راهنمایی در مورد تغییر صدای پاور و باز شدن درب Xbox 360 Slim

mrhmix

کاربر سایت
Dec 11, 2007
94
نام
میثم
سلام. امیدوارم تاپیک رو در قسمت درست ایجاد کرده باشم. چند وقته که افتاده تو سرم برم این کار رو ببینم میشه آیا انجام داد یا نه. مثلا زمانی کنسول رو روشن میکنیم به جای صدای (دینگ) بتونیم یک صدای دیگه بذاریم. یک سرچ معمولی داشتم دیدم امکانش هست. دوستان اگر کسی بلده راهنمایی کنه. منم اگر چیزی گیرم اومد میذارم.

mrhmix

کاربر سایت
Dec 11, 2007
94
نام
میثم
خداییش چیز بی خودی به ذهنم اومد؟ آخه دیدم بعضی مدل ها اینجورین گفتم شاید کسی دوست داشته باشه یا بلد باشه :(

real madrid cf

کاربر سایت
Oct 28, 2011
196
نام
سعید
اونوقت این صدای دینگ که میگی از توی سخت افزار میادش و یا از توی برنامه؟

سخت افزار
خوب رفیق اونوقت می خوای کاری کنی که صدای سخت افزار تغییر کنه!مگه میشه؟
فکر کنم اونوقت باید تغییر سخت افزاری بدی تو کنسول(مثلا" ورداری یه زنگی چیزی بزاری توش یا ...)
در کل اگه شدنی هم باشه واست فرقی نداره که بشین بازیتو کن چرا دنبال دردسری.
در کل هر کاری که میکنی امیدوارم موفق باشی.

mrhmix

کاربر سایت
Dec 11, 2007
94
نام
میثم
خوب رفیق اونوقت می خوای کاری کنی که صدای سخت افزار تغییر کنه!مگه میشه؟
فکر کنم اونوقت باید تغییر سخت افزاری بدی تو کنسول(مثلا" ورداری یه زنگی چیزی بزاری توش یا ...)
در کل اگه شدنی هم باشه واست فرقی نداره که بشین بازیتو کن چرا دنبال دردسری.
در کل هر کاری که میکنی امیدوارم موفق باشی.

تشکر میکنم از شما. ایکس باکس طرح گیرز با معمولی جفتشون یک کار میکنن میشه بشینیم بازی کنیم اما خوب بعضیا حاضرن هزینه کنن واسه یه طرح و 2 تاصدای جدید. منم یهو زد به سرم ببینیم میشه عوضش کرد یانه. اما اگر بشه خیلی با حال میشه ها

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
سخت افزار

پس مشکلی نداره که، میتونی یک کیت درست کنی با یک بلندگوی کوچک (مثل همینهایی که توی عروسکها کار میذارن) و اون رو برای مثال وصل کنی به U5B1 که 3.3 ولت برق در موقع روشن کردن داره و موقع روشن شدن دستگاه شما یه صدایی از خودش بده. برای درایو هم میتونی کیتت رو به سیم 4 فکر کنم وصل کنی که موقع Eject حدود 3.3 ولت برق میگیره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر