درخواست بازیهای کمیاب ps2

ُSoap

کاربر سایت
Aug 7, 2014
52
فدات

من اکثر بازیا psp . gba. ds . ps1 . nes. snes. sega gensis . gb . gbc از این سایت دانلود میکنم تا الان مشکلی نداشتم همیشه هم درست بودن

الان Toy Story 3 شو دانلود کردم، حجمشم خیلی کم بود، بعدش این نسخش خیلی با نسخه های نسل هفتمیش تفاوت داره.....

تازه آخرین بازی PS2 هم Don2 : The Video Game هستش، نه PES 2014!

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
الان Toy Story 3 شو دانلود کردم، حجمشم خیلی کم بود، بعدش این نسخش خیلی با نسخه های نسل هفتمیش تفاوت داره.....

تازه آخرین بازی PS2 هم Don2 : The Video Game هستش، نه PES 2014!

من از یه سایت دیگه toy story 3 برای psp دانلود کردم 140 مگابایت از حالت فشرده خارج کردم شد 850 مگابایت

خیلی از فایلا ایمیج و ..... فشرده میکنن

بازی toy story 3 روی psp . ds و wii بازی کردم هر 3 نسخه کلا باهم فرق داشتن نسخه ds گیم پلی متفاوتی و خاصی داشت

حالا بازیش کن ببین با نسخه ها دیگه چه فرقی داره چون من تریلر نسخه ps2 دیدم با نسخه psp یکی بود

ps2 نسل شیشی که سال 2000 اومد بازار هنوز داره براش بازی میاد

ُSoap

کاربر سایت
Aug 7, 2014
52
من از یه سایت دیگه toy story 3 برای psp دانلود کردم 140 مگابایت از حالت فشرده خارج کردم شد 850 مگابایت

خیلی از فایلا ایمیج و ..... فشرده میکنن

بازی toy story 3 روی psp . ds و wii بازی کردم هر 3 نسخه کلا باهم فرق داشتن نسخه ds گیم پلی متفاوتی و خاصی داشت

حالا بازیش کن ببین با نسخه ها دیگه چه فرقی داره چون من تریلر نسخه ps2 دیدم با نسخه psp یکی بود

ps2 نسل شیشی که سال 2000 اومد بازار هنوز داره براش بازی میاد

خب من PSP نداشتم ، اما این نسخه PS2 داستان اصلی فیلم رو روایت میکنه

arianmilad132

عضو جدید
Aug 30, 2019
2
سلام وقت بخیر من دنبال بازی True Crime new york city برای پلی 2 میگردم دستگام فلش خوره کسی لینک دانلود داره ازش یا نه لطفا کمکم کنید اگه بازی most wanted black edition دارین بزارید ممنونم.

arianmilad132

عضو جدید
Aug 30, 2019
2
سلام
با برنامه تورنت میتونید هر بازی که خواستید از اینجا دانلود کنید Games PS2 Download Bittorrent - GamesTorrents واسه تمام کنسولها را داره کافی اسم بازی مورد نظر خود را تو قسمت سرچ تایپ کنید و بعد سرچ کنید بازی را تو انواع کنسولها نمایش میده که میتونید براحتی دانلود کنید من بازیهای زیادی دانلود کردم و تمام بدون اشکال اجرا میشه.
چجوری باید دانلود کنیم ؟

alirko

کاربر سایت
Jul 9, 2018
4
سلام وقت بخیر من دنبال بازی True Crime new york city برای پلی 2 میگردم دستگام فلش خوره کسی لینک دانلود داره ازش یا نه لطفا کمکم کنید اگه بازی most wanted black edition دارین بزارید ممنونم.
از سایت cdromance میتونید دانلود کنید لینک بازیایی که خواستید رو میزارم.
Need for Speed: Most Wanted (Black Edition) (Europe) PS2 ISO | Cdromance

True Crime: New York City (Europe) PS2 ISO | Cdromance

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر