شبکه ی رسمی Valve با نام Steam [پست اول خوانده شود]

kiyanooshn

کاربر سایت
Jun 20, 2015
294
114
سلام.ممنون از پاسخگوییت.
بله وقتی بازی warfce از طرف سازنده های پیام اومد که بازی رو باید دوباره نصب کنید من از استیم بازیو uninstallکردم و حتی فولدرهاییکه تو کامپیوترم بود رو به کل پاک کردم.وارد استیم شدم و موقع نصب دوباره بازی خود به خود استیم پرید بیرون.چند باری استیمو پاک و از اول نصب کردم حتی خود استیم رو هم از سایتش دانلود کردم و نصب کردم.استیم بعد این کار راحت بالا اومد و به قسمت دانلود ها رفتم و cache دانلودهامو پاک کردم.هنگام دانلود دوباره بازی warface یا هر بازیه دیگه ای استیم دوباره خود به خود میپره بیرون.حتی تو یک مورد استیم رو به نسخه beta تغییر دادم و دوباره برگردوندم به none.آنتی ویروسم هم تازه آپدیت کردم و موقع انجام این کارها غیر فعالش کردم.microsoft securityه.
ببین این لینک خود استیم این کارایی که گفته بررسی کن و دو تا احتمال اخرش اینه که از هارد دیسک یا رمت باشه , من اگر جایه تو بودم بعد اون کارایی که انجام دادی مستقیم میرفتم سراغ احتمال اخر استیم روی یک هارد دیگه نصب میکردم که از هارد دیسکم خیالم راحت باشه.
Steam Client Troubleshooting - General Troubleshooting - Knowledge Base - Steam Support

• Like
Reactions: aha2012

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,869
23
نام
SubZero
ببین این لینک خود استیم این کارایی که گفته بررسی کن و دو تا احتمال اخرش اینه که از هارد دیسک یا رمت باشه , من اگر جایه تو بودم بعد اون کارایی که انجام دادی مستقیم میرفتم سراغ احتمال اخر استیم روی یک هارد دیگه نصب میکردم که از هارد دیسکم خیالم راحت باشه.
Steam Client Troubleshooting - General Troubleshooting - Knowledge Base - Steam Support
ممنونم.امتحان میکنم خبر میدم.لطف کردی :)

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
854
212
نام
علیرضا
دوستان این سایت هایی که برای وارد کردن گیم اکانتت رو میگیرن میزنن داستانشون چیه ؟ خودمون نمیتونیم ؟ ریجن عوض میکنن بعدا داستان نمیشه قفل بشه ؟ بعدد اشتراکی اینا هم داره ؟ از کجا میشه فهمید ؟

qozmyox

فروشنده
Oct 29, 2010
1,629
402
دوستان این سایت هایی که برای وارد کردن گیم اکانتت رو میگیرن میزنن داستانشون چیه ؟ خودمون نمیتونیم ؟ ریجن عوض میکنن بعدا داستان نمیشه قفل بشه ؟ بعدد اشتراکی اینا هم داره ؟ از کجا میشه فهمید ؟
کار خاصی نمیکنند ، vpn میزنند و ریجن رو عوض میکنند ، معمولا چون ممکنه خریدار به این موارد دسترسی نداشته باشه و بلد هم نباشه ، خودشون میگیرند اکانت رو که هر موقع فرصت کردند کار رو انجام بدن . تعویض ریجن هم هر 2 هفته یکبار میشه انجام داد و تا جایی که من اطلاع دارم اکثر ایرانی ها ریجن هاشون رو عوض میکنند.
اشتراکی من اطلاع ندارم چون دنبالش نبودم ولی فکر کنم از طریق family sharing بازی رو share میکنند .
من مثلا خودم تو فروم به بچه هایی که ازم بازی میخرن ، اگر خودشون بلد باشند vpn میدم که خودشون ریجن رو عوض کنند تا من وارد اکانت نشم و خیالشون راحت باشه .

• Like
Reactions: .: FRANKLIN :.

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,869
23
نام
SubZero
سلام.مشکلم حل شد.موقع دانلود بازی استیم که بسته میشد یه فایل با فرمت .acfساخته میشد.طبق روش زیر رفتم درست شد که میگه بعد از این اتفاق اون فایل با فرمت .acfرو cut کنم تو مثلا desktopبعد استیمو ران کنم(جالبه راحت بالا اومد و بسته نشد استیم بعد 3 ثانیه)بعد تو قسمت دانلودها چیزی نیست دوباره استیمو ببندم و اون فایلی که تو desktopه رو paste کنم دوباره محل قبلیش(توcommon) بعد استیمو باز کنم و شروع میکنه به ادامه ی دانلود و تمام.ممنون :)
Guide to fix Steam not recognizing installed files :: Help and Tips

• Like
Reactions: saeed_sg

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
1,880
600
Estranged: Act II
این بازی برای چند روز رایگان شده
فقط تا موقعی داخل اکانتتون میمونه که داخل Early Access باشه و بعدش از اکانتتون پاک میشه.
اگه در طول زمان Early Access بازی رو اجرا کنید، برای همیشه تو اکانتتون میمونه.

Angel Of Darkness

کاربر سایت
Aug 4, 2008
346
199
نام
Nima
14 گیگ از این پوشه ها _CommonRedist دارم تو بازیام با توجه به اینکه استیم یه تولز هم داره Steamworks Shared که همه این آتو آشغالا توشه به نظرتون میتونم این پوشهها رو پاک کنم ؟
بعد این بخوام بازی دان کنم باز اون ابزارها رو استیم خودکار دان میکنه ؟

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟