ساختن کابل VGA برای Xbox 360

ahmadf

کاربر سایت
Jan 25, 2012
1
میتونی کار راحت تری بکنی

ببین تو باید بری یک مغازه ی معتبر که لوازم xbox 360 رو میفروشه و بگی که کابل مانیتور ایکس باکس می خوام :>

ولی یه مشکلی که داره اینه که صدا نداره:)

فکر کنم باید سیم صداشو خودت درست کنی که این یکی کار آسونیه;)

amir.movafagh

کاربر سایت
Jun 15, 2011
210
نام
امیر
ببین تو باید بری یک مغازه ی معتبر که لوازم xbox 360 رو میفروشه و بگی که کابل مانیتور ایکس باکس می خوام :>

ولی یه مشکلی که داره اینه که صدا نداره:)

فکر کنم باید سیم صداشو خودت درست کنی که این یکی کار آسونیه;)

نه کابل صدا هم همراش هست قیمتش هم 10 - 15 هست

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
من خودم که وصل کردم به مانیتور دارم تصویر رو از hdmi میگیرم صدا رو از vga تصویر hd میده خیلی‌ بهتر هست از اینکه با این تبدیل‌های vga به مانیتور بزنید. مانیتورم کابل hdmi بهش نمیخوره تبدیلش رو گرفتم برا صدا هم که تبدیل هست فقط با هم تو نمی‌رن پشت ایکس‌باکس یک حرکتی‌ بزنین درست میشه.

Hamdoone

عضو جدید
Dec 1, 2021
1
با سلام

ممنونم خليل جان

لينكهايي كه شما گذاشتيد هر كدوم يه فوت استادي رو توش كم گذاشتن كه با كمي دقت و امتحان كردن ميشد پيداش كرد و من اين كار رو كردم . و البته من يه كابل 360 سه چراغ رو به قيمت 10000 تومن خريدم و اين كار رو باهاش كردم .
اتصال دادن كابل به پشت پينهاي 360 كاري عملا غير ممكنه چون در اين كابل اتصالاتي هستند كه وظيفه مشخص كردن نوع كابل اتصالي براي دستگاه رو دارند ( مثل HD و يا TV ويا monitor ) و اگه شما اين كار رو با دستگاهتون انجام بديد گذشته از خطرات جانبي كه داره باعث اين ميشه كه شما دستگاهتون از اين حالتي مولتي ساپورت در بياد و فقط مانيتور رو داشته باشه مگر اينكه هر بار دستگاه رو باز كنيد و جاي اتصالات كوتاهش رو عوض كنيد .

به عنوان نمونه در همين كابل مانيتور اتصال كوتاه پورت 21 و 22 نقش معرفي وضعيت مانيتور رو به 360 دارن يعني تنظيمات دستگاه به حالت VGA ميره.

در خصوص عكس هم در پايين براتون گذاشتم كه زياد تميز كار نكردم اما براي خودم چيزه خوب و كوچيكي در اومده ;)

موفق باشيد
فريدون

7wtnup3.jpg

818wrqx.jpg
سلام ببخشید عکسایی که گذاشتید برای ساخت تبدیل باز نمیشه، اگر لطف کنید و به این شماره بفرستین ممنونتون میشم،من میخوام مونیتور قدیمی رو وصل کنم ممنون۰۹۱۷۷۰۳۲۴۴۸

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر