شایعه شایعه:Resident Evil 4 برای X360 به همراه تصویر اولیه!!!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,089
خدا از دهنت بشنوه رضا جون. اگه بشه چی میشه. ولی کیفیت عکس از نظر نورپردازی و جزئیات از تمام نسخه های که بازی کردم بهتره ( GC , PS2 , ).:biggrin1: بیصبرانه منتظر خبر تائید توسط CAPCOM هستیــــــــم ;)
ميشه بگيد چي رو ميبينيد؟
جدا چیز خاصی نمیبینی. بابا 180 درجه با تمام نسخه ها فرق داره. حتما شوخی کردی

sam_dante

کاربر سایت
May 6, 2007
368
نام
Mohsen
جدا چیز خاصی نمیبینی. بابا 180 درجه با تمام نسخه ها فرق داره. حتما شوخی کردی.
نه من شوخي نكردم.قبول دارم كه گرافيكش فرق كرده ولي نه اونقدري كه بايد باشه ولي اينكه دليل نميشه. يك خورده نورشو كم و زياد كردن و بعد ديدن گرافيكش چقدر بهترش شده گفتن كه برايX360آخه يك نشونه اي چيزي.همينطوري الله بختكي كه نمي شه.ها؟ حالا اين شايعه هستش و ارزش اين همه گير دادن رو نداره ولي آخه آدم دلش نمياد بابا.تازه الان داره R5مياد بعد Capcomبياد 4شو دوباره يده بيرون؟ احتمالان طرف بايد عقلش كم باشه تا بياد اينكارو بكنه.آره.:confused:

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
نه من شوخي نكردم.قبول دارم كه گرافيكش فرق كرده ولي نه اونقدري كه بايد باشه ولي اينكه دليل نميشه. يك خورده نورشو كم و زياد كردن و بعد ديدن گرافيكش چقدر بهترش شده گفتن كه برايX360آخه يك نشونه اي چيزي.همينطوري الله بختكي كه نمي شه.ها؟ حالا اين شايعه هستش و ارزش اين همه گير دادن رو نداره ولي آخه آدم دلش نمياد بابا.تازه الان داره R5مياد بعد Capcomبياد 4شو دوباره يده بيرون؟ احتمالان طرف بايد عقلش كم باشه تا بياد اينكارو بكنه.آره.:confused:

دوباره نیست! پورت میشه اونم نه توسط Capcom حالت تبدیلی داره مثل بازی های XBOX1 به 360 البته فعلا شایعه

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
خداییش این کپکام گندشو دراورده با این RE 4 ش . مثه اینکه کپکام میخواد این بازیو واسه همه ی پلتفرما بسازه :sick:/:)
پس فردا اگه دیدید اومد گفت داریم این بازی رو واسه DS & PSP هم میسازیم اصلا تجب نکنید:eek:
(البته خدایش رو همه ی پلتفرمایی که اومده عالی ظاهر شده البته به استثنای PC )
یکی نیست به این کپکام بگه بابا برو بچسب به RE 5 & DMC 4 :love:
این RE 4 چیه هی گیر داذی بهش !!
RE 4 هم شده عینهو PS2 :evil::mad:

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
بابا چي كار داريد به اين كاراش بزاريد بياد!!
خالي از لطف نيستش!!
بازي كردنش آدم 10 بارم بره سير نميشه!!
من هميشه دوست داشتم اون يارو اره ايه بياد توي پي اس 2 هي مي كشتمش پول زياد مي داد!!!
من كه خوشحالم اگر تاييد بشه!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,089
فریدون کجا 180 درجه فرق داره؟!
همچین چیزی خاصی نیست که!
چون نسخه گیم گیوب همین حالا جلوی چشمم هست و دارم بازی میکنم این حرف رو زدم ( همه میدونید که بهترین ورژن RE4 نسخه GC هست ;)) اتفاقا چیز خاصی داره که باید بیشتر چشماتون رو باز کنید این طوری :shocked: درخشندگی اسلحه، برگهای روی زمین، پوست درخت سمت چپ، شعاع دید ;)
نه من شوخي نكردم.قبول دارم كه گرافيكش فرق كرده ولي نه اونقدري كه بايد باشه ولي اينكه دليل نميشه. يك خورده نورشو كم و زياد كردن و بعد ديدن گرافيكش چقدر بهترش شده گفتن كه برايX360آخه يك نشونه اي چيزي.همينطوري الله بختكي كه نمي شه.ها؟ حالا اين شايعه هستش و ارزش اين همه گير دادن رو نداره ولي آخه آدم دلش نمياد بابا.تازه الان داره R5مياد بعد Capcomبياد 4شو دوباره يده بيرون؟ احتمالان طرف بايد عقلش كم باشه تا بياد اينكارو بكنه.آره.
1. کسی نگفته بازی NEXT GEN از RE 4 دارن برای XB360 میسازن که. فعلا 50 50 ست. اگه واقعی باشه این خبر دارن بازی رو پورت میکنن و چند تا چیز بهش اضافه و یا حذف میشه و یه کوچولو با سخت افزار 360 بهینه سازی میشه.
2. من که بعنوان پیش غذای Resident Evil 5 ازش استقبال میکنم ( بریم پیشواز :biggrin1:)
خداییش این کپکام گندشو دراورده با این RE 4 ش . مثه اینکه کپکام میخواد این بازیو واسه همه ی پلتفرما بسازه
پس فردا اگه دیدید اومد گفت داریم این بازی رو واسه DS & PSP هم میسازیم اصلا تجب نکنید
(البته خدایش رو همه ی پلتفرمایی که اومده عالی ظاهر شده البته به استثنای PC )
یکی نیست به این کپکام بگه بابا برو بچسب به RE 5 & DMC 4
این RE 4 چیه هی گیر داذی بهش !!
ایمن جون از اونجا که تمام شرکتها درصدد در امد بیشتر هستن سعی میکنن با کمترین هزینه بیشترین سود رو ببرن ( نمونش Nintendo و TECMO و حالا CAPCOM ). چه دلیلی داره که از یک شاهکار به این زودی ها دست بکشن. من با این کار 100% موافقم چون اگه بخوام دلم رو به RE5 خوش کنم ( که کردم:love: ) تا سال X باید براش صبر کنم.
تازه از نسخه ی ps2 و gamecube هم بهتر نیست در یه سطح هست!
اوه امین، تروخـــــــدا:cheesygri برو 4 تا عکس از GC و ps2 بگیر و بعد قضاوت کن ;)
آها منم كه گفتم شايعه است نبايد زياد بهش توجه كرد.
این جور شایعه ها ارزش بحث رو داره :cheesygri

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,809
نام
امین
چون نسخه گیم گیوب همین حالا جلوی چشمم هست و دارم بازی میکنم این حرف رو زدم ( همه میدونید که بهترین ورژن RE4 نسخه GC هست ;)) اتفاقا چیز خاصی داره که باید بیشتر چشماتون رو باز کنید این طوری :shocked: درخشندگی اسلحه، برگهای روی زمین، پوست درخت سمت چپ، شعاع دید ;)

اوه امین، تروخـــــــدا:cheesygri برو 4 تا عکس از GC و ps2 بگیر و بعد قضاوت کن ;)

re4 نسخه ی pc رو با پچ 6.5 مگیه بازی کردی؟!
با این عکس زیاد فرقی نمیکنه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر