دیالوگ های فلسفی و تاثیر گذار در بازی ها

MJ61

کاربر سایت
Sep 11, 2012
12
نام
Mohammad
هر چند تکراریه ولی می گم ...
Captain Price:Truth is the first casualty of war
Makarov: Our enemis belive that they alone will take the curse of history......but it only takes the will of a single man.....

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بازی مافیا 1 دیالوگ های خیلی عالی داشت واقعا شاهکار بود تو داستان این بازی
قسمت پایانش که میگه تامی:
اگه بخوای از زندگی زیادتر از حد طلب کنی ، مطمنا همه چیز رو از دست میدی و البته اگه هم کم طلب کنی ، زندگی بهت هیچ چیز نمیده

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
the definition of insanity

گفتم یادی کنیم از Vaas و Farcry 3
فلسفی نیست ولی برای من فراموش نشدنیه و به نظرم کاملا تاثیرگذاره.

Vaas: Did I ever tell you what the definition of insanity is? Insanity is doing the exact same f... thing over and over again, expecting shit to change. That Is Crazy. But the first time somebody told me that, I don't know, I thought they were bullshitting me So, boom, I shot him. The thing is, okay... he was right. And then I started to see it everywhere I looked. everywhere I looked, all these f... pricks, everywhere I looked, doing the exact same f... thing, Over and over and over and over again. thinking, "This time it's gonna be different. No, no, no please! this time it's gonna be different." I'm sorry, I don't like the way... (punches crate aside violently) ...you are looking at me! Okay? You have a f.... problem in your head? Do you think I'm bullshitting you? Do you think I am lying? F... you! Okay, f... you! It's okay, man. I'm gonna chill, hermano. I'm gonna chill. The thing is... all right. The thing is, I killed you once already. and it's not like I am f... crazy. It's okay. It's like water under the bridge. Did I ever tell you the definition of insanity? Vass- Farcry 3

آخرین ویرایش:

Demon.Hunter

کاربر سایت
Feb 10, 2012
424
نام
محمد حسین
توی بایوشاک اندرو رایان میگه:we all make choices but in the end our choices make us. همه ی ما تصمیم هایی رو مگیریم اما در پایان تصمیم های ما هستند که مارو میسازند.

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
به نظرم دیالوگ باحالیه

Batman: Arkham city

وقتی دکتر بیکر اشتباهی فکر میکنه بتمن یکی از نیروهای جوکر هست و یه ضربه با لوله بهش میزنه.

Dr.stacy baker: oh god!it's you? I'm sorry
batman: it's alright, you're safe
batman: you're lucky! I could have killed you with this thing
batman: believe me, doctor. when someone takes a swing at me with a pipe, they don't get the chance to apologize me

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ThroughWinter

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
قابل توجه خیلی ها!
Fahrenheit
Things are never quite what they seem. We think we understand the world around us but we really only see the outside. What it seems to be. I used to be just like you. I believed in humanity, the newspapers, soap commercials, politics and history books. One day the world kicks you in the teeth and you don't have any choice but to see things the way they really are

ARTHUR WESKER

“We can’t change what’s done, we can only move on.
کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste
سه تا دیالوگ خفن از سدلر

1608715348780.png

- انسان های ضعیف : اجازه بدهید ما قدرت حیرت انگیزمان را به شما نشان بدهیم.شما بزودی دیگر قادر به مقاومت در برابر این قدرت شگفت انگیز نخواهید بود.

- هدف ما از ارائه ی این قدرت ، این بود که ایالات متحده دیگر نمی تواند فکر کند ، برای همیشه رییس جهان است.

- پیروزی آمریکایی ها یک پیروزی کلیشه ای است که فقط در فیلم های هالیوود اتفاق می افتد.

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
چند روز قبل داشتم دوباره رزیدنت اویل یک ریمیک ( اثری جاودانه از آقای میکامی ) و بازی میکردم .

همه چی بازی مثل قدیما خوبه اما اون قسمتی که Lisa Trevor کلمه ای که در پایین بهش اشاره میکنم و میگه ، کلی حرف نگفته با خودش داره که داغونم میکنه :
مادر ..

تصویری از لیزا همراه با خانه خاطرات خوب کودکیش ( جمجمه مادرش ) در حال نزدیک شدن به مرز رهایی از درد :

187964 > حتی تحمل شنیدن داستان لیزا خیلی سخته !

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
امروز کل تاپیک رو خوندم و بهترین ها رو از نظر خودم انتخاب کردم :

Uncharted 3

همه انسان ها رویاپردازی می کنند، اما نه یکسان. آنان که در شب خواب می بینند، در پَس غبار گرفته ی ذهنشان، روزهنگام بیدار می شوند تا ببینند که رویایشان، رویایی پوچ بوده... اما افرادی که در روز رویاپردازی می کنند، خطرناک هستند زیرا برای محقق کردن رویایشان با هوشیاری دست به انجام آنچه که می پرورانند خواهد زند. این کاریست که من انجام دادم.

Max Payne 2 : The Fall Of Max Payne

مشکل خواستن یه چیزی ، ترس باختن اون یا هرگز بدست نیاوردن اونه . ( این ) فکر تو رو ضعیف میکنه.

مرگ اجتناب ناپذیره. ترس ما ازش باعث میشه با احتیاط بازی کنیم ، مانع ورود احساسات بشیم.
این یه بازیه از پیش باخته است ، بدون شور و اشتیاق تو پیش از این مردی .

اینها همه بخشی از زاویه ی دید است ، وابسته به زمان و مکان . عشق و دوستی ، مرگ و زندگی . همه چیز بسته به طرز تفکر فرد است . انتخاب ها ، جواب ها ، خوب و بد .

گذشته مثل پازله ، مثل یه آینه شکسته. وقتی تیکه هاشو کنار هم میزاری دست خودتو می بری، تصویرت هی عوض میشه و تو هم باهاش عوض میشی.

من چیزی راجع به فرشته ها نمیدونم، اما این ترسه که به آدمها بال میده !!!

از نظر من دو نوع مردم وجود دارد ، کسانی که زندگی خود را صرف ساختن آینده می کنند و کسانی که زندگی خود را صرف بازسازی گذشته می کنند. برای مدت طولانی من در میان گیر افتاده ام ، در تاریکی پنهان شده ام. من واقعا با کوتاهی مو و پیراهن مسخره ام در آنجا قدم زدن چه می کردم؟

COD: BO

دروغ همیشه دروغ ـه، فقط چون مینویسنش و اسمشو میزارن تاریخ، اونو به حقیقت تبدیل نمیکنه.

Warcraft

نه خوبی هست ، نه شرارت ، نه روشنایی. فقط قدرت.

Mafia

من فکر میکنم برقراری تعادل در کارها خیلی مهمه. آره، تعادل، این درستشه. کسی که زیاده خواه باشه خطر از دست همه چیزشو پذیرفته. صدالبته، اون کسی که فقط به دنبال چیزهای کوچک و حقیر زندگی هست، به هیچ حا نمیرسه.

Shadow Hearts

عاشقی همیشه با دیوانگی همراه، اما در دیوانگی هم منطق وجود داره...

اگر برای یک چیز مبارزه و ایستادگی نکنی، در مقابل همه چیز فرو خواهی افتاد....

call of juarez : bound in blood

هیچ وقت به یه گاو نر از مقابل , به یه اسب از پشت و یا یه آدم احمق از تمام جهات نزدیک نشو.

DEUS EX

اگه میخوای دشمن بتراشی , سعی کن چیزی رو تغییر بدی !

آزادی ; برای کسانی که ندارنش از طلا با ارزش تره ...
اما کجا باید شروع بشه و کجا تمام ؟!

آزادی مطلق بهتر از هرج و مرج نیست ... (آزادی مطلق فرقی با هرج و مرج نداره ...)

استفاده از تکنولوژی برای تبدیل شدن به چیزی بیشتر از اینکه هستیم خطر از دست دادن عشق , آرزومندی , یا گرفتن تصمیمات اخلاقی رو برامون به دنبال داره , از دست دادن چیزایی که ما رو تبدیل به انسان میکنه ...

تکنولوژیها بوجود اومدن تا زندگیمونو ساده تر کنن نه انتخابامونو !

Ada Wong

بعضی چیزها هستند که بهتره ندونی. اینم یکی از اون چیزهاست.

Darksiders

بهشتیان به دنبالتند، جهنمیان ازت متنفرند... جایی برای رفتن نداری... پس به من ملحق شو...

Assassins Creed:

چیزایی که یاد گرفتی ارزشش بیشتر از چیزاییه که به بقیه دادی

MGS

من سایه ای هستم که هیچ نوری به آن نخواهد تابید
تا وقتی که مرا دنبال کنی هرگز روز را نمی بینی اما هنوزم میتونی توی تاریکی بدرخشی

TLOU

یه زمانی
یه کسی رو داشتم که بهش اهمیت میدادم ...
اما تو دنیا
این حس گند فقط به یه کاری میاد
اینکه تورو به کشتن بده .....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر