راهنمایی خرید گوشی

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
سلام دوستان
میخواستم ببینم گوشی Sony Ericsson Yendo با قیمت 115 تومان خوبه؟
کسی این گوشی رو داره میخواستم ببینم عیب یا مشکلی نداره با گوشی؟ازش راضیه یا نه؟
این هم عکس و مشخصات گوشی
Pic01.jpg

فرم گوشی : ساده - وزن : 81 گرم

پردازنده: 156MHz
حافظه: حافظه داخلی 5 مگابایت - قابلیت استفاده از کارت حافظه Micro SD
شبکه های ارتباطی: GPRS - Bluetooth
صفحه نمایش: صفحه نمایش لمسی - رنگی TFT Resistive Touchscreen - اندازه 2.6 اینچ - 240 × 320
دوربین: 2 مگاپیکسل
امکانات نرم افزاری: جاوا
سایر مشخصات: رادیو - هنذزفری - زمان انتظار 312 ساعت - زمان مکالمه 3:30 ساعت

نام ها ديگر : Sony Ericsson W150 TeaCake

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
آقا من میگم X8 بخر . میتونی روش رام 2.3.3 رو هم نصب کنی . البته باید یه مموری کارت خوب بخری که با رام جدید هنگ نکنه . من خودم هم X8 داشتم هم Desire اما با X8 بیشتر حال میکردم ! همینجا هم فروختمشون چون Mozart میخواستم اما از فروش x8 پشیمونم چون گوشیه خیلی خوب و خوش دستی بود . صداش خوبه , دوربینش 3.2 هست اما تو روز عکسای خوبی میگیره . کیفیت صفحش خیلی خوبه و سایز صفحه نمایشش هم 3 اینچه . فارسی رو هم با آپدیت کردنش ساپورت میکنه .
به هر حال با 160 , 170 میتونی X8 بخری ...
پیشنهاد من اینه ...

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
من خودم این گوشی رو نمی خوام برای کس دیگه دارم سوال میکنم گوشی مشکل خاصی تو کار کردن نداره راضی هستید؟

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
من خودم این گوشی رو نمی خوام برای کس دیگه دارم سوال میکنم گوشی مشکل خاصی تو کار کردن نداره راضی هستید؟
X8 رو منظورته یا Yendo ؟!
من از X8 راضی بودم . به نظرم با این قیمت خیلی مفته این گوشی چون همه ی کارایی که گوشیای 300 تومنی تو بازار میکنن رو انجام میده ! دوربین متوسط رو به بالا - صدای خوب - صفحه نمایش خوب - ظاهر خوب و خوش دست - اندروید 1.6 با قابلیت آپدیت به 2.1 و البته به صورت غیر قانونی 2.3 و ...

ebiblog

کاربر سایت
Apr 16, 2012
88
نام
محمد قمیشی
این گوشی های سونی اریکسون سری اندروید خیلی قوی نیستن اما در مجموع راضی نگهت می دارن من مدل مینی این گوشی یعنی X10 رو دارم عالیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر