راهنمایی برای کارت گرافیک نسل ۹

کارت گرافیک

• Rtx 2060

رای‌ها: 1 20.0%
  • 2060 super

رای‌ها: 1 20.0%
  • 2070 maxQ

رای‌ها: 0 0.0%
  • Rtx 2070

رای‌ها: 3 60.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    5
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Bolandmartabe

کاربر سایت
Oct 10, 2020
48
سلام،
به نظرتون چه کارت گرافیکی لازم هست تا تمام بازی های نسل ۹ ( و یا تا حدود ۵ یا ۶ سال آینده) رو بتونه با کیفیت 1080 و low اجرا کنه؟
لطفا نظرتون رو با دلیل بگید و در نظرسنجی شرکت کنید

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
پس تا ۵ سال دیگه کل بازی های روز رو ۱۰۸۰ low روی ۳۰ فریم اجرا میشه؟
نه منظورشون از سالای آخر، سال 4ام بود، تا آخر 4ام رو 30 بعدش میره رو 20-25. ?‍♂️
شما بهتر نیست بودجه، هدف و سخت افزار فعلی که این گرافیک مورد نظر قرار هست روش قرار بگیره رو اعلام کنید؟ به نظرتون خرید PS5 یا Xbox Seris X برای شما منطقی تر نیست تا رفتن سمت گرافیک. با توضیح شما خرید یک Xbox Series S در کنار شارژ گیم پس هم روش مناسبی هست راستی!
بعد شما الان شاید دارید 15-16 میلیون هزینه می‌کنید برای گرافیک 2060. خوب حیف نیست اگر بودجه جواب بده برید برای پیشنهاد های دیگه مثل 2070S یا 2060S. فکر کنم الان مدل هایی از 2070S به قیمت حدود 22 میلیون تومان در بازار موجود باشه (حتما که لازم نیست همه ROG STRIX OC Edition بخرند که).

Bolandmartabe

کاربر سایت
Oct 10, 2020
48
به نظرتون تا ۶ سال دیگه روی ۱۰۸۰ و فول اچ دی ۳۰ فریم می گیره rtx 2060?

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
به نظرتون تا ۶ سال دیگه روی ۱۰۸۰ و فول اچ دی ۳۰ فریم می گیره rtx 2060?
داداش واقعیت اش رو بخوای گرافیک هشت گیگ به پایین تا دو سال دیگه هم باید فاتحه اش رو بخونید برای پی سی
من 4 سال پیش یک 1080 خریدم و تا الان که آخرین بازی ای که روی پی سی بازی کردم مافیا هستش 60 فریم کامل میگیرم با حداکثر گرافیک
اما نسل جدید اینطور نیست چون کلی ویژگی های گرافیکی نیاز داره ضمن اینکه برای اجرای یک سری بازیا بنظرم حتما باید یک ssd مد نظر قرار بدید

Bolandmartabe

کاربر سایت
Oct 10, 2020
48
داداش واقعیت اش رو بخوای گرافیک هشت گیگ به پایین تا دو سال دیگه هم باید فاتحه اش رو بخونید برای پی سی
من 4 سال پیش یک 1080 خریدم و تا الان که آخرین بازی ای که روی پی سی بازی کردم مافیا هستش 60 فریم کامل میگیرم با حداکثر گرافیک
اما نسل جدید اینطور نیست چون کلی ویژگی های گرافیکی نیاز داره ضمن اینکه برای اجرای یک سری بازیا بنظرم حتما باید یک ssd مد نظر قرار بدید
با ssd یک ترابایت و cpu i7 و rtx2060 میشه تا ۵ سال روی low , 1080 p و 30fps بازی کرد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر