دعوت به همکاری برای ساخت بازی (ولی بدون زحمت)!!

elham_nicky2000

کاربر سایت
Oct 10, 2007
52
با سلام.من بعد از تلاشهای زیادی که در ساخت بازی داشتم و با افراد مختلف تماس داشتم تجارب زیادی در این صنعت بدست اوردم.البته تمام پروژه هایی که قصد انجام داشتم با شکست روبه رو شد.

بعد از گزشت چند سال با تمام تجربه ای که در این زمینه کسب کردم تصمیم گرفتم که نه به صورت حرفه ای بلکه به صورت تفریحی و نوع آورانه تر و نه تجاری به کار ادامه بدم.

و تصمیم دارم که در این کار بیشتر به مدریت بپردازم تا کار کاملا مستقیم چون در تمام زمینه های کار به صورت متوسط اطلاعات کافی دارم و می تونم با کار رابطه برقرار کنم. از افرادی که توانایی کمک دارند درخواست میکنم که به من ایمیل بزنند.

بعد از بحث راجب کار تمام کار به صورت مجزا برای هر کس تقسیم بندی میشود و هر کس دقیقا کار خودش را می دونه و اصلا نیاز به صرف زمان زیاد برای کار نیست(پس نگران درگیر شدن بیش از حد با کار نباشید)

راستی کار به هیچ وجه حرفه ای نیست!!

چون مهمترین چیزی که باعث شده گروهای کوچیک و بدونه سرمایه تو ایران موفق به انجام کاری مفید بشند همینه!! که می خوان حرفه ای کار کنند ولی من بیشتر دنبال نوع آوریم!
با تشکر.
email:A_asvsfs@yahoo.com
سلام احوال
ببین من یه خورده با برنامه بازی سازی آشنا هستم ولی خیلی کم چون سی دی آموزشی بود برنامه ش بعد از چند روز پرید :(هنوز م برنامه اصلی شو گیر نیاوردم داستان واسه بازی شدنم دارم ولی خوب .... دوست دارم اگه کاری هست بتونم بهتون کمک کنم یا بهتر بگم باهتون همکاری کنم اگر هم نشد که هیچ .... موفق و خوش باشید ....:biggrin1::)

elham_nicky2000

کاربر سایت
Oct 10, 2007
52
آموزش ساخت و توسعه بازی

با سلام.من بعد از تلاشهای زیادی که در ساخت بازی داشتم و با افراد مختلف تماس داشتم تجارب زیادی در این صنعت بدست اوردم.البته تمام پروژه هایی که قصد انجام داشتم با شکست روبه رو شد.

بعد از گزشت چند سال با تمام تجربه ای که در این زمینه کسب کردم تصمیم گرفتم که نه به صورت حرفه ای بلکه به صورت تفریحی و نوع آورانه تر و نه تجاری به کار ادامه بدم.

و تصمیم دارم که در این کار بیشتر به مدریت بپردازم تا کار کاملا مستقیم چون در تمام زمینه های کار به صورت متوسط اطلاعات کافی دارم و می تونم با کار رابطه برقرار کنم. از افرادی که توانایی کمک دارند درخواست میکنم که به من ایمیل بزنند.

بعد از بحث راجب کار تمام کار به صورت مجزا برای هر کس تقسیم بندی میشود و هر کس دقیقا کار خودش را می دونه و اصلا نیاز به صرف زمان زیاد برای کار نیست(پس نگران درگیر شدن بیش از حد با کار نباشید)

راستی کار به هیچ وجه حرفه ای نیست!!

چون مهمترین چیزی که باعث شده گروهای کوچیک و بدونه سرمایه تو ایران موفق به انجام کاری مفید بشند همینه!! که می خوان حرفه ای کار کنند ولی من بیشتر دنبال نوع آوریم!
با تشکر.
email:A_asvsfs@yahoo.com
سلام احوال
ببین من یه خورده با برنامه بازی سازی آشنا هستم ولی خیلی کم چون سی دی آموزشی بود برنامه ش بعد از چند روز پرید :(هنوز م برنامه اصلی شو گیر نیاوردم داستان واسه بازی شدنم دارم ولی خوب .... البته منم چند تا بازی ساختم ولی فقط واسه خنده که بعدشم برنامه ش پرید ضد حال خوردم دوست دارم اگه کاری هست بتونم بهتون کمک کنم یا بهتر بگم باهتون همکاری کنم اگر هم نشد که هیچ .... موفق و خوش باشید ....:biggrin1: :)

Capitan Price

کاربر سایت
May 1, 2008
2
من به همراه یکی از دوستانم میتونیم کمک کنیم . ما یه مدتی روی cod4 کار کردیم و تونستیم محیط ها و چهره افراد رو تغییر بدیم . با ایزار های نقشه سازی آشنا هستیم علاوه بر اون در فرمت فایل های بازی هم کمی ماهر شدید و میتونیم براحتی اونها رو هک کنیم که half life 2 e2 و wow warcraft نهایی رو تونستیم هک کنیم خوشبختانه به زبان انگلیسی هم تسلط دارم و میتونم ابزار های مورد نیاز خودم رو براحتی از وب پیدا کنم
در کنار اینها من یک پرسو جویی از طریق اینترنت کردم که تقریبا یک هفته از وقت منو گرفت تو این پرسو جو مطمئن شدم اگر ما یک تیم کاری منظم با 10 نفر برنامه نویس و 10 نفر طراح تشکلیل بدیم میتونیم براحتی یک بازی در سطح ندای وظیفه 2 در کمتر از یک سال بسازیم اگر تعداد اعضای تیم دوبرابر بشن و پشتیبانی کامل از نظر قطعات و برنامه نویسی و شبکه داشته باشیم میتونیم در مدت مشابه در سطح ندای وظیفه 4 یک بازی ایجاد کنیم

خلاصه اگر واقعا کسانی باشند که در نظرذ داشته باشن گیم تولید کنند حاضرم باهاشون همکاری کنم دو تا ایده خوب هم دارم

ایده اول بازی هفت خوان
اگر بشه این بازی رو در دو مود mmo و دوم شخص تولید کرد واقعا میشه روی سرو صدای فروش و معروفیت اون حساب کرد قصه داستان در شاهنامه حاضره و ما تنها باید روی شخصیت ها و مسائل اصلی کار کنیم
ایده دوم "8 سال " . یک بازی مربوط به جنگ تحمیلی در مایه های ندای وظیفه 4 یا دو میشه تولید کرد . البته اینها همش ایده هستند و برای ساخت این گونه بازی ها حرف اول حمایت مالی هست . من فکر نمیکنم امیدی بشه داشت که دولت ازمون حمایت کنه و تجهیزات مورد نیاز به به علاوه پشتیبانی این بازی ها رو در اختیار مون بزاره ولی اگر روزی کسانی خواستند این کار رو بکنند من و دوستم در خدمتشون هستیم

برای تماس ایمیل من
meemarbaba@gmail.com

آخرین ویرایش:

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
من به همراه یکی از دوستانم میتونیم کمک کنیم . ما یه مدتی روی cod4 کار کردیم و تونستیم محیط ها و چهره افراد رو تغییر بدیم . با ایزار های نقشه سازی آشنا هستیم علاوه بر اون در فرمت فایل های بازی هم کمی ماهر شدید و میتونیم براحتی اونها رو هک کنیم که half life 2 e2 و wow warcraft نهایی رو تونستیم هک کنیم خوشبختانه به زبان انگلیسی هم تسلط دارم و میتونم ابزار های مورد نیاز خودم رو براحتی از وب پیدا کنم
در کنار اینها من یک پرسو جویی از طریق اینترنت کردم که تقریبا یک هفته از وقت منو گرفت تو این پرسو جو مطمئن شدم اگر ما یک تیم کاری منظم با 10 نفر برنامه نویس و 10 نفر طراح تشکلیل بدیم میتونیم براحتی یک بازی در سطح ندای وظیفه 2 در کمتر از یک سال بسازیم اگر تعداد اعضای تیم دوبرابر بشن و پشتیبانی کامل از نظر قطعات و برنامه نویسی و شبکه داشته باشیم میتونیم در مدت مشابه در سطح ندای وظیفه 4 یک بازی ایجاد کنیم

خلاصه اگر واقعا کسانی باشند که در نظرذ داشته باشن گیم تولید کنند حاضرم باهاشون همکاری کنم دو تا ایده خوب هم دارم

ایده اول بازی هفت خوان
اگر بشه این بازی رو در دو مود mmo و دوم شخص تولید کرد واقعا میشه روی سرو صدای فروش و معروفیت اون حساب کرد قصه داستان در شاهنامه حاضره و ما تنها باید روی شخصیت ها و مسائل اصلی کار کنیم
ایده دوم "8 سال " . یک بازی مربوط به جنگ تحمیلی در مایه های ندای وظیفه 4 یا دو میشه تولید کرد . البته اینها همش ایده هستند و برای ساخت این گونه بازی ها حرف اول حمایت مالی هست . من فکر نمیکنم امیدی بشه داشت که دولت ازمون حمایت کنه و تجهیزات مورد نیاز به به علاوه پشتیبانی این بازی ها رو در اختیار مون بزاره ولی اگر روزی کسانی خواستند این کار رو بکنند من و دوستم در خدمتشون هستیم

برای تماس ایمیل من
meemarbaba@gmail.com
نمیدونم از کی پرسو جو کردین. ولی متاسفانه اطلاعات غلط بهتون دادن.

Capitan Price

کاربر سایت
May 1, 2008
2
نمیدونم از کی پرسو جو کردین. ولی متاسفانه اطلاعات غلط بهتون دادن.
دوست من کاری ندارم که شما چی فکر میکنید ولی ضمن اگاهی عرض میکنم . اگر قرار بر ساخت باشه امار بالا قابل قبول ه اگر

ما راهی رو که کشور های خارجی رفتن دوباره نریم و از تجربیات اونها در این زمینه استفاده کنیم
نشینیم از اول موتور گیم برای خودمون درست کنیم میتونیم یکی رو بخریم و روش کار کنیم و در نهایت اگر لازم بود تغییراتی در اون بدیم و برای خودمون استفاده کنیم
به اینترنت پر سرعت دسترسی داشته باشیم که بتونیم به راحتی همه ابزار های مورد نیاز خودمون رو فراهم کنیم
و از همه مهمتر یک اسپانسور قوی داشته باشیم که وسط راه ول نکنه

اگر منظور شما ساخت گیم تماما بومی هست تنها چیزی که میتونم بگم با 100 نفرهم کار کنیم 5 سال وقت میبره . اون هم با امکانات حاضر .

کار شدنی هست ولی از قدیم گفتن هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد .
خوش باشید

2rsa.net

کاربر سایت
Aug 12, 2008
19
نام
amin
یکی از بهترین موتورانجینهایی که توی بازار هست و می شه باهاش بازی ساخت Quest 3D هست که به شما برای شروع کار توصیه می کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر