سوال در مورد اجرای بازی کپی رو ps3 اورجینال

mela1

کاربر سایت
Oct 15, 2012
20
سلام، من بازی های کپی رو از اینترنت میگیرم و با برنامه CFW2OFW پچ بازی ها رو دانلود و به نسخه اورجینال تبدیل می کنم و با TrueAncestor BACKUP Retailer بصورت بکاپ روی ps3 کپی میکنم امروز بازی fifa 18 رو که تو سایت های خارجی نوشتن به این روش کار می کنه رو نصب کردم که ازم خواست ورژن ps3 رو به 4.75 آپدیت کنم! اگه آپدیت کنم بازم میتونم با این روش بازی های کپی رو اجرا کنم؟! چون چند تا انجمن قدیمی نوشته بودن این روش فقط تا 4.70 کا میکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!

arsalannavidy

کاربر سایت
Jul 24, 2014
41
سلام، من بازی های کپی رو از اینترنت میگیرم و با برنامه CFW2OFW پچ بازی ها رو دانلود و به نسخه اورجینال تبدیل می کنم و با TrueAncestor BACKUP Retailer بصورت بکاپ روی ps3 کپی میکنم امروز بازی fifa 18 رو که تو سایت های خارجی نوشتن به این روش کار می کنه رو نصب کردم که ازم خواست ورژن ps3 رو به 4.75 آپدیت کنم! اگه آپدیت کنم بازم میتونم با این روش بازی های کپی رو اجرا کنم؟! چون چند تا انجمن قدیمی نوشته بودن این روش فقط تا 4.70 کا میکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!
شما یکم می گشتید جواب سوال تون رو پیدا می کردید در هر صورت امکان نصب بازی هایی که نیاز به ورژن بالاتر از 4.70 دارند هم با این روش وجود داره فقط شما نیاز به یه دستگاه cfw دارید . اگر می تونید یه دستگاه cfw تهیه و یا قرض کنید همه بازی ها قابلیت انتقال دارن آموزش هم تو همین انجمن و سایت های خارجی موجوده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر