شایعه شایعه : انتشار Mgs 4 در زمستان 2007 ؟!!!!

Mojtaba

کاربر سایت
سایت رسمی PS3only.nl خبر از انتشار بازی Metal Gera Solid 4 در زمستان امسال را داد !!!
در حالی که آقای Kojima در E3 امسال تاریخ انتشار بازی را سال 2008 اعلام کرده است !
و حالا در وب سایت رسمی TGS در قسمت Konami گفته شده بازی در زمستان امسال ریلیز خواهد شد !!!

مجتبی جان سوتی رو دادی دیگه کلید نکن روش. :biggrin1: خوب اگر حساب کنی میبینی زمستان اونا در واقع از ژانویه شروع میشه. تقسیمات ما با مال اونا فرق میکنه.

مجتبی جان سوتی رو دادی دیگه کلید نکن روش. :biggrin1: خوب اگر حساب کنی میبینی زمستان اونا در واقع از ژانویه شروع میشه. تقسیمات ما با مال اونا فرق میکنه.

من یه چیزی رو یه مدتیه نمی فهمم.مگه زمستون این طوری نیست که زمین یه کم از خورشید دور میشه؟پس کل دنیا زمستون میشه دیگه این حرفا چیه؟من چند جای دیگه هم خونده بودم.یعنی الان که ایران تابستونه یه جای دنیا زمستونه؟:confused:

من یه چیزی رو یه مدتیه نمی فهمم.مگه زمستون این طوری نیست که زمین یه کم از خورشید دور میشه؟پس کل دنیا زمستون میشه دیگه این حرفا چیه؟من چند جای دیگه هم خونده بودم.یعنی الان که ایران تابستونه یه جای دنیا زمستونه؟:confused:

عزیز من به تقویم مربوط میشه! تقویم یا calender یا روز شما یا هر چیزی که دوستداری اسمش رو بگذاری با هم فرق میکنن و فرقش تو میلادی و شمسی نزدیک 11 روز تاریخ شروع هر فصل فرق میکنه! این تقویمم بنده تنظیم نکردم. وقتی بگیم زمستان 2008 میشه اول ژانویه که مصادف است با ابتدای سال جدید میلادی که دست بر قضا شروعش از زمستان میباشد. در تاریخ شمسی هم مبدا سال جدید فروردین ماه هست که آغاز فصل بهار تلقی میشه. خوب این چقدر سخته فهمیدنش که اینهمه مشکل دارن بچه ها؟!

زمستان 2007 که زمستان قبل بود !!!!!!! (زمستان سال 1385)
پس یعنی تناقضی وجود نداره...

early 2008 = زمستان 2008 = زمستان 1386
نگفت زمستان 2007 , زمستان 2007 که رفت پی کارش , مسلما منظورش زمستان اتیه که داره میاد
زمستان 1386=Q1 2008=early 2008=زمستان 2008=از 10دی تا 10فروردین =ژانویه تا مارچ
البته فکر کنم تاریخ دقیق اومدنش ماه مارچ باشه که اواخر امسال(سال شمسی) به حساب میاد

آخرین ویرایش:
من یه چیزی رو یه مدتیه نمی فهمم.مگه زمستون این طوری نیست که زمین یه کم از خورشید دور میشه؟پس کل دنیا زمستون میشه دیگه این حرفا چیه؟من چند جای دیگه هم خونده بودم.یعنی الان که ایران تابستونه یه جای دنیا زمستونه؟
نه اصلا اینطوری نیست ...

من حال توضیح دادنش را ندارم ... فقط اینا بدون که وقتی نیم کره ی شمالی زمین زمستانه ... نیم کره ی جنوبی تابستانه ...
و وقتی که نیم کره ی شمالی تابستانه نیم کره ی جنوبی زمستانه ...

مثلا تابستان که ما داریم در ایران از گرما تلف میشیم در شیلی برف میاد ...

البته در مورد تاریخ انتشار بازی ها کسی کاری به کره ی جنوبی زمین نداره چون اروپا ، امریکای شمالی و ژاپن همشون در کره ی شمالی زمین واقع شدند و در نتیجه زمستان و تابستان این ها هم با ما یکیه ... فقط تقویمشون فرق میکنه که سیاوش در این مورد توضیح داد ...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or