شایعه شایعات خبری (اینجا)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
هدف از زدن این تاپیک همون طور که از نام اون پیداست برای اینه که خبرهایی که به صورت شایعه هستن رو در اینجا بنویسین چون تعدادشون اصلا کم نیست (معمولا 40 ، 50 درصد خبرها به صورت شایعه هستش ) و با این کار میشه خبرهایی که بصورت شایعه هستن رو از خبرهایی معتبر جدا کرد و این تاپیک باعث نظم این قسمت هم میشه چون الان بعضی بازیها هستن که شایعات زیادی رو به دنبال داشتن و متاسفانه تاپیک زیادی در موردشون زده شده که اکثرا هم قفل شدن (نمونش Mgs4 برای 360) که باعث شلوغی بیش از حد شده برای همین این تاپیک رو تاسیس کردم که خبرها تا زمانیکه به صورت شایعه هستن در اینجا نوشته شن و به محض تایید شدن اونها از یک منبع معتبر براشون یه تاپیک مجزا در این انجمن بزنید این طوری شایعات خبری هم دارای نظم میشن و به صورت ارشیو در میان . امیدوارم مدیران مخالفت نکن در مورد اسم تاپیک هم اگه مدیرا نام بهتری سراغ دارن عضوش کنن چون اسمی بهتر از این پیدا نکردم . با تشکر ;)

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
هدف از زدن این تاپیک همون طور که از نام اون پیداست برای اینه که خبرهایی که به صورت شایعه هستن رو در اینجا بنویسین چون تعدادشون اصلا کم نیست (معمولا 40 ، 50 درصد خبرها به صورت شایعه هستش ) و با این کار میشه خبرهایی که بصورت شایعه هستن رو از خبرهایی معتبر جدا کرد و این تاپیک باعث نظم این قسمت هم میشه چون الان بعضی بازیها هستن که شایعات زیادی رو به دنبال داشتن و متاسفانه تاپیک زیادی در موردشون زده شده که اکثرا هم قفل شدن (نمونش Mgs4 برای 360) که باعث شلوغی بیش از حد شده برای همین این تاپیک رو تاسیس کردم که خبرها تا زمانیکه به صورت شایعه هستن در اینجا نوشته شن و به محض تایید شدن اونها از یک منبع معتبر براشون یه تاپیک مجزا در این انجمن بزنید این طوری شایعات خبری هم دارای نظم میشن و به صورت ارشیو در میان . امیدوارم مدیران مخالفت نکن در مورد اسم تاپیک هم اگه مدیرا نام بهتری سراغ دارن عضوش کنن چون اسمی بهتر از این پیدا نکردم . با تشکر ;)

الهی قربونت برم الهی فدات بشم قربون دستت این تاپیکو زدی اما یه موضوعی مثلا دیگه خبری از متال گیر گفته نشه و اینکه اگه هر جا مدیر گفت بسه ادامه پیدا نکنه خوبه

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
آقا میلاد دستت درد نکنه.
اما به نظر من بهتره برای شایعه ها تاپیک جدا بزنیم بهتره. چون اگه ما مثلا یه شایعه رو میشنویم بعدش بچه ها میان در موردش بحث میکنن و دوباره یه شایعه ی دیگه میاد و خبر قبلی دیده نمیشه. ممکن هم هستش که موضوعش زیاد تو دید نباشه . در کل به نظر من برای بعضی بازی ها بهتره که یه تاپیک جدا بزنیم.( غیر از متال )
از زحماتت هم خیلی ممنونم. موفق باشی...;):love::love::love::love:

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
متاسفانه این تاپیک با هدف ایجاد این انجمن مغایرت داره ...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر