راهنماي فارسي قدم به قدم Onimusha 3

paradise_boy

کاربر سایت
Mar 28, 2011
6
سلام اگر کسی راهنما بازی onimusha 3 را داره بگه لطفا
من گیر کردم در مرحله کلیسا که با سامانوسکه باید بریم یه دره عنکبوت مانند هست
داخل کلیسا تو زیر زمین عنکبوت آبی چجوری باز میشه لطفا کمک کنید ممنون

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دقیقا میشه توصیح بدی کجاش بودی و الان کجایی
و قبلش کجا بودی اینها را بگو تا ببینم دقیقا کجا هستی

e.47

کاربر سایت
Apr 8, 2011
1
تاریکی هارو جمع کن

سلام
باید توی کلیسا پیش مجسمه ها بری و به باید به مجسمه ها بچسبی و با دکمه ای که انرزی جمع میکنی،تاریکی اونارو هم جمع کنی.باید به ترتیب شمع هایی که پایین مجسمه ها هست تاریکی هارو جمع کنی.:))

احسان www.hiddendragon.tk

behroozvonly

کاربر سایت
Jul 22, 2016
9
با سلام خدمت دوستان عزیز.من بازی اونیموشا رو کامل بازی کردم و در وبلاگم نسخه فارسی و راهنما و رمز 5 عددی اتاق گاز (برای ژاک) رو گذاشتم و همه مراحل رو بلدم هرگونه مشکل رو توضیح میدم:)به وبلاگم سر بزنین
sooxno.ir
جواب دوستان:پارادایس بوی-برای باز کردن اون در باید اول به ترتیب تعداد شمع های روشن هوای نفرین شده روی مریم مصیح رو جذب کنید(دکمه esc) و بعد اون توپ دهن شیر یه صلاح برای شما میشه و با اون میتونید در رو باز کنید:)هرگونه مشکل رو کامل توضیح میدم:) در وبلاگم:)موفق باشید

• Like
Reactions: se.phi.roth

mohammad.shakki

کاربر سایت
Jan 16, 2017
1
سلام بچه ها
من بازی اونیموشا فصل5جایی که سامونوسکه پشت درمهروموم شده زردرنگ وایساده گیرکردم.راهنماش میگه بایدشمشیرت روقوی کنی.من لول شمشیر رو23کردم اماهنوزاتفاقی نیوفتاده .لطفاسریع کمکم کنید

behroozvonly

کاربر سایت
Jul 22, 2016
9
سلام بچه ها
من بازی اونیموشا فصل5جایی که سامونوسکه پشت درمهروموم شده زردرنگ وایساده گیرکردم.راهنماش میگه بایدشمشیرت روقوی کنی.من لول شمشیر رو23کردم اماهنوزاتفاقی نیوفتاده .لطفاسریع کمکم کنید
با سلام دوست عزیز:) فکر کنم تو سایت بهت کمک کردم:) دوستان عزیز توجه توجه:
یبار مینویسم:
فیلم اول تا اخر بازی onumusha3 با حجم 200 مگابایت x265و 467 مگابایت x264 در وبسایتم قرار گرفته .مشکلی داشتید دانلود کنید و کامل به جواباتون برسید!!!!!!!
این بازی رو خیلیا دیگه یادشون نیست! 200 مگابایت فکر نکنم زیاد باشه! یدفه راحت میشید!بعدشم 1.5 ساعت هستش:)
آدرس: sooxno.ir
موفق باشید!

MANIGAMER

کاربر سایت
Jun 20, 2017
1
سلام اگر کسی راهنما بازی onimusha 3 را داره بگه لطفا
من گیر کردم در مرحله کلیسا که با سامانوسکه باید بریم یه دره عنکبوت مانند هست
داخل کلیسا تو زیر زمین عنکبوت آبی چجوری باز میشه لطفا کمک کنید ممنون
سلام باید به ترتیب تعداد شمع های جلوی مجسمه به ترتیب دوده ها رو با دایره جمع کنی بعد میتونی در رو واکنی با شمشیری مخصوص در که بازی میگه

pouys

کاربر سایت
Aug 12, 2017
1
سلام بچه ها...من مرحله قلعه گیر کردم...سامانوسکه که هیچی نداره....با ژاک هم چیزی پیدا نمیکنم تا برا سامانوسکه بفرستم.....اون چرخ دنده رو از کجا پیدا کنم هیچی نیست...لطفا کمک کنید...ممنون

Crackpot1999

کاربر سایت
Oct 10, 2017
3
سلام اقا من تو اون مرحله ک تو Sakai هست گیر کردم دوتا در داره یکی قفله یکی هم یه چشم ابی داره که نمیشه باز کرد شمشیرم هم قوی کردم ولی نمیدونم چی کنم لطفا کمک کنید

shyr.hossein

کاربر سایت
Aug 16, 2018
1
من تو اون مرحله که بعد از اینکه اون گلدناستیس چیه همونی که اولش یه روبات میفرسته گیر افتادم همون بعد از کشتم گلدن استیتس رفتم اونجا که اکو یه حلقه از ژاک میاره میده به پسر ژاک

behroozvonly

کاربر سایت
Jul 22, 2016
9
سلام اقا من تو اون مرحله ک تو Sakai هست گیر کردم دوتا در داره یکی قفله یکی هم یه چشم ابی داره که نمیشه باز کرد شمشیرم هم قوی کردم ولی نمیدونم چی کنم لطفا کمک کنید

کل در هایی که یادمه رو توضیح میدم.
1- در روی کلیسا که معلومه دوتاشمشیره.
2-در زیر زمین کلیسا که باید آنتی دارک رو از زیر زمین (وسط دو راهی ) برداری و سیاهی مریم مقدس رو به ترتیب شمع ها جذب کنی تا سلاحشو بده بهت.
3-در داخل باغوحش که شمشیر تکی که توی کلیسا بدست آوردی انتخاب کن و برش دار و بعد تقویت استفاده کن.
4-سرطان بنفش هم که رو در اصلی مکان مرکزی انرژی هستش رو ژاک باید از پله سمت چپ بالا بره و گرز رو پیدا کنه.
5- سرطان قرمز رنگی هم تو کتابخونه هستش که ژآک باید چشم انرژی رو به سام برسونه تا سام بتونه تبر رو از زیر زمین برداره و دیسک سوم رو بدست بیاره
6-یه سرطان هم تو بازار چینی ها هستش که آبیه و مال ژاکه و باید به بچهه که توی بشکه رو نگا میکنه قارپوز(هندوونه)بده تا اون بزاره گیره پرنده در بیاد ازش و از بالای فروشگاهی که روبروی دیدبانه کلید رو در بیاره و در پشتی که از ته بازار سمت چپ راه داره نیزه آبی بدست بیاره و در سرطانی لنگرگاه نزدیک بازار چینی هارو باز کنه!
بازم اگه در موند بگین توضیح بدم:)

آخرین ویرایش:

Homannnnnnnnnn

عضو جدید
Jan 17, 2021
1
با سلام خدمت دوستان عزیز.من بازی اونیموشا رو کامل بازی کردم و در وبلاگم نسخه فارسی و راهنما و رمز 5 عددی اتاق گاز (برای ژاک) رو گذاشتم و همه مراحل رو بلدم هرگونه مشکل رو توضیح میدم:)به وبلاگم سر بزنین
sooxno.ir
جواب دوستان:پارادایس بوی-برای باز کردن اون در باید اول به ترتیب تعداد شمع های روشن هوای نفرین شده روی مریم مصیح رو جذب کنید(دکمه esc) و بعد اون توپ دهن شیر یه صلاح برای شما میشه و با اون میتونید در رو باز کنید:)هرگونه مشکل رو کامل توضیح میدم:) در وبلاگم:)موفق باشید
سلام خوبی ببخشید من توی یه مرحله تو بازی اونیموشا۳‌ سلام من توی اون مرحلهه که یکی با تیر کمیون داره میزنه بعد میرم که درو باز کنم‌میگه قفاله بعد باید چیکار کنم؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر