فروشنده دستگاه بازی NINTENDO SWITCH سوییچ

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
Rating - 100%
6   0   1
دستگاه اکبند و استفاده نشده هست سری جدید هست که باتری خیلی بهتری داره صفحه نمایش بهتری داره مشکل دریفت نداره و کمترم داغ می کنه.
این مدل هم هک شده اسم چیپش SXCORE هست اما هنوز ایران نیومده اگه مرزها باز بشه شاید خودم بیارم بفروشم اینجا
دستگاه از استرالیا خریداری شده فقط جهت سالم بودنش صفحه نمایش و سنسورهاش با دریفت دسته چک شده که مشکلی نداشته باشه اما 1 ثانیه هم باهاش بازی نشده ورژن دستگاهم 8.0 هست اگر درست خاطرم باشه که کاملا قابل هک هست.
دستگاه بدون بازی هست.
بازم می گم دستگاه دست نخورده هست و تمامی متعلقاتش زیر دستگاه از جمله داک و هولد و شارژش اکبند و دست نخورده هست فقط چون ایران گارانتی نداره همون جا چک شده که جز 1 درصد دستگاه های ایراد دار تولیدی نباشه.
قیمت 8.600

Attachments

• 20200722_170035.jpg
    20200722_170035.jpg
    565.6 KB · مشاهده: 37
  • Like
Reactions: A.T.HELLBOY

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
Rating - 100%
6   0   1
متاسفانه ایشون از خرید انصراف دادن.

متاسفانه علارغم اینکه ایشون می دونستن مشتری دیگه پای کنسول هست و به اطلاعشون هم رسید و اعلام کردن که 100 درصد خریدار هستن و بیعانه دادن مبلغ بیعانه به عنوان ضرر معامله در نظر گرفته می شه.

البته چنانچه تا فردا شب مشتری دیگه ای پیدا بشه مبلغ بیعانه به ایشون بازگردانده می شه. هر چند ایشون غیر از پروندن مشتری بنده معادلات من رو به هم زدن از این به بعد چیزی به اسم رزرو نداریم هر شخصی که زودتر مبلغ رو واریز کنه به اون شخص فروخته می شود.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
Rating - 100%
6   0   1
من توضیحی راجب دستگاه بدم چند نفر تا الان سوال کردن دستگاه سریالش با xkw7000 شروع می شه hac 001(01) هست که می شه سری 2019 مدل ماریکو هست ساختش اما برای 2020 هست.
نکته بعدی اینکه من اینو خریده بودم تا هکش بیاد هکش کنم بعد تصمیم بگیرم اما الان به پولش نیاز دارم هک دستگاه هم اومده و قابل سفارش هم هست از لینکی که می ذارم اما به دلیل کرونا همچنان توی ایران نیومده قطعا هکش هم بیاد قیمتا مشابه سری قبل فضایی می شه.
Where To Buy | Team-Xecuter
Team Xecuter SX.
مدل مناسب این سری sxcore هست.

• Like
Reactions: Bijanlll

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر