شایعه شایعه: کاهش 50$ دلاری قیمت 360

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
این یکی از پوستر های تبلیغاتی فروشگاه بزرگ WalMart هست که همانطور که معلومه قیمت پرمیوم 50 دلار کمتر نوشته شده.
4lh7aio.jpg

هنوز اعلام رسمی در این مورد نشده ولی با توجه به معتبر بودن این فروشگاه احتمالا خبر کاهش قیمت این کنسول به زودی رسما اعلام می شه.

aleks

کاربر سایت
Apr 23, 2006
140
نام
hojjat
فکر کنم درست یه چند روز قبل از نمایشگاه بود که یکی از مسئولین ماکروسافت بعد از ارزون شدن PS3 این خبر رو اعلام کردن . و حتی توی n4g هم من این خبرو دیدم ! که نسخه های PAL و Premium هر کدام 50 دلار کاش قیمت دادند و نسخه Elite هم 80 دلار کاهش قیمت داده یعنی نسخه ی Premium قرار بود به قیمت 349 دلار فروخته بشه و نسخه PAL هم به قیمت بسیار پایین 249 و نسخه Elite هم که 479 دلار قبلا فروخته میشد الان به قیمت 399 دلار رسیده که ارقام واقعا خوبی هستند . لینک این خبر رو نتونستم تو N4G پیدا کنم و اسم اون کسی هم که گفته بود یادم نیست ولی اینش رو میدونم که اعلام کرده بودن ! و بصورت سوالی و شک برانگیز نبود و خبر بصورت اعلامی بود .

باز خبرم اشتباه در اومد نیاین بگین ها که اطلاعات نداری حرف نزن و ... . این ها اطلاعاتی بود که خودم تو یه سایت معتبر به اسم N4G خونده بودم .

موفق باشید @

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
هیچوقت نمیان بگن که مثلا ما یک ماه دیگه کاهش قیمت داریم چون توی اون فاصله ی یک ماهه فروش کنسول به صفر میل خواهد کرد احتمالا!یه شایعه هایی بود که همون مواقع رسما تکذیب شد(البته دلیل نمیشه هر شایعه ای که تکذیب میشه غلط باشه!)

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,425
نام
ماکان
مایکرو هنوز داره رو X360 ضرر میده انوقت بازم می خواد کاهش قیمت بده؟ عجیبه.
(البته مایکرو انقدر پول داره که براش مهم نیست و ... )

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
فکر کنم درست یه چند روز قبل از نمایشگاه بود که یکی از مسئولین ماکروسافت بعد از ارزون شدن PS3 این خبر رو اعلام کردن . و حتی توی n4g هم من این خبرو دیدم ! که نسخه های PAL و Premium هر کدام 50 دلار کاش قیمت دادند و نسخه Elite هم 80 دلار کاهش قیمت داده یعنی نسخه ی Premium قرار بود به قیمت 349 دلار فروخته بشه و نسخه PAL هم به قیمت بسیار پایین 249 و نسخه Elite هم که 479 دلار قبلا فروخته میشد الان به قیمت 399 دلار رسیده که ارقام واقعا خوبی هستند . لینک این خبر رو نتونستم تو N4G پیدا کنم و اسم اون کسی هم که گفته بود یادم نیست ولی اینش رو میدونم که اعلام کرده بودن ! و بصورت سوالی و شک برانگیز نبود و خبر بصورت اعلامی بود .

باز خبرم اشتباه در اومد نیاین بگین ها که اطلاعات نداری حرف نزن و ... . این ها اطلاعاتی بود که خودم تو یه سایت معتبر به اسم N4G خونده بودم .

البته منظور شما از PAL همون Core هست دیگه؟

*
اشکان به نظرم این خبر کاهش قیمت و خبرهای خوب دیگه، هیچ‌کدوم نمی‌تونن به خوبی این خبر باشن که همه‌ی دنیا انتظارشو می‌کشن:
Xbox 360های ما دیگر مشکل سه چراغ قرمز نخواهند داشت :biggrin1:

vbigdeli

کاربر سایت
Aug 2, 2006
473
تاریخ کاهش قیمت 8 ام آگوست تعیین شده.

در مورد ایراد سه چراغ هم فقط به خاطر ورودی برق ضعیف هست و اگه stablizier یا ups داشته باشید،هیچ اتفاقی نمی افته.

در مورد walmart هم اینو بگم که بزرگترین مجموعه فروشگاه های زنجیره ای در آمریکا هستن.البته شاید offer mail-in rebate گذاشته باشه.

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
در مورد ایراد سه چراغ هم فقط به خاطر ورودی برق ضعیف هست و اگه stablizier یا ups داشته باشید،هیچ اتفاقی نمی افته.

به علت انتشار اطلاعات غلط، به مدت سه روز از سایت بن می‌شی. توی این مدت برو یه چرخی توی اینترنت و فروم‌ها بزن تا علت وقوع مشکل سه‌ چراغ قرمزو پیدا کنی.

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
با توجه به اینکه این خبر لو رفته ماکروسافت مجبوره این کاهش قیمت رو خیلی سریع اعمال کنه وگرنه فروشش بشدت میاد پایین و همه صبر میکنن تا قیمت بیاد پایین;)

اگه تو core مموری بزاره و به قیمت 250 دلار بده واقعا عالی میشه مخصوصا برای کسانی که میخوان gta4 و halo3 بازیکنن!

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
اينم يه سر نخ ديگه . ديگه فكر كنم حقيقت داشته باشه امروز فردا بايد از طرف مايكرو اعلام بشه.
جدی گفتی :eek:یعنی قیمت کاهش پیدا میکنه تو همین هفته:eek:

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
سلام
امروز من به Fred Meyer و Walmart رفتم و قیمت ها همون بود !!!!
حتی توی Gamestop هم قیمت ها تغییری نکرده اگه تغییری کرد عکس می گیرم می زارم ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر