سرعت اینترنت شما؟

سرعت و سرویس اینترنت شما!

• Dial Up 56K

رای‌ها: 22 45.8%
  • ADSL 64K

رای‌ها: 3 6.3%
  • ADSL 128K

رای‌ها: 4 8.3%
  • ADSL 256K

• ADSL more

رای‌ها: 8 16.7%
  • Wireless 64K

رای‌ها: 1 2.1%
  • Wireless 128K

رای‌ها: 0 0.0%
  • Wireless 256K

رای‌ها: 2 4.2%
  • Wireless more

• DVB

رای‌ها: 2 4.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    48

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
امين تو هم تا فرصت رو مناسب ميبيني هي برا اين فاير فوكست تبليغ كن:) ميگم پولي چيزي هم از اين شركته موزيلا بهت ميدن:confused: از اون 15-10 مليوني كه FF دان كردن دو سومشون توسط امين با اين مرورگر اشنا شدن:cheesygri

به ازای هر دانلود با ای پی ایران یه پولی میره جیب من:cheesygri:-"

جناب امين سرعت اپلود شما خيلي از من بيشتره نه؟ جالبه!!! ;) :)

:confused::eek:
چه طور این امکان داره؟!

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
خب شد 45.1 این یعنی چی؟؟؟
من میخوام معادلش رو بدونم:blushing:
بابا این سوالا چیه هی می کنی؟:) معادل چیشو می خوای؟
ببین سرعت اینترنت رو معمولا بر حسب کیلوبیت بر ثانیه می سنجن (kbps). ولی سرعت دانلود و آپلود و هر چیز دیگری که ما می بینیم بر حسب کیلوبایت بر ثانیه هست (KBps). هر بایت هم معادل 8 بیته پس اگر kbps را بر 8 تقسیم کنیم KBps (سرعت دانلود) به دست میاد. این که سرعت شده 45 کیلوبایت به احتمال زیاد یعنی اینترنتش 512kbps هست.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
امین جان بزار یه چیزی بگم در مورد سرعت

Kilobytes per second - kB/sec و Kilobits per second - kbps

kbps همون واحدی هستش در درثانیه شما بدست اوردید که این همون مبنایی هستش که ما
سرویس نت خودمون رو بر اون حساب میکنم مثلا 64 128 256 512 حال چه WiFi ADSL DVB

خوب kB/sec این واحد که میزان ترنسفر شما در نوشن میده در واحد ثانیه مثلا 5 کیلو بایت در ثانیه
که از تقسیم بر هشت مقدار kbps بدست امده

خوب حالا اگه من 5 کیلو بایت دانلود دارم یعنی سرعتم 40 کیلو بیت هستش یعنی دارم از دیال
آپ استفاده میکنم .

خوب حالا اونجایی که رفتی و این سرعت رو به شما داد یعنی سرویس اونها همون مقداری هستش
که شما بدست اوردی

مثلا من الان میانگین روی 100 کیلو بیت هستم و دانلود روی 12 کیلو بایت .

T800

کاربر سایت
Nov 3, 2005
126
امين جان اگه يه مقدار پايينتر عكستو دقت كني ميبيني كه نوشته 361 بعد داخل پرانتز نوشته 45k درثانيه سرعت دانلودشماست وهمينطور واسه آپلودت راستي امين شما راحت ميتوني از اينترنت دانشگاتون استفاده كني؟واسه دانشگاه ما ورقه وازاين جورچيزا ميگه بايد بگيري تا بذاريم اينترنت استفاده كني يه نفرم گذاشتن بالا سرمون كه خدايي نكرده توسايتهاي بدبد نريم.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
امين جان اگه يه مقدار پايينتر عكستو دقت كني ميبيني كه نوشته 361 بعد داخل پرانتز نوشته 45k درثانيه سرعت دانلودشماست وهمينطور واسه آپلودت راستي امين شما راحت ميتوني از اينترنت دانشگاتون استفاده كني؟واسه دانشگاه ما ورقه وازاين جورچيزا ميگه بايد بگيري تا بذاريم اينترنت استفاده كني يه نفرم گذاشتن بالا سرمون كه خدايي نكرده توسايتهاي بدبد نريم.
الان دیدم:blushing:

دانشگاه ما این طوریه که یه بانک ملی توش هست که هر دفع میخوای بری نت باید بری ساعتی 200 تومن بریزی حولقومشون:biggrin1: (البته میشه بیشتر بدی بیشتر استفاده کنی) بعد میبری میدی به مسئول اینترنت اونم میگه برو بشین خدا خیرشون نده یه ساعت وقتمون تلف میشه تازه یارو رشته و شماره دانشوجوی و اسم پدر و ...:biggrin1: هم ازت میپرسه.
در مورد سایتهای خلاف هم مشکلی نیست:cheesygri ولی خودمون خجالت میکشیم:blushing:
بای

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر