دانلود بازی های پلی استیشن 4 همراه با آپدیت

Imanzarei

کاربر سایت
Aug 3, 2018
7
سلام در این تاپیک لینک های بازی های PS4 بصورت مستقیم در سایت asiadl.ir برای اعضای آسیاتک بدون کم شدن حجم قرار میگیرد.

فقط توجه داشته باشید که امکان دارد حداقل 24 و حداکثر 48 ساعت زمان برای آپلود در سایت زمان ببرد.
حدالامکان سعی میکنم زودتر قرار بدم با تشکر

لطفا بصورت
اسم بازی :
ریجن بازی :
لینک بازی : در صورت نبودن در سایت asiadl.ir
لینک آپدیت :
نوشته شود تا در سایت بصورت مستقیم قرار داده شود

ممنون دوستان
سلام.دوست عزیز من در به در دنبال بازی super volley blast هستم،اگر لینک دانلودش و بهم بدین یه عمر دعاتون میکنم?

mahdi13813532

کاربر سایت
Nov 6, 2022
4
نام
Mahdi
اگه امکانش هست بهم بگید که دیتای بازی ها رو چجوری دانلود کنم که بعداً هم به دردم بخوره و اینکه بازی ها ریجن یک مثلا باشن هر کشوری که باشن فرقی نمیکنه مثلا یه اکانت میگرم ریجن1 آمریکا بازیش به ریجن یک برزیل میخوره یا نه

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,517
اگه امکانش هست بهم بگید که دیتای بازی ها رو چجوری دانلود کنم که بعداً هم به دردم بخوره و اینکه بازی ها ریجن یک مثلا باشن هر کشوری که باشن فرقی نمیکنه مثلا یه اکانت میگرم ریجن1 آمریکا بازیش به ریجن یک برزیل میخوره یا نه

دیتای بازی ها فقط دیتای فایل اصلی بعدا بدرد میخوره و آپدیت رو نباید نگهداری کنی چون بعدا عوض میشه.
ریجن 1 هم 3 کد داره آمریکا کانادا برزیل...کانادا خیلی کم هست .
اگه اکانت گرفتی برو با psx لینک بگیر و دنبال اون کد بگرد چون یک درصد اشتباه دانلود کنی کلی حجم و وقت از دست دادی

mahdi13813532

کاربر سایت
Nov 6, 2022
4
نام
Mahdi
سلام وقت بخیر من میخواستم دیتا بازی های جدید رو دانلود کنم فقط نمیدونم کدوم قسسمت شاسیت باید برام که دیتا خود بازی رو دانلود کنم چون همه اپدیت بازی هارو گذاشتن اگه میشه که با دانلود اپدیت بازی دیتا اصلی رو هم گرفت بهم کمک کنید ممنون میشم

yousef.jns

کاربر سایت
Feb 16, 2019
42
سلام وقت بخیر
لینک دانلود cyberpunk با کلیه آپدیت ها و دی ال سی ها نسخه CUSA16596
لینک دانلود بازی The last of us Remasterd به همراه کلیه آپدیت ها نسخه CUSA00557
فقط از سایت dlpsgame.com نباشه چون گشتم و تمام لینک های دانلودش منقضی شده
سپاس

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟