شایعه شایعه : 3 خبر بزرگ Capcom اشکار شد !

• Thread starter Thread starter QuinT
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

QuinT

کاربر سایت
همانطور که یه یاد دارید چندی پیش شرکت بزرگ Capcom اعلام کرده بود که در نمایشگاه TGS سه خبر بزرگ را بیان میکنیم که مثل بمب در صنعت بازیها میترکد !!!
بسیار خب انها بمب هستند ... !
صفحه نمایشگاه TGS شرکت Capcom امروز اپدیت شد و ظاهرا معلوم شد که ان سه خبر بزرگ مربوط به بازیهای کنسول PS2 میباشد که قرار هست در طی نمایشگاه TGS عنوان شوند !!!

capcom_logo_topleft.jpg

موفق باشید .
مهدی ...

صفحه نمایشگاه TGS شرکت Capcom امروز اپدیت شد و ظاهرا معلوم شد که ان سه خبر بزرگ مربوط به بازیهای کنسول PS2 میباشد که قرار هست در طی نمایشگاه TGS عنوان شوند !!!
نه واقعآ اینا چی فکر کردن ؟! هفته پیش اومدن گفتن خبرهایی میخوایم بدیم که نمیدونم سکته کنین و این حرفا ! حالا 3 تا بازی PS2 معرفی کردن ؟ امیدوارم فقط شایعه باشه !

ظاهرا معلوم شد که ان سه خبر بزرگ مربوط به بازیهای کنسول PS2 میباشد که قرار هست در طی نمایشگاه TGS عنوان شوند !!!
  1. Grand Theft Auto Vice City Stories برای PS2 و PSP
  2. Arcana Heart برای PS2
  3. MotoGP برای PS2

هفته پیش اومدن گفتن خبرهایی میخوایم بدیم که نمیدونم سکته کنین و این حرفا ! حالا 3 تا بازی PS2 معرفی کردن ؟ امیدوارم فقط شایعه باشه !

هنوز با یقین نمیشه گفت که این ها خبرای بزرگ Capcom در TGS هستند ....

1. Grand Theft Auto Vice City Stories برای PS2 و PSP
  2. Arcana Heart برای PS2
  3. MotoGP برای PS2

هنوز با یقین نمیشه گفت که این ها خبرای بزرگ Capcom در TGS هستند ....

اگه این یکی باشه تو E3 امسال معرفی شد شاید هم شماره جدید باشه اما نسخه ای که هنوز منتشر نشده به شرح زیر:

اشتباه نکنید! نسخه PS2 هست بله... عنوان Moto Gp 07 نسخه ps2 توسط استدیو ایتالیایی Milestone در حال ساخت هست و ناشر بازی نیز Capcom میباشد.هم اکنون نسخه X360-PC طبق نسخه های گذشته توسط Climax Studios در حال ساخت و توسط THQ روز 27 August منتشر خواهد شد. این عنوان در عین دستپاچگی برای PS2 در حال ساخت میباشد و امتیاز نشر آن برای کنسول PS2 در اختیار Capcom قرار گرفته است.
در نمایشگاه E3 امسال اطلاعاتی منتشر شده که در اختیار شما میگذاریم : این عنوان یک بازی شبیه سازی موتور سواری میباشد و در چند حالت Arcade, Normal, Simulation قابل بازی هست.
در بازی بخش های مختلفی وجود دارد از جمله : full 18 race circuit - custom circuits- time attack mode- and a series of 100 challenges
در حالت full 18 race circuit شما در موقعیت شبیه ساز واقعی هستید که در دنیای واقعی نیز باید برای پیروزی 18 دور کامل را به اتمام برسانید. همچنین در حین انتخاب مراحل بازی امکان تعریف وضعیت جوی دلخواه شما با آپشن های هوای ابری-بارانی-آفتابی وجود دارد.
حالات مختلف بازی با توجه به درجی سختی به شرح : Rookie, Amateur, Pro, Legend میباشد که هر یک درنوع خود جالب توجه هست.
مسابقات قهرمانی را به دلخواه خود خواهید داشت.بازی در حالت دو نفره نیز به غیر از حالت آنلاین به صورت split screen در می آید و تصویر به دو بخش مجزا برای مسایقه تقسیم میشود. برای بخش replay mode نیز تدابیر خاصی در نظرگرفته شده است و شما تا قبل از اتمام بازی نیز توانایی فعال نمودن replay mode را برای دیدن نوع مسابقه خود با انواع دوربین ها دارید.
دو دوربین جدید از دید اول شخص نیز به بازی افزوده شده است که دید شما را برای مسابقه بهتر میکند البته اگر قطره های باران اجازه دهد! نسخه PS2 عنوان Moto GP 07 روز 23 اکتبر توسط Capcom منتشر میشود.

اگه این یکی باشه تو E3 امسال معرفی شد شاید هم شماره جدید باشه اما نسخه ای که هنوز منتشر نشده به شرح زیر:

من در جواب آریا هم گفتم که نمیشه با یقین گفت که این عناوین 3 خبر وعده داده شده ی Capcom باشند ..

جریان این خبر کلا به این صورت بوده که یکی رفته صفحه ی TGS آپدیت شده ی Capcom را دیده و چشمش به 3 عنوان PS2 افتاده که جلوش کلمه ی NEW درج شده و بعد اومده نتیجه گرفته که آره سه خبر بزرگ Capcom همین سه تا بازی PS2 هستند .... در حالی که ممکنه اصلا اینطور نباشه ....

اون 3 تا بازی هم که در مقابلش New درج شده هموناییه که در پست قبلیم ازشون نام بردم ...

Capcom هنوز در مورد اون سه خبری که قولش را داده بود چیزی اعلام نکرده .... و این خبر هم همانطوری که از عنوانش پیداست در حد یک شایعه بیشتر نیست

آخرین ویرایش:
چه خوب! ايول... اينجوري به طور غير مستقيم در واقع اين 3 تا بازي براي ps3 هم دارن ميان... اما مهم Ps2 هست.:love:
  1. Arcana Heart برای PS2

فرزاد جون ميشه در مورد اين يه دونه يكم توضيح بدي؟ سبكش چه جورياس؟ قبلآ نسخه اي ازش اومده؟

راستي GTA VCS مگه براي psp و ps2 نيومده؟ من خودم رو ps2 دارمش.؟! قضيه ي اين بازي مربوط به ريليزش در ژاپن هست يا چيز ديگري؟

فرزاد جون ميشه در مورد اين يه دونه يكم توضيح بدي؟ سبكش چه جورياس؟ قبلآ نسخه اي ازش اومده؟

Arcana Heart یک بازی fighting هست که در اصل یک arcade game بوده و که بر روی کنسول اومده ... این بازی اولین نسخه ای هست که داره برای کنسول میاد

خبر ساخت این بازی هم مثل MotoGP قبلا اعلام شده بود ... اینم بگم که این بازی قراره که فقط در ژاپن منتشر بشه (11 اکتبر 2007)

راستي GTA VCS مگه براي psp و ps2 نيومده؟ من خودم رو ps2 دارمش.؟! قضيه ي اين بازي مربوط به ريليزش در ژاپن هست يا چيز ديگري؟

تا جایی که من اطلاع دارم Capcom وظیفه ی انتشار این بازی را در ژاپن بر عهده داره

پ.ن : دوباره تکرار میکنم این شایعه را زیاد جدی نگیرید

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or