راهنمایی در خرید موبایل

r3min

کاربر سایت
Jan 8, 2009
455
نام
رامین
با سلام به دوستان .
من تو فکر خرید یک گوشی قدرتمند و قوی هستم شما بین گوشی های iphone4 و galaxsy s2 و HTC کدوم یکی رو توصیه میکنین که هم از لحاظ نرم افزاری بهتر باشه و هم از لحاظ گیمینگ و پردازنده ی قوی داشته باشه ؟
با تشکر

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
بدون شک galaxsy s2 بخر . الان قوی ترین گوشی هست . 2 هسته هست ولی iphone 1 هسته . 4.3 اینچ هست و صفحه نمایش super amoled plus که خیلی چیز مشتیه . دوتمم iphone داشت فروخت s2 خرید . اگه برای کارای و قدرت میخوای S2 بدون شک . ولی اگه برای کلاس گزاشتن و ... میخوای iphone یا htc بخر .

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
من بعد از 3 سال می خوام n82 رو بزارم کنار
می خوام گوشی بخرم قیمتش مهم نیست فقط می خوام ببینم دوباره نوکیا بخرم یا نه؟اگه iphone بخرم هک میشه؟galaxy چطور؟

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
من بعد از 3 سال می خوام n82 رو بزارم کنار
می خوام گوشی بخرم قیمتش مهم نیست فقط می خوام ببینم دوباره نوکیا بخرم یا نه؟اگه iphone بخرم هک میشه؟galaxy چطور؟
آیفون هک میشه ولی گلکسی رو نمیدونم اکثر بازی های باحال توی اندروید Free هست!

---------- نوشته در 02:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:41 PM ارسال شده بود ----------

با سلام به دوستان .
من تو فکر خرید یک گوشی قدرتمند و قوی هستم شما بین گوشی های iphone4 و galaxsy s2 و HTC کدوم یکی رو توصیه میکنین که هم از لحاظ نرم افزاری بهتر باشه و هم از لحاظ گیمینگ و پردازنده ی قوی داشته باشه ؟
با تشکر
بدون شک GS2 فقط یه مشکل خیلی اساسی داره که منو پشیمون کرد اونم اینه که شدیدا داغ میکنه یا بار داشتم آسفالت 6 باهاش بازی میکرم کلیر رم هم بود ولی اونقدر داغ کرد که وقتی دستم رو پشتش گرفتم دستم سوخت!
ولی اگه خیلی اهل بازی نیستی گوشیه خوبیه 16 گیگش هم 670 قیمت دارم!
ولی خوب اگه برای کلاسش میخوای بدون شک آیفون!

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
http://gsm.ir/phone.php?id=2334 بد نیست. Galaxy SL پردازنده 1(با توجه به بودجتون)
سلام این گوشیه خوبیه ولی نه زیاد چون صفحه نمایشش زیاد خوب نیست طول مکالمه باطریشم کمه تازه من خودم میخام I9110 بخرم ولی فعلا 600 دارم ولی الان این 700 تومنه باید بمونم ارزونشه کمی بعد بخرم دوستان ولی واقعا غوله این .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر