره‌ی سوم از مجله‌ی بازی نگار.
لیست مطالب این شماره
اخبار

1. خبرهای خوب و بد ماه
تاریخ نگار

1. Series Dead Space
از دل کراکتر

1. Arthas Menethil
ذره بین

1. David Cage – Eidos Interactive
از دل مرحله

1. گناهان پدر
سینما نگار

1. نگاهی به میزان تاثیرات بازی و سینما بر روی یک‌دیگر
تکنولوژی

1. بررسی موتور گرافیکی فراست‌بایت۲ – گوشی برتر ماه – سخت افزار – سیستم پیشنهادی ماه
مسابقه
پیش نمایش

1. Assassin’s Creed III
  2. Borderland 2
  3. XCOM
  4. MOST WANTED
  5. DISHONORE
نقد

1. DarkSiders II
  2. Orcs Must Die 2
  3. Tur de France
  4. Risen 2
  5. Ice Age 4
  6. Sleeping Dogs
پیروز و موفق باشید
Download Low Download High

fl2w6t2nnffv85xk8j0e.jpg

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
حقیقتا با شماره دومتون خیلی حال کردم ، امیدوارم این شماره از قبلی هم بهتر شده باشه .
هنوز مجله را دانلود نکردم ولی مشتاق هستم ببینم قسمت سینما چطور از آب دراومده .

RADON

کاربر سایت
Dec 3, 2010
236
نام
نیما
مجله به 2 ماهنامه تبدیل نشه ! :d
تعداد مجلات اینترنتی واقعا زیاد شده ، به هر حال امیدوارم این مجله به سرنوشت خیلی از اون مجلاتی که تعطیل شدن دچار نشه !!

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
الان مجله رو دانلود کردم و یه نگاه بهش انداختم ، پیش نمایش هاتون خیلی خوب بود و نقد sleeping dogs هم خیلی خوب بود .
در کل مشخصه برای این شماره زحمت زیاد کشیدید ، بخش سینما هم فکر کنم اگه به معرفی فیلم های جدید بپردازه و کلا مقالاتی که بیشتر با فیلم های اکشن و متناسب با بازی ها در ارتباط باشه بهتره .

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
مجله به 2 ماهنامه تبدیل نشه ! :d
تعداد مجلات اینترنتی واقعا زیاد شده ، به هر حال امیدوارم این مجله به سرنوشت خیلی از اون مجلاتی که تعطیل شدن دچار نشه !!
نه نمیشه . تیم ما همه با هم رفیقند . قرار نیست از هم بپاشه .;)
آره واقعا زیاد شده . ماهم تازه در حال مطرح شدن هستیم که متاسفانه این مشکل پیش اومد ... انشالله بعده این وقفه طوفانی تر عمل میکنیم .

الان مجله رو دانلود کردم و یه نگاه بهش انداختم ، پیش نمایش هاتون خیلی خوب بود و نقد sleeping dogs هم خیلی خوب بود .
در کل مشخصه برای این شماره زحمت زیاد کشیدید ، بخش سینما هم فکر کنم اگه به معرفی فیلم های جدید بپردازه و کلا مقالاتی که بیشتر با فیلم های اکشن و متناسب با بازی ها در ارتباط باشه بهتره .
ممنون از لطفتون . نظرتون رو در مورد بخش سینما به نویسنده و تهیه کننده بخش مربوطه باز تاب میکنم.

به‌به، خوب بود :D حامی UNICEF هم که هستید! :D

مجله چقد زیاد شده!!!؟
آره حامی یونیسف هم هستیم . ممنون

McSaturday

کاربر سایت
Feb 15, 2011
399
نام
مک‌ستردی
نمیدونم چرا نمیتونم بازی‌نگار رو تو لست حامی‌های یونیسف پیدا کنم! در هر حال خیلی حوبه! موفق باشید!

pooriya7

کاربر سایت
Aug 6, 2011
1
تیم جدید در حال شکل گیری هست حالا این گروه نیاز به تعدادی :

خبرنگار بازی های رایانه ای و تکنولوژی

مقاله نویس و منتقد بازی های رایانه ای : ( پیشنمایش و مقاله های تخصصی)

نیاز مند هست

برای کسانی که خواستار همکاری هستند کافی هست نمونه کاری از خود بصورت یک پیام خصوصی برای بنده ارسال کنند یا با ادرس ایمیل pooriyaram@yahoo.com تماس بر قرار کنند.

البته نویسندگی در این پروژه همراه با مزایا است (برای اطلاع بیشتر تماس حاصل فرماید )

با نویسندگی در بازی پلاس هر ماه می توانید نسبت به تلاش خود بازی رایگان

دریافت کنید برای سه پلفرمت PC XBOX360 , ps3

BAZiPLUs.com

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر