سوالات در مورد Galaxy Tab 10.1

sas_l3oy

کاربر سایت
Mar 6, 2009
596
نام
محراب‌
آقا محراب تو سایت زومیت - IT News یه سری مطالب جالبی نوشته بود که خوندمش.در مورد باطریش یه مطلبینوشته بود که حالم رو گرفت.نوشته بود که در صورت خراب شدن باطری تبلت دیگه کاریش نمیشه کرد و این یعنی اینکه تبلت هم دیگه به هیچ دردی نمیخوره :( شما حساب کن بعد از یکسال باطریش خوب طبیعتاً ضعیف میشه و بعد از مدتی هم دیگه شارژ نگه نمیداره.اونوقت چیکارش کنیم ؟ بندازیمش بره ؟
دوست من خرابي باطري چيزي نيست كه مشكل همه باشه و واسه همه دردسر ساز بشه شايد براي بعضي ها پيش بياد.
خوب اين ضعيف شدن يك چيز عادي هست و نميشه مشكل دونست و تقريبا واسه همه ي دستگاه ها هستش.شما نگارن اين جور مسائل نباش.

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
فعلاً دارم از هر جایی سوال میکنم تا شاید با قیمت کمتری پیدا کنم.دلار هم که زدن ترکوندنش دیگه فکر کنم هر چقدر بیشتر منتظر بمونم بدتر گرون میشه.نظر شما چیه ؟

پیوسته

کاربر سایت
Jan 18, 2012
32
نام
پدرام
من هیچ تاریخ عرضه‌ای برای خاورمیانه (به صورت کلی یا یکی از کشورهای خاورمیانه) ندیدم. فکر می‌کنم نزدیک‌ترین کشور به ما که این مدل در اون عرضه شده، هند باشه.

MOTISOLIDSNAKE

کاربر سایت
Apr 6, 2009
182
نام
SNAKE
سلام

من هفته پیش P7500 خریدم . این هفته رفتیم برای یکی از دوستان بگیریم خود مایکروتل هم نداشت. تا جایی که من میدونم P7100 تو ایران نیومده.

mskm82

کاربر سایت
Dec 2, 2010
312
نام
Moh3n
سلام
دوستان من یه p7500 دارم روی اون فیلم و زیرنویس فیلم رو ریختم . فیلم به راحتی اجرا میشه ولی زیرنویس بخاطر این که تبلت از زبان فارسی پشتیبانی نمیکنه بد اجرا میشه یعنی فونت به یه زبون یا یه سری علامت ها اجرا میشه .
حالا میخواستم بدونم چیکار باید بکنم که بتونم زیرنویس فارسی رو همراه با فیلم ببینم ؟
ممنون میشم جواب بدید .

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
سلام
دوستان من یه p7500 دارم روی اون فیلم و زیرنویس فیلم رو ریختم . فیلم به راحتی اجرا میشه ولی زیرنویس بخاطر این که تبلت از زبان فارسی پشتیبانی نمیکنه بد اجرا میشه یعنی فونت به یه زبون یا یه سری علامت ها اجرا میشه .
حالا میخواستم بدونم چیکار باید بکنم که بتونم زیرنویس فارسی رو همراه با فیلم ببینم ؟
ممنون میشم جواب بدید .
اپلیکیشن Mobo Player رو دانلود کن بریز رو تبلت . بعد فیلم و زیر نویس رو با نام های یکسان بریز رو تبلت , وارد mobo player شو , برو تو ستینگش , بعد برو توی character set , و تیک رو بزار روی Windows - 1256
حالا برو به راحتی زیر نویس فلرسی رو اجرا کن

mskm82

کاربر سایت
Dec 2, 2010
312
نام
Moh3n
اپلیکیشن Mobo Player رو دانلود کن بریز رو تبلت . بعد فیلم و زیر نویس رو با نام های یکسان بریز رو تبلت , وارد mobo player شو , برو تو ستینگش , بعد برو توی character set , و تیک رو بزار روی Windows - 1256
حالا برو به راحتی زیر نویس فلرسی رو اجرا کن

ممنون دوست عزیز درست شد .

mig.mig

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2
سلام.خسته نباشيد.
من يه سوال داشتم.من وقتي تبلت رو به پي سي وصل ميكنم ميره رو قسمت capture.ميدونم كه بايد از تو ستينگ نوع اتصال رو تغيير بدم اما نميدونم كجاي ستينگ بايد برم.ميخوام ديتاي يه بازي رو از روي پي سي بريزم تو قسمت ديتاهاي تبلت.
ممنون.

---------- نوشته در 01:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:42 PM ارسال شده بود ----------

واقعا يعني هيچ كس نيست كه به من كمك كنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ardtb

کاربر سایت
Jul 24, 2013
35
در مورد سوال اول بايد بگم كه خفن ترين بازي اي كه براي آندرويد كردم doors 2 هست كه فكره gta vice city كه اصلا نيازي به توضيح نداره و... تازه كم ترين حجم بازي كيلو بايتي هست وحجيم ترين هم نمي دونم ولي فكر كنم 300 400 مگابايت باشه يا شايدم بيشتر راستي در مورد ***** شكنم بايد بگم كافيه برنامه ي uc browser يا opera mini رو بريز خودشون ***** شكنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر