شایعه شایعه : بازسازی بازی Final Fantasy VII برای کنسول PS3 !

• Thread starter Thread starter QuinT
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

QuinT

کاربر سایت
خبرهایی رسیده است که بازی Final Fantasy VII قرار هست برای کنسول PS3 بازسازی شود .
( بازی Final Fantasy VII ابتدا برای دو پلتفرم PS1 و PC منتشر شده بود )
البته Square هنوز اطلاعاتی در رابطه با این موضوع فاش نکرده است ولی بسیار امیدوار هستیم که در TGS این اتفاق بیفتد .
به هر حال اگر چنین اتفاقی بیفتد و Square این خبر را تایید کند , دیگر شما چه چیزی را میخواهید ؟
گرافیک نسل جدید , کنترل بهتر و ... .

final-fantasy-vii-technical-demo-for-ps3-20060115111747626.jpg

بازسازی ؟ عمرا"...فکر کنم شما این خبر رو زیادی دیر شنیدی.
داخل E3 2005 بود که تریلری نشون دادند که در خلوت شبانگاهی یک شهر مدرن می گذشت.ناگهان Cloud Stirife از مترو می پرد بیرون و شمشیرش رو بیرون می کشد که شما از این تیکه ی آخرش عکس گذاشتی.قطعا" بازسازی نخواهد بود و تاریخ عرضه ّش در یک نوامبر 2008 اعلام شده فعلا".اون شهر میتونست میدگار مدرن شده باشد ولی به احتمال قطعی ادامه داستان FF VII : Advent Children رو در این بازی جدید خواهیم دید.

بازسازی ؟ عمرا"...فکر کنم شما این خبر رو زیادی دیر شنیدی.
داخل E3 2005 بود که تریلری نشون دادند که در خلوت شبانگاهی یک شهر مدرن می گذشت.ناگهان Cloud Stirife از مترو می پرد بیرون و شمشیرش رو بیرون می کشد که شما از این تیکه ی آخرش عکس گذاشتی.قطعا" بازسازی نخواهد بود و تاریخ عرضه ّش در یک نوامبر 2008 اعلام شده فعلا".اون شهر میتونست میدگار مدرن شده باشد ولی به احتمال قطعی ادامه داستان FF VII : Advent Children رو در این بازی جدید خواهیم دید.
خبر مهدی جان درست هست(قبلا هم من این خبر رو گفته بودم ولی یه طور دیگه:)

در نسخه limited edition بازی Final Fantasy VII : Crisis Core که به تازگی معلوم شده.یک دفترچه وجود دارد که در آن عکس هایی از Final Fantasy VII's technical demo که قبلا در E3 2005 دیده شده بودند وجود دارد و همچنین متن زیر هم به چشم می خورد:
"We hope to meet Final Fantasy VII AGAIN!"

"ما امیدواریم که FF VII را دوباره ملاقات کنیم!"
این مطلب باعث به وجود آمدن شایعه های زیادی شده که Square Enix باید در TGS 2007 به آنها پاسخ دهد.

به هر حال صحبت بازسازی نیست.اگر قرار بر بازسازی باشد برای PSP بازسازی خواهد شد بر طبق سنت جدید بازسازی سری فاینال...

این یکی ادامه داستان Advent Children خواهد بود :
FF VII : Crisis Core > FF VII > FF VII : Dirge of Cerberus > FF VII : Advent Children

ه هر حال صحبت بازسازی نیست.اگر قرار بر بازسازی باشد برای Psp بازسازی خواهد شد بر طبق سنت جدید بازسازی سری فاینال...
والا چیزی که من تو خبرهای مختلف از سایت های مختلف می دیدم این کلمه تو همشون بود:remake
ولی نمی دونم برای چه کنسولی.
حالا تقریبا یه هفته به Tgs مونده اون موقع خیلی چیزا مشخص میشه.

به هر حال صحبت بازسازی نیست.اگر قرار بر بازسازی باشد برای PSP بازسازی خواهد شد بر طبق سنت جدید بازسازی سری فاینال...

این یکی ادامه داستان Advent Children خواهد بود :
FF VII : Crisis Core > FF VII > FF VII : Dirge of Cerberus > FF VII : Advent Children

البته همانطور هم که بالا ذکر کردم این خبر فعلا به صورت شایعه هست . باید منتظر TGS باشیم .
اگر این خبر رسما تایید شود قرار هست که بازسازی این بازی فقط و فقط برای کنسول PS3 منتشر شود .

چند ساله منتظر شنیدن این خبر هستم
خدا کنه تو این شبای عزیز این خبر به حقیقت بپیونده:biggrin1:
در کل اگر راست باشه PS3 طوفان کرده

آیا غیر از FF VII که برای PS هست سری دیگه ای هم از این شماره هست؟؟؟ اگه هست آیا این عکسا مال اون سری هستند:

530255-20070912225157.jpg

530255-20070912224951.jpg

530255-20070912223737.jpg

530255-20070912225331.jpg

اگه برای یکی از بازیهای دیگه ی سری هفتم هست که هیچی ...ولی اگه نه باید برای سری جدید باشه من فکر کنم (اگه عکسا برای سری دیگه ای نباشه) برای همون سری اصلی است و ادامه ی ادونت چیلدرن نیست.... حالا چرا چون لباساشون همون لباسای اولین سری است...........

ببخشید اگه دلایل مسخره اند (که هستن) ولی باز گفتم بگم....

آخرین ویرایش:
تسلیم ! حرفم رو پس می گیرم.
از اونجا که Tifa همون شمایلی رو دارد که وقتی توی Avalanche عضو بود ( و نه لباسهایش در Advent Children ) مطمئن هستم که صحبت ReMake FF VII در کارست و چه عالی تر که این بازی Only For PS3 باشد. :love:

من روز به روز دارم مطمئنتر میشم که تعداد افرادی که FF VII رو بازی کردن (توی این سایت) و تا آخرش رفتن کمتر از انگشتهای دست راستم هستش...
اون صحنه ایی که توی E3 2005 نشون داده شد در واقع صحنه ی ابتدای خود بازی FF VII هستش که توی نسخه های NTSC/UC موجود نبوده...در واقع 3 ماه بعد از عرضه ی نسخه های NTSC/UC توی کانادا , این صحنه هم بعدا به بازی اضافه میشه...
ولی مورد قابل توجه اینه که اون دمو که در E3 2005 نشون داده شده , در واقع بازسازی همون دموی خود بازی بود ولی با کیفیتی به مراتب بالاتر از اون دموی CG و همچنین به صورت Real-Time (هر چند که گرافیکش خیلی قابل توجه نبود)...

متشکرم...Nemesis

P.S -- عکسهای که کاربر Asuka گذاشتن در واقع Wallpaper هایی بودن که در سال 2000 روی Game Wallpapers قرار گرفتن و در سال 2003 از سایت برداشته شدن...ولی همونطوری که میبینین هنوز هم در نت موجود هستن...وقتی به لباس Tifa و قیافش نگاه میکنین میبینین که همون قیافه ی بازی FF VII رو داره و نه قیافه ی Advent Children که نشونه ی دیگری هست که Wallpaper ها مربوط به خود قسمت هفتم هستن...

متشکرم...Nemesis

چه عالی تر که این بازی Only For PS3 باشد.
اگه قرار بر اين بازسازي باشه و اينكه فقط روي ps3 بياد پس بايد دعا كنيم زودتر كپي خور بشه.:((
آخه من نميدونم اين همه هكر دارن چكار ميكنن:mad: فقط با مايكروسافت پدر كشتگي دارن

آیا غیر از FF VII که برای PS هست سری دیگه ای هم از این شماره هست؟؟؟ اگه هست آیا این عکسا مال اون سری هستند:

530255-20070912225157.jpg

530255-20070912224951.jpg

530255-20070912223737.jpg

530255-20070912225331.jpg

اگه برای یکی از بازیهای دیگه ی سری هفتم هست که هیچی ...ولی اگه نه باید برای سری جدید باشه من فکر کنم (اگه عکسا برای سری دیگه ای نباشه) برای همون سری اصلی است و ادامه ی ادونت چیلدرن نیست.... حالا چرا چون لباساشون همون لباسای اولین سری است...........

ببخشید اگه دلایل مسخره اند (که هستن) ولی باز گفتم بگم....
مهرنوش جان سايز بزرگ اون عكس هارو داري?:love:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or