سریال نرم افزار TuneUp 2006

jalal

کاربر سایت
Oct 20, 2006
46
با سلام :
من شماره سریال نرم افزار رو گیر آوردم و اتفاقا وارد کردم درست بود . ولی نتونستم جلوش رو هنگامی که من به اینترت وصل می شم بگیرم ، چون اتوماتیک به سایت خودش کانکت میشه و کلا همه چی لو میره و نرم افزار دیگه کار نمی کنه ، مجدد که سریال رو وارد میکنم درست می شه اما باز موقع اتصال به اینترنت همون آشه و همون کاسه .... یک نفر من رو راهنمایی کنه ، لطفا ...

jalal

کاربر سایت
Oct 20, 2006
46
ممنون بابت راهنمایی........

یه فایروال نصب کن و به تون آپ اجازه ی دسترسی به اینترنت رو نده. ;)

تشکر ، البته اگر ناراحت نمی شی بهت بگم که خودم اینو می دونستم ، حتی بعضی از نرافزارهام رو از جمله بابیلون و چند تای دیگر رو بوسیله فایر وال مک آفی همین کاررو کردم . ولی درحین اتصال به اینترنت متوجه نشدم چطوری و سایتش وصل می شه که فایر والم متوجه نمی شه ؟

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
تشکر ، البته اگر ناراحت نمی شی بهت بگم که خودم اینو می دونستم ، حتی بعضی از نرافزارهام رو از جمله بابیلون و چند تای دیگر رو بوسیله فایر وال مک آفی همین کاررو کردم . ولی درحین اتصال به اینترنت متوجه نشدم چطوری و سایتش وصل می شه که فایر والم متوجه نمی شه ؟

نمیدونم والا !
من خودم از تابستونه دارم از ورژن 2006 این نرم افزار استفاده میکنم و فایر وال zone alarm تا حالا نشده چنین مشکلی برام پیش بیاد....

بیا یه بار با اینا امتحان کن شاید دیگه گیر نداد :

Full Name : PARAND
Organization : WWW.PARANDCO.COM
Registration Key : SQ71NRQMQPJPQADM2597JN46X5AAKQ

jalal

کاربر سایت
Oct 20, 2006
46
تشکر جیگر....

poorna جون ، ممنون بابت شماره سریال . البته من خودم که گفتم فایر والم مک آفی هست . البته فایر وال تو رو قبلا امتحان کردم ، خیلی گیره و البته به نظر من خیلی از مک آفی بهتره . به هر حال شماره سریالت رو امتحان می کنم ، اگر باز گیر داد زون آلارم رو نصب می کنم . باز هم تشکر .

.... At last , he will come

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر